agent_smith

Isorinis irasantis dvd rom

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kam teko pirkti isorini irasanti dvd rom'a? Mano laptop'o dvdrw jau ko gero eina i pabaiga, kadangi paskutini karta is 4 bandymu irasyti zaidima isirase tik 1 dvd. Pries tai ir iki siol naudoju vien verbatim, taciau paskutine partija buvo MII (made in india). Gal kas pasiulytu kokiu konkretesniu modeliu? :skritulys:

 

Siuo metu galvoju imti sita LG.

LG external burner

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai siūlyčiau šitą http://www.fortakas.lt/Optiniai_irenginiai,_FDD/Samsung/SMG_DVDRW_8X_SILVE_EXT_RET_USB/SE-S084D/TSSS/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_219&ID=370052 ,apskritai kiek esu susidūręs su LG dvd-romais,man asmeniškai jie nelabai patikimi,esu nemažai dvd diskų sugadinęs bebandydamas įrašinėti X360 žaidimus...be to Samsung kaina panaši ir garantijos visos bus suteiktos,o jos tikrai praverčia,nes mano vienas pažįstamas prieš kelis mėnesius pirko išorinį dvd-romą (berods maxell firmos),tai po mėnesio jis taip pradėjo burgzti,kad buvo nebeįmanoma kambaryje išsėdėti jam beįrašinėjant,bet garantinis pakeitė į naują...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai siūlyčiau šitą http://www.fortakas.lt/Optiniai_irenginiai,_FDD/Samsung/SMG_DVDRW_8X_SILVE_EXT_RET_USB/SE-S084D/TSSS/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_219&ID=370052 ,apskritai kiek esu susidūręs su LG dvd-romais,man asmeniškai jie nelabai patikimi,esu nemažai dvd diskų sugadinęs bebandydamas įrašinėti X360 žaidimus...be to Samsung kaina panaši ir garantijos visos bus suteiktos,o jos tikrai praverčia,nes mano vienas pažįstamas prieš kelis mėnesius pirko išorinį dvd-romą (berods maxell firmos),tai po mėnesio jis taip pradėjo burgzti,kad buvo nebeįmanoma kambaryje išsėdėti jam beįrašinėjant,bet garantinis pakeitė į naują...

 

Siulomas Samsung buvo ko gero pats pirmasis variantas kuri galvojau pirkti, kaina nera svarbi. Paieskojus informacijos apie siuloma modeli paaiskejo kad, daug kam buvo problemu irasinejant Xbox backup'us. Ir be to, visi slim'ai tai buna vos ne tokie pat kaip nesiojamumu optiniai irenginiai - prasti. Garantija ir LG butu, kadangi susiradau Lietuvoje. Na o pirkti no-name produktus kaip maxell ar dar koki tai ka as zinau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulomas Samsung buvo ko gero pats pirmasis variantas kuri galvojau pirkti, kaina nera svarbi. Paieskojus informacijos apie siuloma modeli paaiskejo kad, daug kam buvo problemu irasinejant Xbox backup'us. Ir be to, visi slim'ai tai buna vos ne tokie pat kaip nesiojamumu optiniai irenginiai - prasti. Garantija ir LG butu, kadangi susiradau Lietuvoje. Na o pirkti no-name produktus kaip maxell ar dar koki tai ka as zinau :D

 

Taip tie slim dvd-romai skystoki ir lėti,su tuo tikrai sutinku,na jei radai tą LG čia LT,tai ir imk,kaip sakant blogiau už tą slim tikrai nebus...

Na,o Maxell tikrai nėra no-name firma,tai japonų firma gaminanti cd,dvd diskus,flešus,elementus,kasetes ir visokią kitokią produkciją PC ir ne tik,tačiau ir pas juos pasitaiko broko...pats naudoju maxell miniDV kasetes kamerai ir jos tikrai neblogos pagal kainą ir kokybę,o kur dar širdį paglostantis užrašas Made In Japan (tokį mažai šiuo laiku kur beišvysi)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulomas Samsung buvo ko gero pats pirmasis variantas kuri galvojau pirkti, kaina nera svarbi. Paieskojus informacijos apie siuloma modeli paaiskejo kad, daug kam buvo problemu irasinejant Xbox backup'us. Ir be to, visi slim'ai tai buna vos ne tokie pat kaip nesiojamumu optiniai irenginiai - prasti. Garantija ir LG butu, kadangi susiradau Lietuvoje. Na o pirkti no-name produktus kaip maxell ar dar koki tai ka as zinau :D

 

Jei apie tai prasnekom, tai LG jo turi superini tiesiog varda..... Lietuvoj net LG atstovybes nera... tai tvarkytu ta roma tau pora menesiu,.... arba galiausiu po tu poros menesiu grazintu pinigus. Redagavo Jamolt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei apie tai prasnekom, tai LG jo turi superini tiesiog varda..... Lietuvoj net LG atstovybes nera... tai tvarkytu ta roma tau pora menesiu,.... arba galiausiu po tu poros menesiu grazintu pinigus.

 

Na stacionariam kompe turejau LG, ir iskepta buvo virs 100~dl + 500~ dvd+/-r + cd neaisku kiek (tai buvo pries ~metus kai pirkau vien ACME diskus). Ir nebuvo jokios problemus su LG :thumbsup4:

Kita savaite jau ko gero gausiu.

Redagavo agent_smith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siandien jau gavau LG. Iraso gerai, jokiu problemu, tema galima rakinti :thumbup:

Del garantijos, tai 2metu gavau, sius firma i garantini is kurios pirkau. Nepasidomejau ar yra Lietuvoje LG atstovybe ar ne.

Redagavo agent_smith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.