Shliuzas

Star Ocean 4

Rekomenduojami pranešimai

Čia bus kažkas tokio, kad turėsi nurodinėt kur eit ir ką atlikt, ar kaip Mass effect?

Cia tu apie kovu sistema ar aplamai apie zaidimo mechanika? SO visai nepanasus i Mass Effect , manau SO4 nenutols nuo kitu SO zaidimu , taipkad paziurek ankstesniu SO seriju video per youtube ir susidarysi ispudi ko gali tiketis is SO4.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kaip suprantu squreenix pereina ant xboxo ff13 , star ocean kas toliau ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nz kaip Jum visiem, bet man pvz kazkaip nelabai matosi to skraidymo kosmiakais. vis laukiu zaidimo panasaus i Freelancer arba EVE-online (PC games), bet atrodo, kad nesulauksiu, nors xbox joystick turetu but labai patogus tokiem dalykam.

 

siaip is treileriu paziurejus, tai visa aplinka, visi objektai yra aiskios kompiuterines grafikos, o charai pieshtiniai. visiskai nesuprantu kam toks kontrastas padarytas. tada bent jau tuose intro lai ideda irgi piestinius, o ne kompiuterinius..

 

ir eilini syki japonai su savo anime- geriausias ginklas tai kardas, o tie su kardais nebijo jokiu kulku. aciu, to jau uzteko is StarWars dzhedaju. kuriu galu tada isvis jiem imt kokius ginklus- pasiemei akrda ir pasol.

 

zdz grafika nuostabi, ideja gera, bet pateikimas sh.. abydna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kaip suprantu squreenix pereina ant xboxo ff13 , star ocean kas toliau ? :(

Manau palaipsniui SO4 bus paskelbtas ir PS3 , jei jau Squareenix del babkiu permete FFXIII ant X'o , tai jie jau tikrai darys SO4 PS3 , japonai si zaidima tiesiog nusluos.

 

nu nz kaip Jum visiem, bet man pvz kazkaip nelabai matosi to skraidymo kosmiakais. vis laukiu zaidimo panasaus i Freelancer arba EVE-online (PC games), bet atrodo, kad nesulauksiu, nors xbox joystick turetu but labai patogus tokiem dalykam.

 

siaip is treileriu paziurejus, tai visa aplinka, visi objektai yra aiskios kompiuterines grafikos, o charai pieshtiniai. visiskai nesuprantu kam toks kontrastas padarytas. tada bent jau tuose intro lai ideda irgi piestinius, o ne kompiuterinius..

 

ir eilini syki japonai su savo anime- geriausias ginklas tai kardas, o tie su kardais nebijo jokiu kulku. aciu, to jau uzteko is StarWars dzhedaju. kuriu galu tada isvis jiem imt kokius ginklus- pasiemei akrda ir pasol.

 

zdz grafika nuostabi, ideja gera, bet pateikimas sh.. abydna

Matau nelabai supranti kas cia per zaidimas , tai ne kosmine saudykle , o jrpg. Paziurek SO3 trailerius ir suprasi kas cia per daiktas.

 

man i phantasy star univers panasus, gal ir zaisciau toki.

Gal panasumu siek tiek ir yra , bet PS yra labiau action orientuotas ir ten galima valdyti tik viena veikeja , o SO - tris arba keturis. Taipat kovos vyksta panasiai kaip Tales serijose arba Radiata Stories.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SO4 Japanese Rush Combo Gameplay

 

SO4 Japanese Raided Attack Gameplay

 

SO4 Japanese Sight Out Gameplay

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visis priedus kaina siekai vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavymo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopemas. Geras pavizdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas didyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiūgu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkelimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą keliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
    • Ateityje dar pamatysi, kad kartu su kitais žaidėjais tiesi kelius, zip lines ir t.t. Vienam nutiesti visus kelius būtų labai sudėtinga dėl didelio resursų kiekio. Bet kai prisijungęs pamatai, kad kol buvai offline tavo pradėtas kelias gerokai prailgėjo, kaip tik apima noras kuo daugiau resursų įnešti ir prisidėti prie bendro gėrio 😀 Čia gal taip pat galima įžvelgti potekstę, kad ne tik mirusiųjų ir gyvųjų pasauliai susiliejo, bet taip pat ir dalinai susijungia atskirų žaidėjų pasauliai, kai tu kito žaidėjo niekada nesutiksi savo pasaulyje, tačiau matai jo palliktus daiktus, įspėjamuosius ženklus, nutiestus kelius ir t.t.
    • @poka Manau išeis tuo pat metu su PC versija. Kas mane dar nustebino, tas naujas features kur gali naudotis kitų žaidėjų paliktais praėjimais ar net mocu, galėtų daugiau tokių žaidimų būti, kur nors jis SP ir story-driven, bet tas online motyvas kad kitų žaidėjų palikti daiktai ir pan pasiekiami tau tai tikrai super. 
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos