Impaler

Kalėdinis PlayManija.lt super konkursas #17!

Rekomenduojami pranešimai

Linkiu tik:

1. Kad konsoles neduletu

2. Hakeriai vis netingetu

 

 

O sventems pasidabinkim gera nuotaika, energija ir atsveskim kaip priklauso :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kai, visus su artejanciom sventem, tegul jos buna jums pacios sauniausios, gaukit dauk xbox'u, ps3 ir visu kitu dalyku kuriu norit ;D so... happy holidays folks :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tegu būna šios šventės ramiu stabtelėjimu, jaukia ir šviesia akimirka, atspirties tašku ateities darbams. Linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi Kalėdos perlipa pomėgius, tai palinkėsiu visiems mažų mažiausiai geros dienos ir dar tokios pilnos laimės ir suvokimo, kad viskas yra gerai ir net labai gerai. :notworthy:

Visgi... žinome, kas mažais žingsniais daro mus laimingais, taigi : ), kartu dar ir gerų ekskliuzyvų, trumpo laukimo, kol išleis norimą žaidimą, kuo daugiau gerų žaidimų ir nepamirštamų įspūdžių, na ir jei jau ne aš laimėsiu PS3, tai va dar linkiu laimėti jį tau, fellow playmane:). Su šventėm :thumbup:

Redagavo AVP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus su artėjančiom šventėm. O nugalėtojus isšanksto sveikinu radus Ps3 arba maikutes bei kitus paguodos prizus po eglute :ninja:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Artejanciomis Sventemis Playmanai!!!

Noreciau visus Playmanus ir Playmanijos ikurejus pasveikinti su artejanciomis sventemis. Linkiu visiems sekmes ir stiprybes ir kad jusu zaidimu konsoles ar (ir) kompiuterio niekada nepasiektu joks gedimas. SU SVENTEMIS!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lai gerovės, ir laimės Šv. Kalėdos Jums teikia

Te pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia,

Daugiausia - sveikatos, giedriausių dienų,

PLAYMANAMS čia laimės ir metų ilgų. !!! :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi gerbiami Playmanai, administratoriai ir šio tinklapio kūrėjai,

 

Lai krinta laimė snaigėm iš dangaus Tą mielą Kūčių naktį šventą. Te nesibaigia džiaugsmas Jums gyvenimo brangaus. Ir nepalūžkit, jeigu Nuoskaudas patirt bus lemta. Tegul Kalėdų angelas atneša ramybę ne tik į Jūsų namus, bet ir į širds. Tegul kitais metais išsipildo truputį daugiau nei norite...

 

Sveikinu artėjančių švenčių proga.

Redagavo OcEaNuS
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linkiu visiems kitais metais ant PC sulaukti naujojo GTA, kuris būtų pripažintas geriausiu visų laikų šios serijos žaidimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu visus playmanijos narius su artejanciomis sventemis, ir linkiu daug geru zaidimu, ir daug valandu live (ps network arba xbox live). :D Dar linkiu, kad jusu konsoles neluztu, erorais neuzsimetytu, nenusilptu lazeriai. :D Zodziu sveikinu labai visus, ir linkiu kad svenciu dienosmis konsoles ilsetusi ramybeje. Aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukūriau eilėraštį jums:

 

Per Kalėdas vakare,

Jau Playstation po egle

Battlefield'ą aš laimėjau

Daug varžovų nugalėjau.

 

Man patinka naujas Sony

Įpakuotas man į kojinę,

Aš mylėsiu jį labai

Bus visi aplink draugai!

 

Nesupykite, draugai

Bus žaidimų dar tikrai...

Nors konsolės nelaimėjot

Gerą laiką apturėjot!

 

Cicinas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.