mekeksas

RC Drifitng

Rekomenduojami pranešimai

negeriau i youtuba det? ar as kazko nesuprantu :D, nes cia siustis reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negeriau i youtuba det? ar as kazko nesuprantu :D, nes cia siustis reikia

 

Ne į temą

Dešniam kampe, viršuje po 5 sec. atsiranda praleisti reklamą, ten spausk ir galėsi žiūrėti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip galėjai jai jau dedi čia daugiau papasakot apie šita hobi nes daugeliui nelabai suprantama užka reikia mokėti tūkstančius kai atrodo gali pasiimti iš maksimos žaisla

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su "Maximiniu" nieko nepadarysi, nes joje nieko nera :D Nei variklio, nei valdymo sistemos nieko, tik pigi kinietiska mikroschema.. O cia gali ir tiuninguot viska daryt, tai yra keisti varikli i galingesni, vairo mechanizmus keist, kebulo darbus daryt.. Nu zdz nemoku paaiskint :DD

 

Duosiu info is RC Drift forumo:

Tikriausiai patys populiariausi radijo bangomis valdomi modeliai yra radijo bangomis valdomi arba („R/C“) automobiliai. Jie būna nuo matomų žaislų parduotuvėse ir elektronikos prekių parduotuvėse iki automobilių, kuriuos siūlo tokios bendrovės kaip HPI, YOKOMO, TAMYIA ir t.t. Radijo bangomis valdomi automobiliai gali būti bagiai, visureigiai, “monstrai”, lengvieji automobiliai, karavanai ir dar daugiau.

Radijo bangomis valdomi automobiliai yra dviejų pagrindinių formų: “žaislinio” stiliaus automobiliai arba visureigiai, reklamuojami per televiziją ir parduodami elektronikos bei žaislų parduotuvėse bei “surenkamo” tipo automobiliai arba visureigiai, parduodami tik specializuotose laisvalaikio prekių parduotuvėse arba užsakomi paštu ir juos galima įsigyti “KIT“ rinkiniuose arba “RTR”. Žaisliniai automobiliai dažnai reklamuojami kaip “nuotolinio valdymo”, nors tokio laisvalaikio leidimo būdo mėgėjai surenkamo tipo automobilius vadina “radijo bandomis valdomais”.

HPI, YOKOMO, TAMYIA specializuojasi gamindama surenkamus radijo bangomis valdomus automobilius ir visureigius, kurie gali būti pristatomi surinkti arba rinkinyje, turint omenyje, kad reikės susirinkti pačiam arba su draugo pagalba. Nors, iš pradžių atrodo, kad surenkami radijo bangomis valdomi automobiliai ir visureigiai brangesni, bet jie daug ilgaamžiškesni ir greitesni nei žaisliniai radijo bangomis valdomi automobiliukai. Surenkamus radijo bangomis valdomus automobilius ir visureigius jūs galėsite remontuoti, kas paprastai yra neįmanoma arba sunkiai atliekama, turint žaislinius radijo bangomis valdomus automobiliukus. Automobilio arba visureigio remonto kaina yra tik dalis kainos, kurios reikėtų, norint gamintojui nusiųsti pataisyti žaislinį automobiliuką (jeigu tai iš viso įmanoma). Savo automobilius ir visureigius galite tobulinti, kad jie būtų greitesni, stipresni, ilgaamžiškesni, daugiau reguliuojami arba tiesiog gražesni. Visuose radijo bangomis valdomi automobilių ir visureigių rinkiniuose yra papildomi kėbulai, kuriuos galite visada pasikeisti, pvz., viena diena galite turėti miesto automobilį, o kitą – karavaną arba sedaną, kupė, sportinį automobilį, arba bet kurį norimą automobilio tipą!

 

Driftingas iš esmės prasidėjo kaip nelegalios lenktynės, apie kurias nuo šios sporto šakos ištakų pradžios spaudoje nekalbėta. Tai nieko naujo tiems, kurie driftingu domėjosi nuo pradžių ir tikras iššūkis pradedantiesiems. Problema yra ta, kad nevisi galime sau leisti sukurti 1:1 driftingo automobilį. Ne visi galime skirti laiko automobilio darymui, važiavimo šiuo stiliumi praktikai ir dalyvavimui tikrose kontroliuojamo šoninio slydimo varžybose. Žinoma, keletas mūsų įgyvendino šią svajonę, bet negalintys sau to leisti arba neturintys tam laiko ir tie, kurie nori iš gyvenimo pasiimti viską, neras nieko geriau kaip radijo bangomis valdomų automobilių driftingas.

