narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Bet kadangi čia nevisi UK gyvena tai tas Music Unlimited neveiks Lietuvoje gyvenant kaip spėju?

Naudojau MU ilga laika, bet grizus i LT servisas nustojo veikti nors ir buvau nustates offline mode. Dar pridejus nuolatinius crash'us ir lagus jis nevertas pinigu. Sorry Sony  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip sakykit su ps3 žaidimų supportinimu? nes kiek skaičiau tai kaip ir nelabai supportins bet bus kažkoks ar jau yra kaip cloud'as kur bus galima pasirinkti ir pažaisti kitų sony konsolių žaidimus.

Redagavo robZombie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

shopto maciau ps4 bundle kartu su the evil whit in :) 330svaru berots :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

shopto maciau ps4 bundle kartu su the evil whit in :) 330svaru berots :)

gera tikrai kaina shopto.net 335 svarai su the evil within, nemanau kad kur pigiau bundle rasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip sakykit su ps3 žaidimų supportinimu? nes kiek skaičiau tai kaip ir nelabai supportins bet bus kažkoks ar jau yra kaip cloud'as kur bus galima pasirinkti ir pažaisti kitų sony konsolių žaidimus.

Tikriausiai kalbi apie playstation now? US jau galima beta išbandyti, tačiau ši paslauga kainuoja ir jei neklystu kiekvieną žaidimą reikia nuomotis atskirai

Redagavo krikis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai kalbi apie playstation now? US jau galima beta išbandyti, tačiau ši paslauga kainuoja ir jei neklystu kiekvieną žaidimą reikia nuomotis atskirai

galibūt nes ten tik kelias eilutes paskaičiau ir nedaskaičiau iki galo kas ten ir kaip bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant ps4 yra koks lt chat sukurtas pvz noretusi isijunkt ps4 ir parasyt kamnors ir pasiulyt palosti tinkle ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kam buvo ijungus ps4 kad nebuvo garso,tada perkrovus jis atsiranda,labai keista,jau antras kartas per metus istinkantis,ar reiktu susirupinti,ar nekreipti demesio,?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal pas mane nustatymuose kas ne taip,kas zinote patarkite prasau,nes veliau is vis gali nebebut to garso,ka as zinau,ir liksiu be nieko,zodziu mano tv sony bravia,video output settings ant ps4 stovi visi automatic,audio autput settings primary output port hdmi out,audio format(priority) stovi bistream (dolby),tai va,laukiu patarimu,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi viskas padaryta yra ant automat, garsas eina ir per TV garsiakalbius, bet kai įjiungiu audio sistema automatiškai dingsta garsas TV ir tada viska klausau per audio sistema ,garsas eina per Optical kabeli iš ps4 tiesiai į audio sistema 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kam buvo ijungus ps4 kad nebuvo garso,tada perkrovus jis atsiranda,labai keista,jau antras kartas per metus istinkantis,ar reiktu susirupinti,ar nekreipti demesio,?

 

Man du kartus irgi taip buvo. Pirma karta irgi konsole perkroviau atsirado garsas. Kai antra taip nutiko telika isjungiau ijungiau ir atsirado garsas. Kame šaknys nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man du kartus irgi taip buvo. Pirma karta irgi konsole perkroviau atsirado garsas. Kai antra taip nutiko telika isjungiau ijungiau ir atsirado garsas. Kame šaknys nežinau.

HDMI kabelio problema gali būti, nes aš naudoji kita geresni kabeli (plius dar storesnis) tas kuris buvo pridėtas prie ps4 aš ji naudoju ant ps3, o tas kur buvo pirktas ant ps3 naudoju ant ps4 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai buvo kelis kartus, kai prikeliau PS4 is stand-by. Naudoju HDMI. Keliems sio forumo nariams tai irgi buvo nutike, internete daug galima rast zinuciu apie sia problema. Turbut tai klaida. Tikekimes, ja istaisys 2.00 atnaujinimas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.