gtarnaz

Del zaidimu perkelimo i hdd

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki pasidariau rgh susijungiau xboxa su routeriu ir dabar keliu geimus is pc per total commander ftp bet velniskai ilgai kelia max 1,5 mego per sekunde , gal ka patartumet kaip pagreitint ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk jungt per tinklo plokste, jei naudoji routeri gal per usb pajunges, del to letai kelia, seip tai apie 10MB\s greitis turetu but.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na keliant per LAN jungti eina 10-12 mbps, o tai yra 1 geimas 10-15 min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk jungt per tinklo plokste, jei naudoji routeri gal per usb pajunges, del to letai kelia, seip tai apie 10MB\s greitis turetu but.

 

routeris ne per usb , viskas vyksta per wifi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasvajok per wifi i xboxa greit permest ... Junk su ethernet cabeliu ir viskas bus zjbs... !!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wifi bent jau 3-4 kart leciau nei LAN.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wifi bent jau 3-4 kart leciau nei LAN.

 

o jei zmogus neturi routerio? Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks dalykas kaip USB HDD. As asmeniskai naudoju 1TB HDD. Ir nematau jokiu problemu kad ir 30 zaidimu persikelt iskart. Zinoma tai kiekvieno reikalas kaip ir su kuo persikelt. As x360 per wifi prisijunges. Routeris gan tolokai, beto ir laidu nemegstu. Cia ziuriu visi brukat nuomone kad ftp geriausias vsriantas. O ka daryt kai neturi routerio ir kompas giliai uzkistas. Siulot kaskart traukinet Lano laida? Jei pas mane internetas pajungtas per lana ir teturiu viena tinklo plokste, kas tada? Taigi kaip sakiau tai yra kiekvieno reikalas kaip susikelt zaidimus. Kaip kam patogiau. Man asmeniskai Per USB zymiai greiciau ir efektyviau susikelt nei per FTP. beto galiu ir su draugais pasidalint jau atsisiustais zaidimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks dalykas kaip USB HDD. As asmeniskai naudoju 1TB HDD. Ir nematau jokiu problemu kad ir 30 zaidimu persikelt iskart. Zinoma tai kiekvieno reikalas kaip ir su kuo persikelt. As x360 per wifi prisijunges. Routeris gan tolokai, beto ir laidu nemegstu. Cia ziuriu visi brukat nuomone kad ftp geriausias vsriantas. O ka daryt kai neturi routerio ir kompas giliai uzkistas. Siulot kaskart traukinet Lano laida? Jei pas mane internetas pajungtas per lana ir teturiu viena tinklo plokste, kas tada? Taigi kaip sakiau tai yra kiekvieno reikalas kaip susikelt zaidimus. Kaip kam patogiau. Man asmeniskai Per USB zymiai greiciau ir efektyviau susikelt nei per FTP. beto galiu ir su draugais pasidalint jau atsisiustais zaidimais.

 

Man galima sakyt nuskilo, nes neplanuotai motinine plokste nusipirkes buvau su 2 lan portais ir kaiptik krausciausi, tai darant remontus visus kabelius issivedziojau butent kaip man reikejo :thumbup: Dabar jokiu kabeliu atjunginejimo nereikia, per FTP sudedu viska kelt i isorini HDD prijungta prie x'o, tai gan patogu. Vienintelis minusiukas tas, kad ta lan kabeli reik is x'o i TV vis perkisine jai nori per TV koki filma is pc paleist. Atsiras dar ir PS3 tikiuosi ne uz kalnu ir teks routeriuka dar 1 pirkt ir skirstyt FTP per ji i 3 irenginius :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man galima sakyt nuskilo, nes neplanuotai motinine plokste nusipirkes buvau su 2 lan portais ir kaiptik krausciausi, tai darant remontus visus kabelius issivedziojau butent kaip man reikejo :melvin: Dabar jokiu kabeliu atjunginejimo nereikia, per FTP sudedu viska kelt i isorini HDD prijungta prie x'o, tai gan patogu. Vienintelis minusiukas tas, kad ta lan kabeli reik is x'o i TV vis perkisine jai nori per TV koki filma is pc paleist. Atsiras dar ir PS3 tikiuosi ne uz kalnu ir teks routeriuka dar 1 pirkt ir skirstyt FTP per ji i 3 irenginius :thumbup:

 

Imk mano ps3, tplinka atiduosiu uz 100lt :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk mano ps3, tplinka atiduosiu uz 100lt :thumbup:

 

Ne į temą

Kaiptik dabar dirbu lazybu kontoroj ir bandau ant to PS3 dasimust sumele :melvin: Jau turiu toki kaip tavo tp-link'a, tai man nereik wireless, kuris sudaro papildoma kaina :thumbup: reikia man simple routeriuko su 3 kanalais laikancio 100mbit :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man galima sakyt nuskilo, nes neplanuotai motinine plokste nusipirkes buvau su 2 lan portais ir kaiptik krausciausi, tai darant remontus visus kabelius issivedziojau butent kaip man reikejo :melvin: Dabar jokiu kabeliu atjunginejimo nereikia, per FTP sudedu viska kelt i isorini HDD prijungta prie x'o, tai gan patogu. Vienintelis minusiukas tas, kad ta lan kabeli reik is x'o i TV vis perkisine jai nori per TV koki filma is pc paleist. Atsiras dar ir PS3 tikiuosi ne uz kalnu ir teks routeriuka dar 1 pirkt ir skirstyt FTP per ji i 3 irenginius :thumbup:

 

Puiku jei taip iseina pasidaryt. As naudoju laptopa, kuris keliauja is ranku i rankas po kelis kartus per diena. Taigi man kabelis yra labai didelis minusas. Viskas eina per wifi :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.