dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

kodel, gali buti jasperis - esu turejes elite jasperi ir buvo su tokiu maitblokiu. aisku reiketu paimti 150 w maitbloki ir pameginti su tokiu, jei isikis ir veiks tai tikrai jasper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar gali but kad originaliam komplekte buvo toks maitblokis? Bms'e pirktas dar yra garantija. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as sakau kaip buvo - ispakuoju deze, o ten 203 w maitblokis, tiesa, tiko ir 150 w maitblokis. 203 w maitblokis tinka visiems X

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar naujas update isejo tai gali pirkti manau ir be hdd nes su tuo update gali pasijungti 16gb flasha ir yra 2 vietos T.Y. 32gb pilnai uzteks jai nezaisi live.

Redagavo mockus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuotu xbox 360 elite be nieko vien tik deze banintas,juodas,falconas?nes man siulo draugas ir nezinau kiek jam moketi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuotu xbox 360 elite be nieko vien tik deze banintas,juodas,falconas?nes man siulo draugas ir nezinau kiek jam moketi

Su hardu ar be hardo? Jei be, tai tas, kad, neva, čia elite, nieko nereiškia. Pats pagalvok pigiausias modelis arcade kainuoja kiek? 700Lt. Tu perki tą patį, tik be laidų, pultelio, kortelės (hardo?) granatinio ir banintą. Sumesk kiek tai verta ir atimk iš tų 700lt. Mano galva 250-300Lt max, ir turiu pasakyt, pats už tiek tikrai nepirkčiau. Apskritai, nusipirk naują, jei turi galimybę, nes kažkokį "kastruotą" perki, po mėnesio dar ir numirs, tada pirštus grauši...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuotu xbox 360 elite be nieko vien tik deze banintas,juodas,falconas?nes man siulo draugas ir nezinau kiek jam moketi

200LT max.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuotu xbox 360 elite be nieko vien tik deze banintas,juodas,falconas?nes man siulo draugas ir nezinau kiek jam moketi

o kelintu metų ? kada pirktas ? nes jei kokių ~3-jų metų tai gali greit rrod gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. O i Xbox 360 pulteli dedasi kazkokios kronos ar paprastos AAA baterijos?

standartikshkai aaa elementai, bet gali ir kronas ikishti. o patogiausia play and charge ty, akumuliatorius ir laidas ikrovimui visas sitas malonumas veikia zaidimo metu.

 

zo nori ish hardo loshti perki jtada gali deti, kad ir 2terabaitus keli zaidimus i harda ir prob nematai vienitelis minus prarandi live nors cia kaip kam as asmenishkai juo niekad nesinaudojau nebent demo ir updates.

jai tau reikia live tada perki arcade arba elite. jai neklistu tik sitie 2 modeliai belike. arcade tures vidine mu seivinsi zaidimus viskas ok, bet bus daugiau garso loading time ilgesnis ir cdroma labiau droshi. elite tures 120gb jai senesnis, naujesnis 250. is jo kokia nauda, galesi sisutis demo instalinti geimus, bet cd vsitiek teks kishti. ir garso nebus zo tiliau zaisi ai dar gausi shusni kalbeliu, nes su arcade gauni parasta av su skarto prachodu nekazka tikrai. jai nenori islaidauti tai perki arcade ir atskirai harda. jai nori islaidauti perki elite. mano pasirinkimas butu jtagas koki ir turiu nematau reikalo moketi uz verbatima 8lt arba lauziti cdroma su kompaktais uz 2lt.

Ir seip pirk is lt nevisi branginkai juk ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot, falcon'as 20gb hdd, pilnos komplektacijos, nedaug naudotas, kada gamintas nzn, neflash'intas uz 400 verta ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai 400 tikrai nemokeciau. Juk yra didele tikimybe, kad RRod gausi. Jei jau pirkti siais laikais boxa, tai tik jasperi. Bent jau busi tikras, kad uz savo pinigus gausi gera ir kokybiska daikta. Juk pagalvok-naujas jasperis Arcade kainuoja 700. Tai ir garantija kad nesuges ir naujas. Zinau skirtumas gana didelis, bet kokia nauda moketi 400 uz aparata, ir paskui nervintis ar nesuges(o 70 procentu kad taip ir bus).

Ir apskritai, boxas ne toksai dalykas kuri galima pirkti naudota :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudotas Xbox 360 Arcade Jasper, pagamintas 2009-07-28 ,

nufleshitas is orginalios i 1.7 LT filmware, stovis IDEALUS 1menesi naudotas, 2 pulteliai(abudu

orginalus balti , vienam nera batarejos tai veikia per play and charge

laida) ,HDMI laidas yra ,AV laidas,deze, dokumentai,

keliatas irasytu zaidimu ir visa kita kas priklauso xboxui, ... Nera banitas,

prie interneto buvo pajungtas viena karta patikrinti.

Zaidimai: Dantes inferno fifa , gta 4 , ir dar keletas.

Kaina 540lt ? :? apsimoka ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.