XBOX360Halo

Guitar Hero III Legends Of Rock Ar Halo 3 ?

Rekomenduojami pranešimai

Nu va kaip pirksiu Xbox 360 ir Viena orginalini zaidima o nuflashinsiu iskart kita diena bet ka geriau pirkti Ar guitar hero 3 nes girdejau ir maciau ten gitara prideda zaidziau pas drauga tai nerealiai idomu bet kas GEriau Ar HALO 3 Ar Guitar hero III Laukiu Patarimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip imciau GH2 nei GH3, nes gh2 man labiau patiko. gitara betkuriuo atveju ziauriai geras devicas.

na o jei renkiesi tarp gh3 ir halo3- na net nezinau, cia jau prioritetus savo ivertink.

mano matavimais gh3 butu geriau, bet ciutciut esu nusivyles siuo editionu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Guitar Hero 3 paketas valdo, be jokios abejonės siūlyčiau jį jamti vietoj Halo 3, vienintelis GH3 minusas kainelė ~300lt :D Dėl GH2 ir GH3 kas geriau, hm, na aš asmeniškai nesutinku su ZZ1, GH3 visais atžvilgiais perspjauna antrąją dalį - dainos galingesnės, daug patobulinimų įnešta 3-iojoje dalyje, o dar ir bevielę gitarą gauni :D

Redagavo ZeaLot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu domina žaidimas per internetą geriau imk Halo 3 arba išvis kokį Call Of Duty 4 (kas turbūt nedomina), o jeigu šiaip nori smagiai pagrot, tai tikrai Gutiar Hero 3 puikus žaidimas. Galima žaist ir per internetą, bet ten nieko ypatingo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.