martynukazzz

Padekite nusipirkti is amazon.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

Turiu keleta klausimu:

 

1. Mano krepselyje yra 3 prekes. Ar visas atsius viename siuntinyje? (2 is to pacio pardavejo)

2. Kiek kainuoja siuntimas i Lietuva?

3. Ar tinka paprasta debetine kortele?

 

Aciu,

 

Ne į temą

Jei dar prisiminsiu paklausiu :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Gal ir taip, jei pardavėjai gyvena netoli vienas kito, bet šiaip labai abejoju.

2. Priklauso nuo pardavėjo gyvenamosios vietos.

3. Tikrai netinka. Būtinai reikia kreditinės. Netiks ir PayPal paskyra su neverifikuotais duomenimis (kai prie paskyros nėra pririšta jokia kreditinė kortelė).

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiai čia. Lyg tyčia užsireginau, įvedžiau savo Swedbanko debetinės VISA Electron (Maxima, ZOOM) kortelės duomenis ir amazonas priėmė. Tai gal tada ir veikia ta debetinė kortelė, kas žino, nebent kokios nors problemos atsiranda check-out'e :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai tinka debetine kortele turiu is swedbanko visa electron ir ne karta esu pirkes is amazono. Siuntimo kaina turetu but parodyta pries pat apmokejima. Kiek visko esu pirkes beveik visada skirtingai reikdavo moket uz siuntima :megusta: taip pat nemazai ir nsiuncia visko i lietuva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras! Tikrai nemaniau, kad gali tikti ta paprasta kortele. Pagaliau galesiu nusipirkti ka nors is amazones nesukdamas tevui galvos, bent jau knygu tai tikrai :) rep uz tokia zinia :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.