Daug ginčų kyla dėl radijo bangomis valdomų automobilių driftingo ištakų, bet tai nėra labai svarbu. Jis yra ir bus. Radijo bangomis valdomų automobilių driftingas yra visame pasaulyje nuo Pietų Afrikos ir Europos iki Kanados ir Jungtinių Valstijų, nuo Australijos iki Naujosios Zelandijos, nuo Honkongo iki Japonijos. Vis daugiau bendrovių pastebi pamišimą dėl radijo bangomis valdomų automobilių driftingo ir pradėjo gaminti driftingui pritaikytas šasi bei RTR rinkinius, o mažos radijo bangomis valdomų automobilių driftingo dirbtuvės įgavo pavadinimus prekiaudamos kokybiškomis detalėmis, tokiomis kaip realistiški ratai, kėbulai, padangos ir kita.

Mūsų tikslas praplėsti radijo bangomis valdomų automobilių driftingo mėgėjų auditoriją ir pritraukti daugiau entuziastų. Norime pradedantiesiems, besidomintiems šiuo hobiu, suteikti informacijos, o ne išstumti iš mėgiamos veiklos, priversdami pasijausti, kad jiems reikia 1000 litų kainuojančio automobilio, 800 litų vertės valdymo aparatūros bei didelio ego, kad užsiimtų šia veikla arba dalyvautų varžybose. Pagrindinis RCDrift.lt tikslas daugiau asmenų supažindinti su šiuo hobiu, apie radijo bangomis valdomų automobilių driftingą.

Čia pateikeme keleta firmu gamintojų kurios glaudžiai susije su šiuo hobiu.

„RC Drift Network“ (Radijo bangomis valdomų automobilių driftingo tinklas) palaikomas daugelio šį hobį propaguojančių firmų ženklų. Jie supranta mūsų tikslus ir remia idėją radijo bangomis valdomų automobilių kontroliuojamo šoninio slydimo – driftingo varžybas pakelti į aukštesnį lygį. Radijo bangomis valdomų automobilių driftingo plėtra nesitęs be šių bendrovių ir dirbtuvių. Jos remia radijo bangomis valdomų automobilių driftingą, vairuotojus ir turėtų ką nors gauti mainais - tai jusu palaikyma.

„HPI RACING” (www.hpiracing.com)

Viena didžiausių įmonių radijo bangomis valdomų automobilių driftingo srityje – „Hobby Products International “ – buvo įkurta 1986-aisiais. Iki šiol „HPI Racing“ yra vienas didžiausių gamintojų, o driftingo automobilių išvaizda yra jų prioritetas. Jų driftingo meistrų išrikiavimas ir itin populiarios „T-Drift“ mišinio padangos yra pasauliniu mastu paplitę per driftingo varžybas. „HPI Racing“ taip pat vadovauja „HPI Challenge“ driftingo varžyboms, rengia daugelį didelių automobilio driftingo pasirodymo renginių ir išsilaiko pirmoje vietoje tarp pasaulio radijo bangomis valdomų driftingo automobilių gamintojų.

„TAMIYA” (www.tamiyausa.com)

1946-aisiais Oshika pusiasalyje, Shizuoka mieste, Japonijoje buvo įkurta lentpjūvė ir pjautinės medienos bendrovė „Tamiya Shoji & Co“ pradėdama mediniais modeliais, pirmąjį savo radijo bangomis valdomą automobilį išleido 1974-aisiais, o šiandien „Tamiya“ išaugo į vieną didžiausių statiškų ir radijo bangomis valdomų modelių bendrovių. Konkurenciniame hobio segmente bendrovė turi patirties tiek su elektra valdomais automobiliais, tiek su nitro. Visa ši patirtis persikelia į radijo bangomis valdomų automobilių driftingo trasą su jų driftingui pritaikytų šasi, ratų, padangų ir priedų sąrašu.

„KYOSHO” (www.kyoshoamerica.com)

„Kyosho Corporation“ buvo įkurta 1963-aisiais, o 1970-aisiais pradėjo prekiauti radijo bangomis valdomais automobiliais. Po 25 metų ji pradėjo rengti „Kyosho“ pasaulinės taurės varžybas ir rengia iki šiol. „Kyosho“ produktų liniją sudaro valtys, sraigtasparniai, lėktuvai, dažyti automobiliai, robotai ir, žinoma, radijo bangomis valdomi automobiliai. Jų 1/27-dydžio „Mini-Z” platforma yra populiari visame pasaulyje ir sulaukia radijo bangomis valdomų automobilių vairuotojų palankumo.

„YOKOMO” (www.teamyokomo.com)

Kalbant apie radijo bangomis valdomų driftingo automobilių šasi, „Yokomo“ pirmoji sukūrė itin sėkmingą „Drift Package“ liniją pavadinimu „D1”. Remiantis konkurencinga velenu varoma „MR-4” šasi, „Drift Package“ tapo 1/10 dydžio radijo bangomis valdomų driftingo automobilių dalimi. Jų padangos su nuliniu išnešimu buvo pirmosios driftingo padangos, sukurtos radijo bangomis valdomų automobilių driftingui ir „Yokomo” produktų linija išlieka viena populiariausių savo srityje. „Yokomo” taip pat rengia daugybę “Driftingo automobilių susitikimų” varžybų Japonijoje, didindama susidomėjimą radijo bangomis valdomų automobilių driftingu.

