Rekomenduojami pranešimai

Sėkmės ieškoti už tokią sumą, kaina po kol kas šitas žaidimas turi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Oligarchas mano dėžutę kolekcijos kainuoja apie 15£ ir tai dabar nelabai rastum kur pirkti :) buvau seniau rašęs kad draugas buvo praganes mano dėžutę kolekcijos, tai Ebay radau už 15£, o prieš gerą mėnesį rado draugas dėžutę, tik vis pamirštu atsiimti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Popierinė Nu aišku turi ir plastiko :)The-Last-of-Us-Joel-Edition-Paper-Case.j

@Oligarchas

Tai reiks parduoti antra dėžutę :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas, bent jau man, ima viršų vien dėl savo scenarijaus. Labai stiprus ir emocingas žaidimas, vien dėl Joel ir Ellie santykių, ne kiekvienam suprasti tai. :)

 

Aš iki dabar likau nesupratęs kodėl ant ps3 neperejau,o ps4 versija per porą savaičių įveikiau. Mėgavausi žaidimų kaip reikiant

 

na pabaiga manes nunuvyle,bet nesitikejau kad pameluos ten jau,bet patiko man auksciausios prabos sakyciau,nebuvau zaides dar tokio gerio,vienintelis zaidimas kury perejau ir darbe sededamas uzsimastydavau kad atsitiks toliau,arba kad tik greiciau gryzt ir sumest.

 

   Buvo pirmas žaidimas perėjus nuo PC prie Playstation... Tikrai nelikau abejingas. Labai gera istorija, tokia drama. Kaip rašo LFXiksas - man irgi buvo daug visokių emocijų ir graudu buvo ir vos ne iki ašarų :D Nebuvau nieko panašaus matęs ant PC... Nors daug geimų ir nesu perėjęs ant jo.

 

Šaip visa perijau ir tikrai patiko, ir biški mp visai neblogas buvo reikia biški apgalvoti kaip užpulti žmogu čia taip paprastai įšlindes supiškines atkaba neužmuši nebent labai teklius esi. :D

   Nuo multiplayerio aš nebegaliu atsitraukti. Labai taktinis toks sakyčiau, aišku nuo kito teamo priklauso, jei ten vieni nubai, tai išpyškini ir viskas. Rimtesniame geime vos ne slėpynių žaidi iki mačo pabaigos... Tiek visokių ginklų ir skilų kombinacijų, kur visas teamas priklauso nuo jų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

 HesAlwaysNearUs  Buvo pirmas žaidimas perėjus nuo PC prie Playstation... Tikrai nelikau abejingas. Labai gera istorija, tokia drama. Kaip rašo LFXiksas - man irgi buvo daug visokių emocijų ir graudu buvo ir vos ne iki ašarų  :D Nebuvau nieko panašaus matęs ant PC... Nors daug geimų ir nesu perėjęs ant jo.

 

Šaip ant pc, tik Devil may cry 3,4, Mass Effect 2,3 , Nu dar Modern warfare 1 ir 2 istorijos patiko kur tik kažkokias emocijas pajutau žaisdamas. Daugiau jokiu buvo geru žaidimu, bet tik smagai lošiasi. O ant Playstation 4 aišku The Last of us kol kas būvo geras emociškai. Šaip žiauriai užkablioja, kai žaisdamas jauti malonuma ir savo emocijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man multiplayer Grenade Launcher'is patinka, bet niekaip jo neperkandu, sunku su juo užmušti ką nors. Visi nervinasi pasirinkę launcherį. Vakarienę valgydamas twich.tv paprašiau vieno žaidėjo, kad parodytų gameplay su launcheriu, tai jis irgi nerivnos ten, nesisekė ką užmušti nors taip lošė visus geimus beveik box nenaudodamas, visus geimus pats vienas beveik valydavo. Bet launcheris turi gerą special execution:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man multiplayer Grenade Launcher'is patinka, bet niekaip jo neperkandu, sunku su juo užmušti ką nors. Visi nervinasi pasirinkę launcherį. Vakarienę valgydamas twich.tv paprašiau vieno žaidėjo, kad parodytų gameplay su launcheriu, tai jis irgi nerivnos ten, nesisekė ką užmušti nors taip lošė visus geimus beveik box nenaudodamas, visus geimus pats vienas beveik valydavo. Bet launcheris turi gerą special execution:

Eina sau kaip taškosi galva. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@WaSHkaZ aš tau nebent jo dėžutę galiu parduot už tiek,be disko

Anksciau ar veliau rasiu uz 50 lt visus zaidimus taip nusiperku kada jie nuverteja. Nes pas mane pinigu maisas taipogi nesimeto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gerai.. istoriją baigiau.

Reikia pripažinti - puikus žaidimas, puiki istorija.

 

 

 

 

Turbūt pirmas žaidimas po HL2, kai gilinausi į istoriją ir veikėjus. 2004->2014. 10 metų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.