XBOX360Halo

ar eis nucipint elite

Rekomenduojami pranešimai

Norejau suzinoti ar eis dabar nucipint xbox 360 elite ir kiek tai turetu kainuoti o dar norejau paklaust ar veiks ant betkokio teliko ar jei nerealiai gero kokio plazminio teliko??ty ar yra kokiu adapteriu ar pan nes del konsoles teliko nenoreciau pirkti naujo o jei ir taip butu tai xbox 360 geriausia konsole zaidimai geri gears of war halo3 graifika nereali nu zodziu reik pasiteiraut man

Redagavo XBOX360Halo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano ziniomis dabar jau visi xboxai yra nuflasinami :D ir nebutinai reikia gero plazminio tv tiesiog ant geru tv losi jei nori ispausti max is savo xbox 360. man tai patogiausias variantas nusipirkau lcd monitoriu LG gera ,pasijungiau savo xboxa ir losiu puikiausiai ir grafika super !

Redagavo lukaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del cipavimo nezinau cia jau skambinkis Dimai ar edmai

Seip patarciau paciam flashinti jei rankos nekreivos sutaupysi 100litu, jei nea tam yra meistrai...

 

Ais ant betkurio teliko kuris turi koponentines junktis (3tulpes)

O jei nori isgaut gera kokybe bet neisleizdamas daug pinigu siulau , pirkt padoresny monitoriu su VGA kabeliu ir bus tikrai per akis tau :angry:

Ir taip xbox the best ! :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia as tikrai zalias bet kaip ta komponentine jungtis atrodo linku duok ar foto nes as cia zalias mano telike yra kazkokie 2 geltoni ir 2 balti jungtys ir yra stora tokia kazkokia kur jungiasi toks didelis jungtukas nu krc nznau as pirksiu xbox 360 tikrai bet su telikais dar reikes pasiderinnt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia as tikrai zalias bet kaip ta komponentine jungtis atrodo linku duok ar foto nes as cia zalias mano telike yra kazkokie 2 geltoni ir 2 balti jungtys ir yra stora tokia kazkokia kur jungiasi toks didelis jungtukas nu krc nznau as pirksiu xbox 360 tikrai bet su telikais dar reikes pasiderinnt

Component kabelis atrodo taip: http://www.hifi4less.com/shopimages/produc...ony29102004.jpg

 

Bent google man taip pasakė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.