narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Tai jei nusiperku žaidimą iš topocentro, tai kokį DLC reikės pirkti, norint, kad jis veiktų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei nusiperku žaidimą iš topocentro, tai kokį DLC reikės pirkti, norint, kad jis veiktų?

Priklausomai is kur zaidimas. Kartais UK, kartais Suomijos, kartais Svedijos, kartais Vokietijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklausomai is kur zaidimas. Kartais UK, kartais Suomijos, kartais Svedijos, kartais Vokietijos.

Ant pakuotės viskas parašyta būna?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.zinau kad cia vienas kitma nusibodot tais paciais klausimais, bet man reik bendros pagalbos.Gaunu ryt PS4  ir man reik zinot kad nepadarit esminiu klaidu. Pvz Acauntas (gyvenu LT) US-UK? Poto  su Primary-kurt acaunta belenkoki ar ten  grinai savo? ar nera skirtumo?.Zaidimu neturesiu da gal ir kelias dienas(kiap ten su tuo Sharingu)kaip gaut ka palsot.Padekit biski patarimais ka tureciau zinot ka daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant pakuotės viskas parašyta būna?

Kiek zinau - taip.

 

Sveiki.zinau kad cia vienas kitma nusibodot tais paciais klausimais, bet man reik bendros pagalbos.Gaunu ryt PS4  ir man reik zinot kad nepadarit esminiu klaidu. Pvz Acauntas (gyvenu LT) US-UK? Poto  su Primary-kurt acaunta belenkoki ar ten  grinai savo? ar nera skirtumo?.Zaidimu neturesiu da gal ir kelias dienas(kiap ten su tuo Sharingu)kaip gaut ka palsot.Padekit biski patarimais ka tureciau zinot ka daryt.

Apie accountu pasirinkimus viskas atsakyta bent 3 kartus per paskutinius 5 puslapius, jei gerai pamenu, perbek pasiziureti ;)

 

Apie sharinga:

http://www.playmanija.lt/forumas/t42599/game-sharing-ps4/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Sveiki, norėjau pasidomėti dėl PS4 išeinančių junčių. Randu internete, jog yra AV išėjimas? Jei yra - ar ten kontaktai tokie pat kaip ant PS3? Tiktų tas pats laidas PS3/Wii to VGA? Jei ne - gal žinote kokių alternatyvų, kaip pajungti prie seno CRT turinčio tik VGA ir be jokio ten HDCP (kad be konverterio iš HDMI į VGA su paprastu laidu).

   Klausiu nes turiu IIYAMA CRT monitorių, kažkaip nelabai norisi keisti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima prideti lietuviska banko kortele norint pirkt zaidimus is amerikietisko psn store ? ir ar galesiu losi nupirktus zaidimus is us store ant savo europietisko accounto ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Sveiki, norėjau pasidomėti dėl PS4 išeinančių junčių. Randu internete, jog yra AV išėjimas? Jei yra - ar ten kontaktai tokie pat kaip ant PS3? Tiktų tas pats laidas PS3/Wii to VGA? Jei ne - gal žinote kokių alternatyvų, kaip pajungti prie seno CRT turinčio tik VGA ir be jokio ten HDCP (kad be konverterio iš HDMI į VGA su paprastu laidu).

   Klausiu nes turiu IIYAMA CRT monitorių, kažkaip nelabai norisi keisti...

Turetu tikti

https://www.youtube.com/watch?v=AsDEhgwEeKY

 

Zinoma, kokybes prarasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Ar galima prideti lietuviska banko kortele norint pirkt zaidimus is amerikietisko psn store ?

2. ir ar galesiu losi nupirktus zaidimus is us store ant savo europietisko accounto ?

1. ne 

2. taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau pasidomėti dėl PS4 išeinančių junčių. Randu internete, jog yra AV išėjimas? Jei yra - ar ten kontaktai tokie pat kaip ant PS3? Tiktų tas pats laidas PS3/Wii to VGA? Jei ne - gal žinote kokių alternatyvų, kaip pajungti prie seno CRT turinčio tik VGA ir be jokio ten HDCP (kad be konverterio iš HDMI į VGA su paprastu laidu).

   Klausiu nes turiu IIYAMA CRT monitorių, kažkaip nelabai norisi keisti...

AV nera. Reikia konverterio, kuris konvertuotu skaitmenini signala i analogini. Budamas sodyboj naudoju toki konverteri: http://www.dx.com/p/playvision-hdv-m610-mini-hdmi-to-av-video-audio-converter-white-152345

Kokybe ne stebuklai, bet ir taip retai randu laiko zaist ten su PS4. Teksta smulkesni iskaityt gana sunku, nukerpa krastus vaizdo (net nesimato laikrodzio pilnai-rodo tik valandas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ps4 yra is US pirktas. Tai dabar perkant zaidimus pvz is Topocentro reikia ziureti, kad jis butu is UK, jei as PSN acc susikuriu UK? Ar salis tera svarbi del multiplayer? Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Na aišku maždaug, matau kažko rimto nepasiūlysite. Tuos š... konverterius tai aš žinau. Man reik rimto kokio su zero input lag :D Nes monitorius testuose geresnis už tuos 120 Hz Benq... Na aišku ant PC labiau išnaudojamas pilnai, o ant PS3 tai nėra lago, repsnos time ir pan. Reiks ieškotis SONY FW900... Nes tie visi nauji LCD yra š... Už 20 Lt pirkau, o eina geriau nei už 1400 Lt...

   Testas CRT vs Benq 144hz... http://www.pcgameshardware.de/LCD-Hardware-154105/Videos/Praxistest-Sind-Roehrenmonitore-eine-Alternative-zu-144-Hertz-LCDs-1123398/

   Ten vokiškai šneka, gale sako, kad CRT geriau už tą BENQ... Pradžioje rodo žurnalą apie testus darytus 2002 m. su tuo monitoriumi ir tada patys dar kartą pratestuoja...

   Apskritai įdomi tema buvo ten http://www.pcgameshardware.de/LCD-Hardware-154105/Specials/Die-besten-Monitore-LCD-Tests-Bestenliste-1074792/ apie tuos monitorius. Apskritai svetainė viena geresnių su video testais.

   Nu sorry, aš jau čia į lankas...

   Tai va, noriu rimto HDMI to VGA konverterio su 0 input lag... Bet įtariu reiks pirkt tą moniką, kurį rekomendavau kitiems šioje temoje - RL2455HM, kartu su PS4...

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vienintelis budas pirkti is us stroe perkant saskaitos papildymus ? kitokiu budu nera kaip apmoket uz zaidima ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ps4 yra is US pirktas. Tai dabar perkant zaidimus pvz is Topocentro reikia ziureti, kad jis butu is UK, jei as PSN acc susikuriu UK? Ar salis tera svarbi del multiplayer? Aciu

 

Jeigu DLC pirksi, tai to paties regiono turi būti, kaip ir acc.

 

tai vienintelis budas pirkti is us stroe perkant saskaitos papildymus ? kitokiu budu nera kaip apmoket uz zaidima ?

Taip, pirk papildymus. Kuo tai blogai? Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.