FUZA

Iškilę klausimai po RGH

Rekomenduojami pranešimai

Na dabar sekanti problemos fazė ;) Žodžiu prisijungiau aš X'a prie PC,parsisiunčiu tuos title update,nusistatau active,bet zaidimo coverio vistiek nerodo,,,kas dabar netaip? :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Update Artwork rinkis :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad jau rinkausi,bet 0 efekto :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei konsole tuo metu turi priejima prie interneto tai pasirinkus artwork visada updeitina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei konsole tuo metu turi priejima prie interneto tai pasirinkus artwork visada updeitina.

 

Nebūtinai, reiktų žiūrėt launch.ini nustatymus, tikėtina, kad čia problema gali būt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtinai, reiktų žiūrėt launch.ini nustatymus, tikėtina, kad čia problema gali būt

 

O tai ka ten butent ziureti?nes prieiga prie neto tai yra,kaipgi kitaip parsisiustu tie title update...nes kaip sakiau,parsisiuncia update,spaudziu set active,update artwork (berods) ir nieko...o pvz. zaidimui No More Heroes irgi parsisiunciau ta update,tai jeigu pasirenku not active,tai net nuo zaidimo ikoneles paveiksliukas dingsta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei del launch ini tai pas mane:

 

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

 

Kai renkiesi update Artwork ka apatineje statuso juostoje rasho? Ar rodo HTTP:/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pakitimus ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susisiekiau su zmogumi kuris man ta RGH padare ir ko gero cia visas bajeris bus tame,kad reikia pasidaryti avataro update ir tada viskas turetu susitvarkyti (bent jau pagal ji),nes FSD man avataro nerodo,o kaip suprantu turetu :) Http jokiu nerodo...

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei del launch ini tai pas mane:

 

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

Tai gerai čia defaultinis ir pas mane tas pats. Bet gal jam meistras custom launch.ini padarė, tai reiktų išsitraukt failiuką ir pažiūrėt per pc jam

 

Susisiekiau su zmogumi kuris man ta RGH padare ir ko gero cia visas bajeris bus tame,kad reikia pasidaryti avataro update ir tada viskas turetu susitvarkyti (bent jau pagal ji),nes FSD man avataro nerodo,o kaip suprantu turetu :) Http jokiu nerodo...

 

Tai tau ir rodys tik avatarą, daugiau tai nieko nekeičia, pas mane irgi nėr oficialaus įrašyta, kad atsirastų avatar, ir viskas veikia kaip priklauso. Čia nebent dėl savo asmeninio poreikio tas avatar update..nu ir berots žaidimam, kurie yra su tais avatarais. Aš atsisiuntęs žmogaus daryta skiną, tokį awsum, tai as asmeniškai net nerašiau to oficialaus update dėl avatar. Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas pagaliau išspręsta,o problema buvo xex nustatymuose...pasileidau xex ir reikėjo pasirinkti funkciją,kad neblokuotų DNS...ačiū visiems norėjusiems padėti :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas pagaliau išspręsta,o problema buvo xex nustatymuose...pasileidau xex ir reikėjo pasirinkti funkciją,kad neblokuotų DNS...ačiū visiems norėjusiems padėti :rolleyes:

 

gal gali placiau? paledius xex nelabai as matau ten kazkokiu nustatymu. dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasileidus xex launch ten susiprogramuoji kaip sakant FSD nustatymus,ir vienas is konfiguracijos punktu (berods 13 o ju ten yra apie 15)buvo do you want to block DNS (ar kazkaip panasiai),ten paspaudziu B klavisa kuris reiske No ir po X360 persikrovimo viskas susitvarke :thumbup: Apskritai ten tiesiog skaitai tuos nustatymus ir renkiesi visa konfiguracija kaip tau prie sirdies :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasileidus xex launch ten susiprogramuoji kaip sakant FSD nustatymus,ir vienas is konfiguracijos punktu (berods 13 o ju ten yra apie 15)buvo do you want to block DNS (ar kazkaip panasiai),ten paspaudziu B klavisa kuris reiske No ir po X360 persikrovimo viskas susitvarke :) Apskritai ten tiesiog skaitai tuos nustatymus ir renkiesi visa konfiguracija kaip tau prie sirdies :)

 

kaip paleisti xex launch ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.