realsense

LINKINPARK

Rekomenduojami pranešimai

koncas nesveikas vakar buvo! buvau as... issitaskiau ziauriai! tik biski nepatiko ten pradzioje kur ta grupe dainavo, lp velavo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai pritariu Bulgarkei. Ankščiau žiauriai mėgau, o dabar nepernešu jų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesveikas koncas tikarai buvo, nepasiko vyrai parode klase. Stovejau visai netoli puikiai matyt buvo visaskas. Toks kaifas kai juos gyvai matai, keista taip :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemėgstu. Šiek tiek pakenčiu dainą 'Shadow of the Day', bet šiaip tai jau tokia nuobodi man muzika, kad negaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be to kam patinka LP tai butinai paklausykit Fort Minor su mike shinoda is LP. ten geras repas, ne toks maisytas su rocku kaip lp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fort Minor tik skolinosi Mike'a, be to visi kiti LP nariai stumia ant FM, nes tie kopijuoja juos ir aisq naudoja ju vokalista :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau man abi grupes labai patinka, be to mikes sake, kad jis norejo but ne rocko o repo grupej, deje chesteris mane atvirksciai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ooo Linking park... Tai grupė su kuria prasidėjo mano vaikystė kurią klausydavau kiekvieną miela dieną jos užvedančias dainas na tiesiog apibudinsiu trim zodziais. Mano mėgstamiausia grupė.:) :) :):)

Redagavo Robinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

heh pritariu Bulgarkei ir Incognito,paauglysteje gal ir buvo neblogai,bet veliau pradejau suprasti nevien tokia muzika:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.