dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi noreciau suzinoti jusu nuomone, koki xbox apsimokiausia pirkti ir kaip ten su juo viskas yra. Atrisimas, laginimas, veikimas. Kur pirkti is ko, ir kokia kaina?

 

Flashinti galima visus modelius isskyrus Lite-On 1175 ir Hitachi 0500/0502. Laginimas? Ka cia tuo norejai paklaust? Ar lagina xbox'ai? Ne, is kur tokiu klausimu atsiranda. Ar gerai veikia? Taip. Jasper ir naujesni modeliai nebeturi perkaitimo problemos, o kitu gedimu retai pasitaiko.

Jei nori naujo, tai tik slim'a iseis gauti dabar, jei naudoto, tai gali ir jasper'io pasieskot, gana mazos kainos ju.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Fat'u nerau jau nauju tik Slim

2. Taip

3. Atsirisa tik 0225, 0401, 0272 dvd- rom o kaip atskirti Cia linkas

4. Playmanijos perduotuveja

5. Butinai turi buti Western Digital ir tik tokie modeliai

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS

- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT/BPVT

- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT

- WD VelociRaptor Series

- WD AV-25 Series BUDT

 

sveiki, as naujokas tose xsose, zadu pirkt slima su 250hd uz patraukle kaina 200e esme kad dabar pasimeciau kaip cia atskirt ji kad nebutu taip kad nusipirkes negalesiu jo nuflesint, ten toi tavo nuorodoi nelabai supratau tai 9504 nunusiflesina??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuflesinami visi Slimai, apart Lite-On 1175 ir Hitachi 0500/0502. 100% isitikinti gali tik isardes xboxa. Geriau pirk iskart is playmanijos ir bus uztikrintas kad gausi iskart nuflesinta dalyka.

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuflesinami visi Slimai, apart Lite-On 1175 ir Hitachi 0500/0502. 100% isitikinti gali tik isardes xboxa. Geriau pirk iskart is playmanijos ir bus uztikrintas kad gausi iskart nuflesinta dalyka.

 

taip ir padariciau bet randuos ne lt. iseina varijantas nueit i a parda ir paziet ant dezutes tik ka konkrecei ziuret nesuprantu.

 

na zodziu reik ziuret ta SN numeri ketvirta nuo galo kad butu 2 arba 3, 4 ir 0 ejo miksai ir hitasi ir 0225

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien ziurejimas i dezute tau nepades, tai nera tikslu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien ziurejimas i dezute tau nepades, tai nera tikslu.

 

ar stiprei ji ten reik praskruost kad isitikint del versijos, as nusipirkceu parsineses namo ji praardau ir paziuriu kaip ten reikalai, jai prasti tada nafik atgal grazinceu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbu apie 360slim

 

Ne į temą

Susimaisiau, bet esme ta pati, iki dvd rom'o reikia isardyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OxDl282adJ8

 

aisku, tai turetu but matit ant cd romo kokia versija kaip supratau , cia matau gana paprasta dauk ardit nereik. nusipirksiu ir ziesiu kaip ten kas :whistling:

o seip daznai papuola tie nenuflesinami varijantai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki cia bus mano pirma konsole todel iskart uzduosiu kelis klausimus ispradziu norejau pirkti is ebay console taciau radau cia kad galima pasirinkti paciam ko tau reikia tai va pirmi klausimai butu tokie

 

Ar apsimoka atrisinet as naudosiu konsole viskam taciau tas atrisimas mane gasdina del to jog skaiciau kad poto nebegalima multyplayer losti ir siustis viska ?

ar apsimoka jimt kinect ?

pas mane telikas paprastas storas taciau istrizaine tikrai didele virs metro tai ar reik man to hdmi kabelio prie tokio tv ?

ar reik man to komponentinio kaskokio laido ?

ar reik vga laido ir optinio garso laido ?

ar tiktu vietoj xbox ausiniu mano paprastos acme prie pc kur naudoju yra mick ?

ar reikalingas nuotolinis pultelis ?

ar reikalingas ausintuvas ?

 

Konsolei galiu leisti max 1000lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Pagal tai gal ir apsimoka, jai darysi viska kaip reikia tai nieko blogo nebus, o ir zaidimu nereiks pirkt

2. ziurint i tai, ar tu su juo zaisi.

3. Jai televizorius turi HDMI jungti, tai visada geriausia xboxa jungti sia jungtim

4. Na tai jai jungsi HDMI kabeliu, tai komponentinio nereiks, priesingai reikia, kad matytum ir girdetum ka zaidi :)

5. Tai vga ir komponentinis yra taspats ( :thumbsup4: ), viskas yra viename vga kabelyje.

6. ne, netiks

7. bent jau man tai jis be prasmes. Nori atrodyt sustriau, imk, panasiai kaip ir dvd pultelis jis, nors man nera skirtumo kokiu pulteliu injungt tarkim filma. ( jai kalbejai apie xboxo nuotolini pulteli dvd, o ne apie xboxo pulta)

8. Jai xboxas nestoves kampe ar kazkokios vietoj kur prastas vedinimas, tada nereikia.

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VGA laidas yra skirtas boxa prijungti prie monitoriaus, komponentinis-prie teliko. Cia tam kad gautum HD vaizda. Bet jei pats sakei, kad telikas pas tave paprastas(kiek supratau kineskopinis) tai nereik nieko dasipirkineti, pajungsi per paprastas tulpes kurios eina su boxu, bet neturesi pilno HD vaizdo. Pigiausia iseitis pirkti VGA laida ir jungti prie moniko, tinka net ir paprastas kineskopinis, tik garsa reikes prijungti atskirai pvz. prie muzikinio centro, ar kitu garso sistemu. Ausintuvas dabartiniams slimams ir jasperiams absoliuciai nereikalingas, pultelis filmams taip pat. Tik pirk su 250 gigu hardu, pats pirkau su 4 gigais, tai tikrai truksta :D

O siaip dauguma tavo klausimu galima atsakyti naudojantis google, na negi taip sunku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.