„HOT BODIES” (www.hotbodiesonline.com)

Nuo 2002-ųjų „Hot Bodies” pradėjo veiklą kaip kėbulo ir priedų gamintoja, bet greitai išplėtė veiklą iki pačių radijo bangomis valdomų transporto priemonių gamybos ir gatavų lengvųjų automobilių bei visureigių rinkinių. 2005-aisiais buvo sukurta „Hot Bodies Cyclone” platforma, kuri labai greitai išpopuliarėjo varžybų trasoje. Paplitęs diržinės pavaros „Cyclone“ pakartojimas yra vienas populiariausių pasirinkimų radijo bangomis valdomiems automobiliams. Bendrovė laimėjo daug varžybų Europoje, Japonijoje, JAV ir pasauliniu lygiu, įskaitant neseniai vykusį „Hot Bodies all-star driver Atsushi Hara’s 2008 IFMAR 1/8” pasaulinį čempionatą.

„TEAM ORION” (www.teamorion.com)

„Team Orion“ yra gerai pasauliniu mastu žinoma žiedinių lenktynių trasose kaip laimėjusi daug čempionatų su visureigiais, valdomais elektra valdomu varikliu, elementais ir nitro varikliais. Jų LiPo elementai ir įkrovikliai puikiai vertinami ir patyrusių radijo bangomis valdomų automobilių lenktynininkų ir driftingo mėgėjų. „Team Orion“ lipdukus pamatysite ant geriausių vairuotojų automobilių visame pasaulyje.

 

CASTLE CREATIONS

Per trumpą laiką, Castle Creations tapo didžiausia EGR (Elektroninių Greičio Reguliatorių) gamintoja pasaulyje. Įkurta Kansase, JAV, Castle Creations yra viena iš geriausių bešepetėlinių greičio reguliatorių ir variklių gamintojų lėktuvams, laivams ir automodeliams. Šios kompanijos Mamba greičio reguliatorių ir CM bešepetėlinių variklių serija dažnai naudojama varžybose, taip pat yra RC drifterių mėgiama sistema.

 

TEKIN RACING

Team Tekin RC sporte yra legendinė. Šios kompanijos varžybiniai EGR buvo montuojami į pergales skinančiose važiuoklėse, ir jų inovatyvi HotWire PC sąsaja leidžia drifteriams pritaikyti savo reguliatorius, kaip jiems patinka. Tekin taip pat gamina bešepetėlinius variklius ir LiPo akumuliatorius, kuriuos taip pat mėgsta daugelis RC drifterių.

 

KO PROPO AMERICA

Įkurta Tokijuje, Japonijoje, Kondo Kagaku kompanija turi turtingą istoriją siekiančią net iki 1945 metų, ir gyvuoja toliau vadindamasi KO Propo, gamindama radijo sistemas, servo mechanizmus, EGR ir kitus produktus. KO Propo įrangą galima pamatyti daugelio viso pasaulio profesionalių pilotų rankose. KO Propo aprūpina viso pasaulio lenktynininkus ir RC drifterius.

 

"DRIFTRC" ŽURNALAS

Kaip pirmasis leidinys skirtas tik RC driftui, Drift RC žurnalas iškart išpopuliarėjo nuo pat pirmo numerio, išleisto 2007 metų liepą. Jų tikslas buvo praplėsti RC drifto akiratį į platesnę auditoriją ir įtraukti daugiau entuziastų į hobį, suteikiant kokybiškos informacijos, kad drifto mėgėjams nereikėtų vartyti straipsnius apie off-road, arba ieškoti per visus forumus, kad surastų reikiamos informacijos.

 

SPEED WAY PAL

Japonijos Speed Way Pal specializuojasi specialiai driftui skirtos produktų linijos gamyboje, kuri yra gerai vertinama pasaulio drifterių. Kompanija gamina drifto kėbulus, drifto ratlankius ir padangas, drifto reikmenis ir t.t.

 

XENON RACING

Xenon Racing profesionaliems lenktynininkams tiekė įvairias produktų linijas – nuo įrankių iki padangų, nuo ratlankių iki modelių stovų, nuo dantračių iki klijų ir daugiau. Xenon Racing prekinį ženklą Jungtinėse Valstijose išskirtinėmis teisėmis platina Speedtech RC.

