Fray

Problema su ausinėmis!

Rekomenduojami pranešimai

Tai va nusipirkau šias ausines: http://pigu.lt/technika_ir_elektronika/televizoriai_ir_ju_priedai/priedai_ir_kt/ilgikliai_kistukai_perejimai/sony_mdr_rf810rk_belaides_radijo_ausines?id=616862

 

Tai va viska sujungiau, bet per TV garsas yra, o ausinės šnypščia. Gal turit minčių? gal kokio adapterio reik? gal per tv reik kanors nustatyt?

 

 

Padėkit prašau :cute: bent jau man tai 150lt yra gana daug tai nenoriu laikyti kaip antikvaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane panašios ausinės. Nepanikuok, visu pirmą nustatyk kanalus (channel) kad ir ant stoteles ir ant ausiniu butu toks pats (pvz 1 arba 2 kanalas ) antra pabandyk ant kompo ijunk muzika ir palauk 20 sec, nes jos buna užgaudo signala neiškart. Trečia žiurėk ar nera kitu wifi prietaisų šalia nes buna kad jie blokuoja signala, atsiranda šnypštimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina na... Apsidurninau nesveikai :D pasirodo buvau nedakišęs :D dabar, net gėda, kad temą sukuriau :D.

Nesvarbu vistiek dėkui, gal kasnors turės panašią problemą ir pamatys šią temą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šita problema daug kam pasitaiko, dviem draugams taip sutvarkiau garsą. Manau tokių žioplų dalykų daug kam pasitaiko :D Šeip pralinksmino mane ši tema :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.