Esqaz

Call of Duty: Black Ops 2 Fatal Crash Intercepted

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, įsirašiau Black Ops 2, pirma buvo problema, kad per multiplayer rašant, kad liko 0 sekundžių sustingsta xbox, šią problemą lengvai sutvarkiau irašydamas DashLaunch 3.04, vieną kartą sulošiau normaliai Black Ops 2 System Link būdu naudojant XBSlink programą (daugiau apie ją paieškokite Xbox Homebrew skiltyje, rasite mano temą kaip naudoti) tai va probelma tokia, jungiuosi į belekokį Host'ą, ir viršuje kairėje kampe gan bloga rezolciuja Xbox'as parašo: "Fatal Crash Intercepted" tada išsijungia žaidimas ir viskas...

 

Xbox'as mano su 3.04 DashLaunch, JTag'intas. Dažnai labai stebėsiu šią temą.

 

Ačiū iš anksto!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as sio metu zaidziu black ops 2, is usb hdd, isekstraktines su exiso programa, nes god iso nemoku, nesigauna kazkaip man, tai, as isirasiau irgi dashlaunch 3.04, taip pat naudoju fsd 3, ir viskas kaip ir veikia zaidziu db online, bet buna kad bandant prisijungti prie hosto , konsole persikrauna, nesuprantu kdl, bet dazniausiai prijungia ir viskas veikia ko puikiausiai, tavo atvieju siulyciau tik isirasyti nauja dasha 16719 ar koks ten jis man jis padejo ir singleplayeri ir multiplayer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as neskubejau isirasyti naujausio dashlaunch 3.04 ar to senesnio 3.03.Pirmiausia patikrinau ar Black Ops 2 pasileis per dashlaunch 3.02 koki dabar ir turiu.Padariau nustatymuose unload ir viskas kuo puikiausiai veikia.Mano konsole rgh.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šita problema ir aš viska susitvarkiau įrašydamas "Avatar and Kinect Update".

 

Gali rasti informacijos apie šita update'ą Google'je įrašius "Avatar and kinect update jtag". Update'inus viskas pradėjo veikt puikiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.