mantukis5000

free xbl gold

Rekomenduojami pranešimai

Dabar akcija vyksta kiek zinau menesis gold live kainuoja 1 svara .

 

Oj, eik Tu kaip "brangu" yra, visi 4,30lt už 1mėn. gold ir dar plius kiek pinigų išeina diskam tuštiem... Sunku šeis laikais, ypač jei esi piratas.

 

Ne į temą

Ir gal kas nors žinot iš kur galima būtų gauti nemokamai iPad 3 ar kokį iPhone 4s ar bent jau 4?
Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi,gal kas zino is kur gauti nemokama multipayer,beje as zinau viena dalyka kaip galima gauti 48val nemokama multiplayeri as nelabai moku ikelt video tad ziurekite per youtube xbox 360 48 hours trial code gal kas zino kitu varijantu?

Redagavo Virgis36

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Simple as that. Dar yra viena galimybė. Susikuri naują acc. Ir kaip visiem naujiem accountam duoda viena mėnesiui golda. Tik nežinau ar veiks daug kartu. Gal yra kokia apsauga nuo to padaryta, bet man pavyzdžiui išėjo taip su dvėjais accountais. Gal ir blogai darau, bet te norėjau išmegint GTA IV multiplayer :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Simple as that. Dar yra viena galimybė. Susikuri naują acc. Ir kaip visiem naujiem accountam duoda viena mėnesiui golda. Tik nežinau ar veiks daug kartu. Gal yra kokia apsauga nuo to padaryta, bet man pavyzdžiui išėjo taip su dvėjais accountais. Gal ir blogai darau, bet te norėjau išmegint GTA IV multiplayer :D

 

4 kartus (ant skirtingų profilių) naujai pirktiems Xboxams leidžia taip, bet aš sakyčiau, kad neverta, geriau jau nusipirkt tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4 kartus (ant skirtingų profilių) naujai pirktiems Xboxams leidžia taip, bet aš sakyčiau, kad neverta, geriau jau nusipirkt tada.

 

Kad, man rodos, tik 3 kartus susikūrus naują profilį gauni nemokamą mėnesį Gold. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo facebooko puslapyje viename akcija kad galėjo aguti nemokamu 48 hour codu, susirinkau 26 kodus, jau beveik visus išnaudojau.

Redagavo KolTas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.