dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

o dar galvojau pirkti is uk,bet kazkaip su kaimynu kalbam o kazi ten tie visi laidai ar tiks lietuvoje jis juk pritaikytas uk ar kaip,atsiprasau uz tokius klausimus bet anksciau nesidomejau xbox konsolem tik pries kokia sawaie uzsinorejau tj nieko nzn kas kaip pvz ebay ra xbox 360 elite jasper 120 gb uz 129 svarus bet ten kaip suprantu be nieko be pulteliu ir t.t tj irgi neapsimoka o is visokiu skelbiu.lt ir t.t bijau pirkti kas ten zino iskur jie atsiweze ir dar kosmines kainos gal ka patartumet si menesi jau noreciau nusipirkti tj nzn nei koki nei kaip ;) aciu uz atsakymus ir nepykit jai kas kartojas ar kaip ir seip skaitau visas temas bandau susipazinti as su tuo xbox o gal kas ir parduodat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra ir Lietuvoj pigių Elite konsolių, už kurias maksimaliai nori 700lt, o perkant iš UK jokių bėdų nebus, tik tereiks nusipirkti perėjimą kištukui iš UK į EU, pats pirkau X360 iš UK ir viskas puikiai veikia ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pirmiausiai kokia tu suma ruosiesi tam skirti.

gal paprasciausiai apsimoka pirkti is pardos. arba netgi cia playmanijoj yra gera reputacija turinciu pardaveju kurie parduos ir problemu neturesi.

o gal netgi vertes imti koki jtaginta boxa. aisku jau apie live pamirsi. bet uztai galesi nemokamai zaisti ir arcade zaidimukus ir dlc susimesti ir galu gale nebereikes dvd keptis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn zadu isleisti max iki 800 simtu litu,o seip tj mane domina tik elite 120 gb,nes visgi jai pirkti tai pirkti iskart normalu ir viskas ,nzn iki menesio pabaigos esu uzsibrezes nusipirkti tj tikiuosi rasiu kur nu tarkim nusiperku as ta elite nauja ,tj man tereikia tik ji ten nulauzti ar ka ir as galiu siustis is interneto zaidimus ar dar ko reikes nes tiesiog skaitau ir gaunasi painiawa atrodo tas xbox ziauriai visko reikalauja ;) tiesiog neapsiprendziu ,nzn patarkit nes atrodo jog ji nusipirksi uz kokius nu 700lt ir dar tiek pat isleisi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai plius minus tokios išlaidos:

 

KONSOLĖ:

Nauja konsolė su 120GB disku (kitko šiai dienai neapsimoka) - XXX Lt

 

MUST HAVE AKSESUARAI:

Antras valdytuvas - 160-185Lt (na čia priklausomai iš kur pirksi)

Akumuliatorių pakrovėjas + įkraunamos baterijos (viso 8x AA tipo baterijų) - 95Lt

Diskai žaidimams - 125Lt (čia pvz Verbatim 25DVD diskų pack'as; vienas diskas - 5Lt; aišku gali pirkti ir noname po 2,5Lt už diską).

Konsolės nulaužimas - ~100Lt

 

Taigi.. būtinieji aksesuarai kainuos: 490Lt

 

OPTIONAL PRIEDAI:

Xbox Live GOLD - 120Lt/metams (reikia pagalvoti ar reikia metams.. nes ban'ų banga mano spėjumu bus per kalėdas ;) )

Pradžiai 1200MSP (vis tiek norėsis kokį DLC ar gamerpic ar temą nusipirkti; plius GOLD'as garantuoja Arcade žaidimų akcijas ir čiotki žaidimai paleidžiami po pvz 400MSP = 4€ = 15Lt

HDD transfer kit - 20-25Lt (na jei pvz norėsi diską prie PC pasijungti atsarginės kopijos pasidarymui)

 

---

 

Na tai kaip matom... susidaro sumelė vos ne tiek pat, kiek kainuoja konsolė (jei tarkime lyginti su Arcade versija).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nulauzimas 100lt? Good one! lol
Ne į temą

Na 30-100Lt ribas jei parašysiu, geriau bus? Iš kur man žinoti, kur tas žmogus nusilaužinės? Ir ar labai keičia esmę keliadešimt Lt bendroje aksesuarų kainoje?
Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na 30-100Lt ribas jei parašysiu, geriau bus? Iš kur man žinoti, kur tas žmogus nusilaužinės? Ir ar labai keičia esmę keliadešimt Lt bendroje aksesuarų kainoje?

