Impaler

Oficiali torrent pakvietimų tema

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu kas nors turite linkomanijos arba torrent.lt pakvietima, tai gal galetumet atsiusti man pastu ernis256@gmail.com labai dekoju jeigu kas nors atsiusite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kart rasau, labai noreciau bitgamers pakvietimo keisciau i torrent.lt pakvietima. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku. Supratau.

 

Underground-Gamer - 10

BitGamer - 1

Torrentleech - 1 (tik patikimiems vartotojams)

BlackCats - 5 (tik patikimiems vartotojams)

TRL - pakankamai

 

Compact - 2 pranešimai ir jau vienas įspejimas tikrai nera patikimas vartotojas deja.

Gal gal galėtum duoti BitGamer pavkietimą?

Jei reikėtų atsylyginčiau LM'o ir torrent.lt :)

Ačiū.

P.S. Jei ką mail'as:

roolis11@gmail.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , as jau turiu Torrent.lt prisiregines ir 21 pakvietimus , pasiskaites dar kitur suzinojau kad Linkomanija.net yra daugiau torrentu, programu ir kt. , Taigi prasau kas galetu duoti LM pakvietima , liolia@meganet.lt , internetas geras , matavau speedtest.net , download 17mb upload 7mb ping 12ms , torrente gerai siuncia irgi . Taip kad aciu is anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EEEE, bahurai ir paneles(jei tokiu cia yra) Duokit man bitgamers pakvietima gvidas.bagdonavicius(@)gmail.com

email taip parasiau kad neitu spam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Underground-Gamer - 10

BitGamer - 1

Torrentleech - 1 (tik patikimiems vartotojams)

BlackCats - 5 (tik patikimiems vartotojams)

TRL - pakankamai

 

Tuo pačių - Blackcats niekam neis kol Shock nepaaiškins man už ką gavo BAN Blackcats svetainėje.

Jai negaila , gal galetum duot blackcats arba bit gamer pakvietima? :)

Ne į temą

Kaip irodyma, kad seedinu galingai galiu atsiust LM upload'o screena , o ten as kaip ir vienas is topiniu... :) (cia nepasigirimas, cia kaip kad butu proofas..) senais laikais is Impalerio gavau pakvietima i LM :)
Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki gal kas galite linkomanijos.net pakvetima :/? jei bus koks geras zmogus parasikite man i pm :) :) :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Underground-Gamer - 10

BitGamer - 1 (kitą savaitę REGEN) - kolkas nera

Torrentleech - 1 (tik patikimiems vartotojams)

BlackCats - 5 (tik patikimiems vartotojams)

TRL - pakankamai

Status-X access - pakalbesime ir galbut gausite (begalybė)

 

Prašymai į PM. Temoje į jūsų žinutes nežiuriu.

 

P.S. Prieš prašant BCG pakvietimą siulau pasiskaityti visą info apie BCG ir mano gidą apie SP sistemos veikimą.

 

Siulau paskaityti info apie šią svetainę prieš prašant pakvietimą. Kitaip tikrai jo negausite.

Ir prašau negrasinti ir elgtis kulturingai jeigu atsisakau duoti pakvietimą.

Jeigu bandysite manę apgauti kad skaitete apie svetainę, aš lengvai tai tikrinu ir tada tikrai pakvietimo jus negausite.

O jeigu elgsites kaip vartotojas Shotgun, kuris bandė apgauti manę kad skaitė info ir paskui net pradėjo grasinti - nieko gero iš to tikrai nebus.

Toks žiaurus tikrinimas dėl BCG pakvietimų deja butinas, nes labai nenoriu teršti savo reputaciją ten ir noriu kad ten būtų tik geri ir sažiningi vartotojai.

 

Ir dėl visų kitų pakvietimų dalinimo - pastoviai tikrinu savo pakviestus vartotojus ir puikiai žinau ką buvau kur pakvietęs.

