vachtangas

Konkursas tokiems tinginiams kaip aš pats!

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

jau iki 28 psl davare x_X

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

add me

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei laimėčiau tai būčiau pastovus lankytojas čia dėl savaime suprantamų priežaščių :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vemt vercia nuo tu naujoku, atrodo tuoj pasidarys kazkoks topzone forumas cia, kur kaip prisikta naujoku su savo itin bukais klausimais. Impaleri, nejuokinga, nes krenta playmanijos lygis del naujoku situ. Del taisykliu zaidimo, tai super paprastos, taciau reikejo padaryti, kad po konkurso paskelbimo prisiregine vartotojai negaletu dalyvauti. Nes toks jausmas, kad daromas konkursas internacionaliai, o ne playmanu ratui. Nes jeigu laimes koks lochelis prisiregines tik tam, kad cia parasytu, kad dalyvaus tai nuvils ne tik mane, bet ir visus cionykscius vartotojus . Tai tiek :P)

 

visiskai pritariu..

 

give it to me :))

 

uzsiregino 1 posta parases, ir nori ps3 laimet, ne per daug nori?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, aš irgi naujokas ir užsiregistravau tik dėl konkurso. Bet laimėjęs tai suprantama tapsiu lojaliu lankytoju, nes jau turėsiu konsolę :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, aš irgi naujokas ir užsiregistravau tik dėl konkurso. Bet laimėjęs tai suprantama tapsiu lojaliu lankytoju, nes jau turėsiu konsolę :P

 

kad butum lankytoju, tikrai nereikia tureti konsole....,

 

p.s o jei nelaimesi tai ir numesi sita acc ir sliausi is kur atejas, ar ne tiesa pasakiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad butum lankytoju, tikrai nereikia tureti konsole....,

 

p.s o jei nelaimesi tai ir numesi sita acc ir sliausi is kur atejas, ar ne tiesa pasakiau?

 

Visiskai pritariu. O cia tokie naujokai kurie neisgalit ps3 nusipirkti... Taip jus ji ir naudosite.... Arba nusilauzite arba parduosite. Nes jeigu net iki dabar neturit jo kai kainos tokios zemos tai kaip jus zaidimus nusipirksite? Ir su savo crt televizoriais tik akys gadinsite. :P
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.