2as joystickas 165-185lt? kur tu cia tokias kainas matei? ;) net parduotuveje pigiau, o jei per skelbimus nauja susirandi isvis 100lt~ kazkur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip nulauzineja dabar visur uz mazdaug 40 lt o antras joystick tai tikrai uz 100lt nauja paimi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man iš uk elite 120gb + 1 joystikas kainavo ~700 litų ;) (bet čia buvo prieš metus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo tiek isleides viskam 2 xbox nuperki ;) nu nzn man nereikia ten visokiu tu live as ten nezaisiu ir seip jai as nusiperku ta xbox tarkim is zmogaus tj jis jau tures tas baterijas i pakrowejus,j kaip suprantu naujo neapsimoka pirkti,galiu pabut ir su vienu pulteliu swarbu pradziai ,o tj ka as ji nusiperku ir dar neveiks man reiks baterijas ir viska pirkti o ten nera kad su laidais ar kaip ijungti ir visada kad krautusi nebutinai belaidzio man ir seip tu visokiu xbox gold nereikes man,as tik suprantu jog man reikes ji atsirisit nu ir aisku disku zaidimam isirasyti ;) o ko dar buiniausiai reikia kad as galeciau iskar asisiust is inerneo zaidima irasau i diska ir veiktu jis man stabiliai :P tj jai moku ten vos ne 800 lt tj jau turiu gaut veikianti nu neskaitant atrisimo,gal kas turit kokiu draugu ar pazistamu kurie parduotu xbox elite as is plunges tj nelabai cia man yra is ko rinktis nebent parduotuve,vienas siule vakar bet ten kazkoki 20gb uz 700lt,nzn jis tiek pat apie juos ismano kiek as gal apsiriko tj snd sakiau kad parasytu tiksliai data ir viskas kaip vadinas tj kai gausiu surasysiu patarsit kas ten per xboxas jis man aiskina kad as niekur naujo uz 700 simtus negausiu,bet su 20 gb ten ziauriai senas jauciu ;)

 

ir seip wa radau amazon.co.uk super elite 250gb tj nori 190 swaru,tj iseitu 760lt jauciu apsimoketu nzn patarkit jai as siita pasiimu uztektu atrist ir butu galima zaisti,aciu uz patarimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei tu neketini jungtis i live ,paklasuk gal dar rlevin7 nepardaves xbox 360 arcade jtag'ed , nereikes irasinet zaidimu i diskus , tiks bet kokie hardai. seip skelbimuose ne karta mates xbox elite jasper uz 700 ar net maziau. Cia vienas variantas uz 730lt http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naujas-sup...as-8209083.html

o cia uz 750lt jtag konsole http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauji-xbox...50-8223173.html

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va tas elite tj dar dar bet as is plunges o kazi ar jis pastu sius ir seip dabar zinok kas ten per xboxas ka as zinau koki jis man atsius wat ir seip tie visokie skelbiu tokie nepatikimi atrodo o arcade tu kazkaip irgi nesinori jai jau pirkti tj pirkti normnalu toki ir viskas nu nzn reik parasyt tam ar beturi ta elite o gal kartais atwes uz pinigus i plunge ;)

 

tai jei tu neketini jungtis i live ,paklasuk gal dar rlevin7 nepardaves xbox 360 arcade jtag'ed , nereikes irasinet zaidimu i diskus , tiks bet kokie hardai. seip skelbimuose ne karta mates xbox elite jasper uz 700 ar net maziau. Cia vienas variantas uz 730lt http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naujas-sup...as-8209083.html

o cia uz 750lt jtag konsole http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauji-xbox...50-8223173.html

 

tj va parasiau tam antram uz 750kur daviai,tj jis uz xbox elite 120gb nori 900+30 atvezimas viska pajungia sutvarko ir paaiskina kazi ar apsimoketu cia kaip suprantu naujas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2as joystickas 165-185lt? kur tu cia tokias kainas matei? ;) net parduotuveje pigiau, o jei per skelbimus nauja susirandi isvis 100lt~ kazkur

Pirma pasitaikiusi nuoroda: http://www.gerakaina.lt/new/product_info.p...delis=B4F-00017

160Lt.

Antra nuoroda: http://www.skytech.lt/xbox-360-wireless-co...ck-p-14029.html

156Lt.

 

Na OK.. pabranginau truputi. Parašiau už kiek pats pirkau prieš pusmetį ar tai daugiau. Tada buvo kitokios kainos (mano minėtos 165-185Lt).

 

Skelbimais nesidomiu. Nesu toks turtingas.

 

 

Bet kokiu suvardinau tai, ko reikia. O už kiek tai nusipirkti.. žmogus pats pasiaiškinti galės (iš parduotuvės ar iš rankų; aš esu parduotuvių šalininkas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.