DownUp

Žalios tekstūros

Rekomenduojami pranešimai

Laba vakara, įsirašiau pagaliau COD BO 2 į diską, viskas veikia kaip reikiant, kol nepriėjau kažkur 4 misijos.. Nuo čia kažkokia katastrofa, tekstūros visos žalios, žmonių veidai žali, ginklų nesimato (matosi tik taikinukas). Išpradžių galvojau, kad diską blogai įrašiau, įrašiau kitą, bet vistiek tas pats ir būtent nuo tos vietos. Nežinau ar čia jau mano xbox'as paseno ar kas, nes kitus žaidimus pvz. Max Payne 3 normalei paveže. Ar reikėtu ieškoti bėdos pačiame xbox'e? P.s. pas mane flashinta LT+ 2.0, nupatchinau tą žaidimą , kad veiktu man ir dar + ROM'a prieš rašant praleidau per BurnerMax programą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš linkomanijos, Call.Of.Duty.Black.Ops.2.XBOX360-iMARS. Komentaruose apie tai niekas nesiskundė.

EDIT: Torrent.lt , komentaruose vienas žmogus irgi užsiminė apie žalias tekstūras (irgi tas pats realyzas), tai dabar bandysiu siūstis iš kitur. Gal patarsit užsienio tinklapiu iš kur geriausiai būtu siūstis ?

Redagavo DownUp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš linkomanijos, Call.Of.Duty.Black.Ops.2.XBOX360-iMARS. Komentaruose apie tai niekas nesiskundė.

EDIT: Torrent.lt , komentaruose vienas žmogus irgi užsiminė apie žalias tekstūras (irgi tas pats realyzas), tai dabar bandysiu siūstis iš kitur. Gal patarsit užsienio tinklapiu iš kur geriausiai būtu siūstis ?

 

http://xboxpirate.eu/ - Pagooglines kažką radau, bet ir pats kažką mėgink ieškot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.