FeatFest

Patarkit koki ismanuji telefona pirkti iki 600lt

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jau pastabejot, ruosiuosi pirkti ismanuji telefona, su android os. Tai bus pirmas mano ismanusis telefonas ir nezinau katra firma gamina patvaresnius, katra firma gamina patikimesnius smart'us, ir man reikia jusu pagalbos susigaudyti siame reikale bei man reikia jusu pagalbos issirenkant pati geriausia kainos-kokybes santikyje telefona iki 600lt.

 

As pagrinde su smart'u ruosiuosi

 

*Nemazai narsyti po interneta

*Zaisti zaidimus (i tai ieina ir PSone emulatoriai)

*Daznai klausytis muzikos

*Fotografuoti

*Kartais paziureti filmus

*Bei aisku rasyti SMS ir skambineti :thumbsup4:

 

Tikiuosi viska supratot <_< ir pavyks man padeti surasti pati tinkamiausia smart'a :cenzura:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HTC Hero siulyciau :thumbsup4:

 

Pats esi turejas, bandes ar bent mates kaip veikia ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai yra skirtumas. Jei naudotas tai aisku nelabai nutrintas ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HTC hero jau pasenes yra as patarciau HTC desire naudota, ji gali atnaujint i 2.3 oficialia versija, turi 720p kamera, gera procesoriu ir t.t.

Taip ,kad htc desire nusipirkes nepasigailesi ,bet aisku jis naujas kainuoja daug daugiau negu 600lt.

Redagavo Starscream
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau Samsung Galaxy Mini S5570,idealios bukles skelbimuose su pilnu komplektu kaina bus 300-400lt o mobili.lt salone naujo kaina 530lt,mano nuomone gan geras telefonas yra,ir PSone emuliatorius eis,nes jis turi 2.2Froy,600mhz procesoriu bei 383Mb RAM,pats zadu savo LG GW620 issikeist i sita Samsunga,nes ten baterija 3-4paras gali islaikyt,o pilnai isnaudojant 1-2paras

 

P.S. prisiminiau dar viena labai pigu ir gera Android telefona Vodafone 858 arba 845 abudu labai pigi su 2.2Froy android naujus skelbimuose galima nusipirkt lengvai iki 300lt :thumbsup4:

Redagavo Mirekiukas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tinka ir naudoti sakyčiau gali žiūrėt HTC HD2, šiaip ten Windows Mobile, bet galėsi pasidaryt dual-boot ir įsirašyt Android, turėsi dvi OS vienam telefone, kurią norėsi tą naudosi. Didelis ir ryškus ekranas naršymui pravers. Pvz šitas - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/htc-hd2-komplektas-kaina-600-lt-11861387.html

 

Arba HTC Desire, pvz - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/htc-desire-550lt-11619994.html

 

Arba SE Xperia X10 irgi neblogas, didelis ekranas - http://www.mobiluspasaulis.lt/index.php/mob/Katalogas/Sony-Ericsson-Mobilus-Telefonai/Sony-Ericsson-X10

 

O iš naujų tai net nežinau, LG Optimus One arba kokį ZTE Blade, pas juos ten procesorius tik 600 MHz, bet užtat 512 RAM turi, tai jei norėsi gerus žaidimus palošt galėsi overclockint procesorių :)

Redagavo GYNGA
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mirekiukas,

Samsung Galaxy Mini kazkaip nevilioja + klasiokas turi toki pati, tai tokio didelio ispudzio nebuvo, o del Vodafone tai panasiai kaip su Galaxy Mini, netraukia akies ir, ne nelabai noretusi toki pirkti. Dekui uz nuomone.

 

GYNGA,

Is tavo isvardintu telefonu labiausiai patiko HTC Desire ir HTC HD2, tik katras telefonas turi geresne garso kokybe ir katras yra geresnis kaip muzikos grotuvas ?

 

Ne į temą

Vienas klausimas apimantis visus Android telefonus. Ar visus android telefonus eina atnaujinti iki naujausios versijos ?
Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I visus galima irasyt neoficialius rom'us, o kai kurie turi oficialu 2.2 ar 2.3 update.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitaupyk geriau, nes nusipirksi šūdą ir poto verksmai prasidės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pasitaupyk geriau, nes nusipirksi šūdą ir poto verksmai prasidės.

 

As ne vienas is tu kurie ateina nusipirke suda (kaip pats minejai) ir verkia, kad bloga pataret ir pan. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už 600 nieko gero nenusipirksi tiesiog.

 

Tai tavo nuomone uz kiek gera smart'a gali nusipirkti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GYNGA,

Is tavo isvardintu telefonu labiausiai patiko HTC Desire ir HTC HD2, tik katras telefonas turi geresne garso kokybe ir katras yra geresnis kaip muzikos grotuvas ?

 

Šiaip nei vienas iš jų neturi gero garsiakalbio, senos muzikinės Nokios juos perspjautų. Nors aš iš viso neįsivaizduoju kaip galima klausyt muzikos per telefoną. Kad ir garsiai groja, bet be kokybės (ir ypač žemų dažnių atkūrimo) man iš viso nėra jokio malonumo klausyt. Geriau nusipirkt normalią nešiojamą kolonėlę ir turėsi garsų, aiškų ir kokybišką garsą. Na čia tik mano nuomonė.

 

O kuris geresnis kaip muzikos grotuvas tai jie abu muziką leidžia, jei reiks kokius retesnius formatus atkurt tai parsisiųsi gerą playerį ir viskas.

 

Tai tavo nuomone uz kiek gera smart'a gali nusipirkti ?

 

Ne manęs klausei, bet šiaip jei nori tikrai gero ir lėtai nuvertėjančio smarto tai žiūrėk iPhone 4. Tik aišku naudotą pigiau kaip už 1000 Lt turbūt nerasi Lietuvoj. Šiaip ne Androidas kaip tu nori, bet iOS yra tikrai ne prastesnė (gal ir geresnė). Geras smartas, daug gerų žaidimų, ekranas nedidelis, bet dėl didelės rezoliucijos internete nebus labai nepatogu naršyt, kaip muzikos grotuvas irgi neblogas.

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.