 

"XTREME RC CARS" ŽURNALAS

Pradėjusi verslą nuo pašiūrės tipo RC parduotuvėlės, Xtreme RC Cars žurnalas nužengė nuo vietinio nemokamo lankstinuko iki pasaulyje išplatinto leidinio. Šiandien Xtreme RC Cars yra RC produktų, lenktynių ir varžybų apžvalgų lyderė. Taip pat kiekviename mėnesiniame žurnalo numeryje yra naudingų patarimų, naujienų ir kitos skiltys. Xtreme RC Cars žurnalas taip pat remia vietines RC drifto varžybas ir populiarias RC drifto serijas.

Redagavo mekeksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia kokia kamera geresne filmuot, nes dabar atrodo kad su bulve kokia. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na filmavau su HTC HD2, ten kamera tikrai gera, tik nesuprantu kodel video isliejo vaizda.. :D

 

Va foto:

Vaziuokle Flying Fish

Nuotrauka

Kebulas Toyota Soarer

Nuotrauka

 

O cia naujas kebulas (Subaru Impreza) beliko jam tik uzmaskuoti likusius langus, nudazyti ji ir sudet reflekorius su homemade LED sistema :D

 

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Ir biski atnaujinto Soarerio foto, idetos groteles prieki, ir pora nauju lipduku :D

 

Nuotrauka

Nuotrauka

 

ir dar planuoju padaryt intercooleri su apsvietimo jo :D

Redagavo mekeksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ką galiu pasakyt... kai jau išsimokinsi geriau čiuožt, imk kokį hpi nitroškinį ar einamesnį modelį , blokuok difą driftui pasiimk pvc padangas ir driftink. pats turėjes gana daug modelių, tarp kurių (4 nitro ir 3 el: 2 brushless ir 1 brushed varikliais)(lėktuvų neskaičiuoju :D ) tai galiu pasakyt kad pradėjau nuo nitrometaninio, nesigailiu ir jei kadanors vėl pirksiu tai būs nitrometaninis offroad savagas, baja bedzininė arba driftui onroadas :D el man atrodo lėti ir neįdomūs, o nitro duoda staigumą tokį greitumą. čia video su nitroškiniu modeliu driftinančiu.

pats bandes tai su nitroškiniu baisiau nes greitas labai, bet aki rpamoksti tai žymiai idomiau :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1l34fWADu0E

Redagavo Pionell

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Moku as driftint, cia seni video :D Ir zinau geriau ka reik naudot, su nitro tik lauke gali driftint.. Pas mane ir yra blokuotas diffas, as planuoju link vasaros pasiimt MST vaziuokle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noriu paklaust panasia tema. Zadu pasitaupyt pinigu ant pirmo off road modelio. Noriu pigaus ir gero. Skirti galiu iki 400 ir kad butu rtr ( ready to run). Ka galetumet pasiulyt? Radau pora brushless bet ar jie geri?.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Sveiki, Kviečiu išbandyti naują naršyklinį žaidimą, kuris yra apie karą, politiką ir verslą. Žaidimas yra pritaikytas kompiuterių ir telefonų naršyklėms, aktyvūs žaidėjai sprendžia tolimesnius atnaujinimus, nėra pay 2 win. Optimaliam žaidimui rekomenduojama prisijungti ir atlikti veiksmus kas 10 val.   Politika - kiekviena šalis turi savo vyriausybę (prezidentas, viceprezidentas, seimas, gynybos ir ekonomikos ministrai), vyriausybė leidžia šalies įstatymus (taika/karas, aljansas, mokesčiai ir pan.) ir prižiūri bendrą šalies tvarką. Karas - per politikos prizmę aneksuoji kitų šalių teritorijas ir jų resursus. Kitų šalių žaidėjai gali prisijungti prie karo (atakuoti/ginti). Verslas - gali įsidarbinti, kurti savo įmones, įdarbinti kitus žmones, parduoti arba panaudoti gaminamus resursus.   Šiuo metu mus puola Lotynų Amerikos aljanso žaidėjai (įskaitant Urugvajų ir Lenkiją), kurie turi ženklų žaidėjų pranašumą. Vakar praradome sostinę, šiandien prarandame visas likusias žemes, todėl mobilizuojame visus norinčius prisidėti :) Registracijos į žaidimą nuoroda arba warera.io Lietuvių bendruomenės Discord nuoroda. Lauksime  
    • Visiems kas norėjo, bet negalėjo ar nespėjo praeitais metais įsigyti Playstation 30th Anniversary žaisliuku. Sony planuoja antrą kartą paleisti minėtų jubiliejinių Dualasens, Portal ir netgi Playstation Slim versijos (bet ne Pro) pardavimą. Preorderiai startuos nuo 07 23, o kad gyvena užsienyje ir turi priėjimą prie oficialus PS Store, tai ir nuo 07 21. Taigi nežiopsokit😀  
    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos