narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Ha  sita kur pirma linka numetei tai yra patikimas :D nusipirkau watchdoga  desteny imfamus uz 100lt

Sitas Kileron yra patikimas

anglu kalba zaidimai ? mokejai per paypala?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Ha  sita kur pirma linka numetei tai yra patikimas :D nusipirkau watchdoga  desteny imfamus uz 100lt

Sitas Kileron yra patikimas

anglu kalba zaidimai ? mokejai per paypala?

 

pabandžiau ir aš iš ten tlou, pirkau su savo debetine maestro swed,viskas ok siunčiasi dabar geimas, bet kažkodėl ant jo spyna yra kai savo akaunta pasijungiu,tipo galėsiu lošt tik su pirktu akauntu?? tinklapy rašo kad ir su savo galėsiu,bet nepavyko spynos nuimt nei išsiloginant,nei aktyvuojant/deaktyvuojant akauntą, restore licenses irgi nepadėjo... reiktų sharono atsakymo kaip ten jam...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisijungi prie to acc ir padarai Primary acc ir tada gali žaisti ant savo acc

Aš taip dariau su US ir JP acc, žaisdamas žaidimą Sound Shapes


@tomashex

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandžiau ir aš iš ten tlou, pirkau su savo debetine maestro swed,viskas ok siunčiasi dabar geimas, bet kažkodėl ant jo spyna yra kai savo akaunta pasijungiu,tipo galėsiu lošt tik su pirktu akauntu?? tinklapy rašo kad ir su savo galėsiu,bet nepavyko spynos nuimt nei išsiloginant,nei aktyvuojant/deaktyvuojant akauntą, restore licenses irgi nepadėjo... reiktų sharono atsakymo kaip ten jam...

o kaip tu atisiskaitinejai su swedbank koki moekejimo buda buvai pasirinkes ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip tu atisiskaitinejai su swedbank koki moekejimo buda buvai pasirinkes ?

credit card pasirinkau,nes paypal nedraugauja su mano maestro kortele. Esu pasidaręs swedbank "saugus atsiskaitymas internetu" programą,ji leidžia pirkti iš ebay, lėktuvo bilietus ir t.t. ji nemokama,aktyvuojasi per swed el. bankininkystę. 26lt tlou kainavo, visai neblogai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

credit card pasirinkau,nes paypal nedraugauja su mano maestro kortele. Esu pasidaręs swedbank "saugus atsiskaitymas internetu" programą,ji leidžia pirkti iš ebay, lėktuvo bilietus ir t.t. ji nemokama,aktyvuojasi per swed el. bankininkystę. 26lt tlou kainavo, visai neblogai :)

atsiusk man i pm kaip ta iconke atrodo ar koks uzrasas kad su moket kortele nes as rusiskai skaityt nemoku :D o taip as nerandu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Jei kartais turite problemų ar nepasileidžia geimas dėl regiono nusipirkus ar DLC su Season pass - parašykite pardavėjui - turėtų duot naujus duomenis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kas kur galima isigyti PS4 pleveles ar lipdukus Lietuvoje?. Nes nelabai noriu , kad braižytusi konsole ir seip nelabai ta juoda spalva patinka :). Maciau kazkas neseniai buvo imetes nuotrauka su apklijuota konsole ir lygtais pirko is kažkurios Lietuvos parduotuves. Nenoriu is Ebay uzsisakyneti nes labai jau ilgai sius.

Redagavo Bandinho

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dauguma perka iš eBay @Bandinho nenumirsi palaukes savaite ar dvi :)

Nelygink UK su LT, i sita uzkampi  be 3-4 sav negausi cia kaip minimum, kartais buna ir 5-6 sav trunka siuntimas. Is EU saliu gal ir atsiustu per 1-2 sav, bet ebay tokias lipioskes pagrinde ciurkos siulo taip kad kantrybe reik apsisarvoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nereik užsakinėti iš kinu, o ieškoti kad butu EU, aišku kaina didesnė bus bet mažiau lauksi, aš ir nešneku apie būtent UK @sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Sticky.lt parašyk kokio dizaino nori ir padarys, aišku gausi visa gabalą o neišpjaustyta, bet jai paprašytum tai gal ir net išpjaustytu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pirksit is  http://www.plati.ru/asp/seller.asp?id_s=285393 tai pasji kiek maciau visi Eu.Mokejau paypalu as.Jei pirksit pas kitus ziurekit  pardavimus jo


Parasau visiem(as taip dariau)

 

1.Prijungi savo acounta.

2.Darai create new user ir suvedi nupirkta ID ir pass:

3.Nupirkta acounta butina padaryt PRIMARY- Seting-PSN-Activevate as  your primary Ps4

4Siunti zaidima (kai baigia sisut 5 punkt. )

5 Kai baigia sisut zaidima einat i power-log out ps4 ir ISSIRENKAT SAVO ACOUNTA(Savo acounto jau nereik darit primary)

 viskas galit lost

 

Ziurekit pardaveju pardavimus!!!!!!

 

Norite Pas lietuvi Naujausius Digtial zaidimus gaut 860448049 skambinkit patikimas zmogus

Redagavo Shar0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok nusiperku ta acc is plati, padarau primary ir kaip bus su ps+ pirkimu ? reiks pirkti ant to rusisko acc ar galesiu pirkti ant savo ir viskas veiks ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.