FeatFest

Patarkit koki ismanuji telefona pirkti iki 600lt

Rekomenduojami pranešimai

Man pacio geriausio telefono nereikia. Iki 600lt telefono manau uztektu, tokio kaip pvz HTC Desire.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ekranas nedidelis, bet dėl didelės rezoliucijos internete nebus labai nepatogu naršyt, kaip muzikos grotuvas irgi neblogas.

 

Oi neee, visiškai patogu internete naršyti. :) O grotuvas (kalbant apie kokybę) yra geriausias. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i ta pacia tema noreciau paklausti,koks yra android telefonas su isstumiama klaviatura ir kad butu procesorius virs 600mhz ir kad ramu min 512mb ramu butu,ka galite pasiulyti is pigiausiu variantu? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i ta pacia tema noreciau paklausti,koks yra android telefonas su isstumiama klaviatura ir kad butu procesorius virs 600mhz ir kad ramu min 512mb ramu butu,ka galite pasiulyti is pigiausiu variantu? :thumbsup4:

 

Iš naujų ką Lietuvoj parduoda tai išvis beveik nėra. SE Xperia X10 Mini Pro čia turbūt pigiausias variantas, yra dar HTC Desire Z, bet brangus jis, o daugiau tai kaip ir nežinau, nesu girdėjęs.

 

Iš naudotų bandyk Motorola Milestone 2 žiūrėt geras telefonas, nuo 650 litų maždaug bus.

Redagavo GYNGA
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes pats pastebejau kad labai mazai androidu su isstumiama klaviatura :thumbsup4: mini pro tikriausiai neko gero :blink: as irgi galvoju del Milenstone2 bet kaina truputi didoku :rofl: ten tikriausiai geras telefoniukas :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar jei žiūrėčiaus smartphoną naują, tai be 1000lt net nepradėčiau paieškos. Nereikia man pusėtino aparato, kuris lagins ir bus nemalonus naudoti. O geri aparatai kainuoja..
Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar jei žiūrėčiaus smartphoną naują, tai be 1000lt net nepradėčiau paieškos. Nereikia man pusėtino aparato, kuris lagins ir bus nemalonus naudoti. O geri aparatai kainuoja..

 

Nekabinejuos nei ka, bet kuom tada HTC Desire blogas ? Kiek ziurejau reivew's, visokius telefonu tinklalapius tai atrodo tikrai geras telefonas ir tikrai vertas savo pinigu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar aš bent kartą šioje temoje minėjau HTC Desire ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ar aš bent kartą šioje temoje minėjau HTC Desire ?

 

Nu ne, bet sakei, kad be 1000lt gero nepaimsi, o skelbimuose laisvai uz 600lt naudotas HTC Desire. Nebent tu turejai omenyje be 1000lt naujo nepaimsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurt naujos temos as irgi paklausiu koki android iki 600lt . Man reike muzikai, zinutems, pokalbiams, fotografavimui (bent kad butu 5mp kamera ) kartais zaidimas, internetui .Siaip db ziuriu htc wildfire s ir htc desire , bet gal ka geriau galit pasiulit . Ir ka manot apie htc hd2 ?

 

Dekui uz atsakymus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek Samsung galaxy s uz 600lt manau rasi, o daugiau kaip ir nera ka nebent iPhone3GS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujo telefono nebereikia - gavau BB 9700. Dėkui už patarimus. Rakinu temą :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.