Jeigu vartotojas čytins ar bus užbanintas kokioje nors svetainėje kur buvo pakviestas - apie tai bus pranešta ir Playmanijoje.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas galetu LM pakvietima duoti ? liolia@meganet.lt , galiu duot torrent pakvietimu, inetas mano geras download 20 upload 10 mb speedteste . Dekoju.

 

atsiuskite prasau man LM pakvietima i merlasgms8@gmail.com , mano inetas meganet 20mb downl, 10 upload , aciu lb, galiu jum pakvietimu torrent .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas i LM galite pakvietima? Turiu tik Torrent.Lt pakvietimu, jei kam reikia PM.

Redagavo error12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam jum reikia to linkomanijos taip labai, ten nieko ipatingo, turit torrent.lt ir dziaugites

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Underground-Gamer - 10

BitGamer - 1 (kitą savaitę REGEN) - kolkas nera

Torrentleech - 1 (tik patikimiems vartotojams)

BlackCats - 5 (tik patikimiems vartotojams)

TRL - pakankamai

Status-X access - pakalbesime ir galbut gausite (begalybė)

 

Prašymai į PM. Temoje į jūsų žinutes nežiuriu.

 

P.S. Prieš prašant BCG pakvietimą siulau pasiskaityti visą info apie BCG ir mano gidą apie SP sistemos veikimą.

 

Siulau paskaityti info apie šią svetainę prieš prašant pakvietimą. Kitaip tikrai jo negausite.

Ir prašau negrasinti ir elgtis kulturingai jeigu atsisakau duoti pakvietimą.

Jeigu bandysite manę apgauti kad skaitete apie svetainę, aš lengvai tai tikrinu ir tada tikrai pakvietimo jus negausite.

O jeigu elgsites kaip vartotojas Shotgun, kuris bandė apgauti manę kad skaitė info ir paskui net pradėjo grasinti - nieko gero iš to tikrai nebus.

Toks žiaurus tikrinimas dėl BCG pakvietimų deja butinas, nes labai nenoriu teršti savo reputaciją ten ir noriu kad ten būtų tik geri ir sažiningi vartotojai.

 

Ir dėl visų kitų pakvietimų dalinimo - pastoviai tikrinu savo pakviestus vartotojus ir puikiai žinau ką buvau kur pakvietęs.

Jeigu vartotojas čytins ar bus užbanintas kokioje nors svetainėje kur buvo pakviestas - apie tai bus pranešta ir Playmanijoje.

Ne į temą

Kad tu grybas totalus, dar tau kopinau temos linka apie sp sitema, o tu issiknisineji kaip mazvaikis. Dar papostint temas?

 

Prasau:

 

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...amp;mode=linear

 

http://www.playmanija.net/forumas/BlackCat...mas-t15119.html

 

Jai suklydau, kad blackcats sitema ne kaip seniau per emailus eina, o poto veliau dar pats parasiau, kad persiskaiciau visa info ir supratau kaip viskas dbr veikia, tai tu toliauu cia ciulbi savo giesmele.

 

Buvau uploaderis anksciau blackacts-games , dar Impaleris dave man pakvietima i ten senesniais laikais ir taipogi i LM. Dabar cia uploadinu zaidmus ir pakvietimo prasiau tik del PLM geroves ir trackerio atnaujinimo.

 

Grasinimai? Tu turbut juokauji. Pasakymas, kad taves geru zodziu kitiem tikrai nemiensiu kvepia grasinimu?

 

Atsiprasau jaigu tu toks nusvaigelis ir dar mane smeizi, tai susikisk kur nesulenda tuos refus ir uzsispaudes sedek. Is taves refo ne uz ka dbr net neimciau.

 

Tiesa akis bado? Ir kam y off tagus? Nenori , kad kiti prasntys pakvietimo duotaja info paskaitytu?

Redagavo Shotgun
Off tagai + sveikinu su pirmų įspejimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki. Gal kas noretu Lockerz.com acc keisti i kokio nors trackerio pakvietima. P.S. As jums duodu tracker'io pakvietima pvz. Linkomanija, o jus man Lockerz.com? Atsiprasau, kad ne i tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.