hydrogenet

PS2 storas

Rekomenduojami pranešimai

jo. diskai yra dvd-r

pas mane irgi storas, bet matyt kiek naujesnis nei taviskis, nes leidzia ir dvd+R, mano kolekcijoj ir minusiniu ir pliusiniu yra, nepajutau jokio skirtumo. beje, buna kad tingis laukt tai kebu ir 8x greiciu, problemu nebuvo, naudoju verbatim ir SONY diskus. O va jau PS1 zaidimus tai reik kept kuo leciau, cia patikrintas reikalas :lol: Dar reikes ikept DVD9 GOW2, paziuret ar kramto tokius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu gow 2 2dvd disku :) radau zebros FTP. ir ziurejau as ten walkthrough ir faqs ir radau tipo high definition mode o tai buvo "L1"+"L2"+"L3"+"Square"+"Circle" pries konsoles paleidima, ir stai mano nuostabai islindo TOXIC. kiek zn tai cia tipo yra chipo operacine sistema, o gal ir klystu bet ten yra tokiu duomenu

PS2 Version: EUR 0160 19/03/2002

DMS4 Hardware Version: 1.0 SE Lite

ToxicBIOS Flash Version FF.7F

ToxicBIOS Config Version 1.2

ir stai kyla dar keli klausimai :) tai tipo man uz 140lt galejo ideti dms4 chipa? ir ar galima cia ka nors atnaujinti ar siaip?

cia yra TOXIC nuotrauka http://i227.photobucket.com/albums/dd229/h...et/DSCF0957.jpg taigi ar cia galima butu ka nors pakeisti? nes jau dvd bootas yra toks apgailetinas, kad nzn. zaidimai kartais uzsibootina tik padarius 10rr, o uLaunchElf is pirmo karto

Redagavo hydrogenet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu gow 2 2dvd disku :) radau zebros FTP. ir ziurejau as ten walkthrough ir faqs ir radau tipo high definition mode o tai buvo "L1"+"L2"+"L3"+"Square"+"Circle" pries konsoles paleidima, ir stai mano nuostabai islindo TOXIC. kiek zn tai cia tipo yra chipo operacine sistema, o gal ir klystu bet ten yra tokiu duomenu

PS2 Version: EUR 0160 19/03/2002

DMS4 Hardware Version: 1.0 SE Lite

ToxicBIOS Flash Version FF.7F

ToxicBIOS Config Version 1.2

ir stai kyla dar keli klausimai :) tai tipo man uz 140lt galejo ideti dms4 chipa? ir ar galima cia ka nors atnaujinti ar siaip?

cia yra TOXIC nuotrauka http://i227.photobucket.com/albums/dd229/h...et/DSCF0957.jpg taigi ar cia galima butu ka nors pakeisti? nes jau dvd bootas yra toks apgailetinas, kad nzn. zaidimai kartais uzsibootina tik padarius 10rr, o uLaunchElf is pirmo karto

PS2 2002 metu, neblogas senolis :) mano 2003 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS2 2002 metu, neblogas senolis :) mano 2003 :)

o as apie chipa: taigi ar galiu ka nors pakeisti nuostatymuose, gal kas bus geriau? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as apie chipa: taigi ar galiu ka nors pakeisti nuostatymuose, gal kas bus geriau? <_<

na, gali DL palaikyma ijungt, jei turi ant ko issibandyt, dar maciau yra regionu fix'as, bet jei ir ntsc ir pal pas tave eina vienodai, jokio skirtumo, daugiau ten nieko labai ir "nepritiuninguosi" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, gali DL palaikyma ijungt, jei turi ant ko issibandyt, dar maciau yra regionu fix'as, bet jei ir ntsc ir pal pas tave eina vienodai, jokio skirtumo, daugiau ten nieko labai ir "nepritiuninguosi" <_<

bandziau pakeisti Default Boot Device i Fast Boot. spaudziu START kad uzseivintu, ir nieko taip ir pastringa. o ar eina pakeisti firmware? Redagavo hydrogenet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm. nenoriu kurti kitos temos taigi paklausiu. parsisiunciau as Action Replay MAX EVO isirasiau ji i DVD-R diska, ir ps2 man jo neboot'ina. gal ka blogai padariau? ir giduose yra uzrasyta, kad dms4 skaito programas is MC, o pas mane neveikia. taigi jei kas zinote, padekite. dekui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.