urbis

Bevielis internetas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki

Gavau nauja pc ir iškilo bėdelė dėl interneto.Taigi man jį gaudo,bet neleidžia prisijungti,rašo limited acces.O senas loptopas be problemu prisijungia.Interneto tiekėjas Teo.

Gal kas nors turėjo panašia bėda?Prašau pagalbos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va.. Man tas pats būdavo ankščiau. Pats nežinojau kodėl, bet savaime susitvarkydavo. Galėdavau naudotis Skype, bet negalėjau pačiu internetu.

 

Man dar ir dabar buna "Unable to join". Ką aš darau tai iš rozetės išjungiu routerį. Palaukdavau ~10 sec. ir vėl įjungdavau. Veikdavo. Pabandyk, gal padės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyta,nepadeda,nes as manau cia yra teo apsaugos,kad nesijungtu pc su skirtingu mac address ar kazkas panasaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išjungimą darau tik tuo atveju kai rašo "Unable to join". Jeigu tau tai nepadėjo tai yra kita išeitis kuri man padėjo. Aš pasiskambinau savo tiekėjams ir man jie liepė nuveiti į Inteneto nustatymus. Ten reikėjo IPv4 (Internet Protocol Version 4) atidarius, ir suveisti skaičiukus. Nuo tada viskas gerai veikia. Skambik tiekėjams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueik į įsimintų bevielių tinklų sąrašą. Ištrink iš jo savąjį ir pabandyk jungtis iš naujo. Nekartą teko važiuot tvarkyt kompo tik dėl klaidingai vedamo slaptažodžio. Nepamiršk kad slaptažodis yra "case sensitive", kas reikštų kad svarbu ar įrašysi didžiąją ar mažąją raidę. Ir antrasis, jei slaptažodyje yra skaičių, pasitikrink ar neįjungta Lietuviškoji klaviatūra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikrai ne slaptazodyje beda,supranti kai bolgas slaptazodis tai iskart ismeta,bet cia bando connectintis ir jam neiseina,bandysiu veliau skambint i teo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinta tiems tiekejams jie sako tuoj patikrinsim.... Ateina koks durnius po savaites ir aiskina vsio zjbs. Yra senas kompas veztas del interneto tai pas ji geriau internetas veikia, bet jau naujasis tai tik offline gali pazaisti arba koki darba parasyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai supratau ką parašiai. Tipo jie sako, kad kompiuteris pernaujas todėl ir neveikia ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

problema isspresta,reikejo tiesiog driver kitus irasyt.aciu padejusiams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali išsamiau paaiškinti nes nieko negirdėjau panašaus kaip Interneto Driveriai ar kažkas pnš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

issijungi sena kompa paieskoj (xp - run w8 search) "ipconfig /all" be kabuciu spaudi enter ir skaityk, jei internetas pajungtas laidu tai prie "enthernet adapter enthernet" nusirasyk "psysical address cia bus viso 12 simboliu ant naujo kompo nueini I "device manager" ant savo internetui naudojamos plokstes spaudi desini properties advanced ten susirandi "network address" arba "mac address" ar pan ir ten irasyk ta is seno kompo nusirasyta adresa (be dvitaskiu ar bruksniuku, tik skaicius ir raides) viskas junk is naujo (naujai ikisk laida) ir internetas veiks, jei perdaug sudetinga rasti I kur reikia ta adresa irasyt seno kompo pagalba nete susirask mac changer arba mac clone programu jomis paprasciau, jei visgi nepavyks pakeisti mac adreso tada junk laida I nauja kompa ir skambiink internet tiekejui, (susirask sutarti tau rekes seno mac adreso, nu jei senam kompe radai tada nereikes) pasakysi sena mac adresa paaiskinsi kad pakeitei kompa ir tada tau jie pajunks nauja mac bet tada jau senam neveiks, jei nori abiejuose perki routeri butinai su mac klonavimo funkcija, routeryje ivesi savo mac kuriuo gauni interneta o is routerio kad ir 10 kompu junkis.

 

pas mane taspats, netas prie mac priristas, pirmaq kart pakeites kompa skambinau, paskiau pradejau mac keitineti, galiausiai routeri pasistaciau, routeris geriausia iseitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali išsamiau paaiškinti nes nieko negirdėjau panašaus kaip Interneto Driveriai ar kažkas pnš.

 

ieiti i device manager,susirandi network adapters,nusirasai pavadinima i google ir belieka pridurti drivers.susirandi ir suinstallini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali išsamiau paaiškinti nes nieko negirdėjau panašaus kaip Interneto Driveriai ar kažkas pnš.

 

ne interneto draiveriai, o tinklo plokstes (network adapter) arba w-lan raiveriai, priklauso nuo to kuria naudosi, tokio daigto kaip interneto dariveriai nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne interneto draiveriai, o tinklo plokstes (network adapter) arba w-lan raiveriai, priklauso nuo to kuria naudosi, tokio daigto kaip interneto dariveriai nera

 

Ne į temą

atleisk suklydau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.