Rekomenduojami pranešimai

Gali būti kad aš per mažai story perėjau ?

kad nematau City Hotspots 99 surinkau, vienas liko rasti negaliu, tai pat trūksta 2 QR Code ir kitu 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti kad aš per mažai story perėjau ?

kad nematau City Hotspots 99 surinkau, vienas liko rasti negaliu, tai pat trūksta 2 QR Code ir kitu 

 

Irgi negalejau rasti 1 QR ir as ji raudau kai visa miesta apvazinejau ,nes nevisose vietose buvau ;)

Redagavo Verneriz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti kad aš per mažai story perėjau ?

kad nematau City Hotspots 99 surinkau, vienas liko rasti negaliu, tai pat trūksta 2 QR Code ir kitu 

 

O ne švyturio trūksta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ne švyturio trūksta?

tikrai ne, ji turbūt iš pačių pirmu paėmiau, nes įdomu buvo ten nuplaukti :)

 

@Verneriz radau QR Code reikėjo tik viena ta slapta rasti o kitas jau atsirado plane mėlyname fone, kaip ir Weapons Trade tiesiog reikėjo jau į mėlyną simboli žiūrėti o ne balto ieškoti (aklas buvau) :) aišku reikėjo stori misijų dar padaryti iki act 2 misija 6

su kitais neturiu problemų

 

Įskyrus bus problema su City Hotspots, kiek skaičiau daug kas turi problemų su juo, bugas, bet kiti sakė kai perėjo story davė trofėjų už City Hotspots

Tai nežinau kaip čia bus su juo, jei bus laiko pakartotinai praeisiu visus tuos City Hotspots  :mad2: 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

City Hotspots visus surinkau perėjęs kelias misijas Act 1. Side mission irgi po to trūksta, reikia biški story pereit ir vėl atsiranda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

City Hotspots visus surinkau perėjęs kelias misijas Act 1. Side mission irgi po to trūksta, reikia biški story pereit ir vėl atsiranda.

bet kaip bus su City Hotspots ?, ant kitu kaip ir aišku reik daugiau story pereiti, kai pereini act 3 pirma misija, viskas jau atsiranda

nors pas mane dar tik act 2 10misija, bet jau daug visko surinkau , ir jau beveik visus skilus atrakinęs liko 5 ar 6 liko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

City Hotspots yra Collectibles, tai jiem nereikia story, kad galėtum rinkti. Kaip ir minėjau aš perėjau kokias dvi misijas Act 1 ir pradėjau rinkt City Hotspots, towerius nuhackinau,Side mission... žodžiu kas arčiau, tą ir darydavau. Po to, kai viskas buvo surinkta ir įvykdyta, pradėjau story. Kodėl tu tik 99 Hotspots randi, tai nelabai suprantu. Gal tiegiog nepastebi kur nors mape pasislėpusio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaičiau kad gali but pasislėpęs tarp side misijų ir tu nematai to reik pravažiuoti pro visas side misijas

@FeD3x nū va taip ir buvo pasislėpęs City Hotspots vienas tarp side misijos, ta diena kai rinkau tikrai nesimatė, nes buvau ir pavargęs gal dėlto, nors dabar irgi žiūrėjau irgi nelabai matėsi, bet radau internete kur ant map visi yra pažymėti City Hotspots, tiesiog žiūrėjau į kiekviena ir radau savo map kur randasi, bet buvo dar vienas pasislėpęs kuri pirma tikrinau bet buvo jau jis paimtas, kaip sakoma iš antro karto radau, užtrukau gal kokia 10min, kol suradau ta viena 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai vieno qr code ir po 3 missing persons ir burner phone truksta

Pereisi daugiau story ir atsidengs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai vieno qr code ir po 3 missing persons ir burner phone truksta

Qr code vienas yra slaptas ir paskui atidaro apildoma jau melinas fone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo zinau,kad paskutinis melynam buna. ryt ta pasislepusi reiks atrast. o tie human traffic kur yra,tai irgi atsiras,kai story daugiau pereisiu? nes dbr tai nei vieno nera mape

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo zinau,kad paskutinis melynam buna. ryt ta pasislepusi reiks atrast. o tie human traffic kur yra,tai irgi atsiras,kai story daugiau pereisiu? nes dbr tai nei vieno nera mape

Jo, human traffic atsiras vėliau.

Redagavo FeD3x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.