Jurassic

RGH/JTAG konsoles temperatura

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, na man vat pradejo kelt itarima mano konsoles temperatura, kol buvo ne rgh tai nezinojau temp ir nesukau galvos, o dabar atsirado vos ne liga vis stebet ja, ypac kai pas mane falconas:)))

 

Taigi:

 

Falconas

CPU 63C (zaidziant ~60C)

GPU 69C (zaidziant ~65C)

MEM 78C (zaidziant ~74C)

CASE 35C (zaidziant ~32C)

 

Labiausiai man nerima kelia atminties temperatura. Ir dar keistas dalykas kad ant free style dash didesnes temperaturos nei zaidziant ;)

 

Tad tikrai butu idomu suzinot kitu zmoniu temperaturas pas ka RGH ar Jtag konsoles :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiksliai nestebiu, bet esu skaites kad iki 80-85 laipsniu viskas ok. Siaip temp laikosi 60-70 ribose dazniausiai, o jei kyla virs 80 tai cooleris greiteja, garsas toks lyg noretu pakilti su visa konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FSD yra galimybė nustatyti vintiliatoriaus sukimosi greitį. Aš pats jį visad laikau ant 100%. Garsas tikrai padidėja,tačiau temperatūra sviruoja tarp 35~50C (Falconas pas mane) ir mano nuomone tavo konsolės temperatūra truputį viršija norma,taigi mano patarimas-padidink vintiliatoriaus greitį ir jokių problemų tikrai nekils. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del ausinimo padidinimo as zinau, bet mane tas garsas zudo :)) O abskritai tai as tiesiog klausiu kitu kas turi RGH ar Jtag, kad pasidalintu temperaturom, na idomu ir tiek. Ir nesvarbu koks modelis, falconas, ar jasperis, ar betkuris kitoks :)) Juk manau, kad ne vienam kyla ar dar kils klausimas po cipavimo, ar normali pas ji temperatura :)

Redagavo Jurassic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CPU: 44.2C

GPU: 45.7C

MEM: 51.8C

CASE: 26.4C

Falcon

Redagavo xXYREXx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu, kad ausinimas ne ant auto nustatytas :)) bet ar to reik? ypac ant jasperio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CPU 46.6

GPU 56.9

MEM 64.8

CASE 24.2

Jasper Auto

Redagavo ErikasLT1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.