Gipsiukas

RGH/JTAG konsoliu temperatūros mažinimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nesenai gavau xbox 360 slim su RGH ir pastebėjau, kad jo temperatūra po 3 valandų žaidimo būna apie 65c laipsnius ir nusprendžiau ja sumažinti, kad po ilgo konsolė liktų vėsi.

 

Taigi pradėkim mums reikės:

1. USB flešiuko.

2. Konsolės su RGH/JTAG

3. Kelių failų kuriuos rasite čia: http://www.mediafire.com/?p2ymkyk7n4xbbjw

4. Mažiau nei 5 min laiko.

 

 

Jei viską turite galime pradėti.

1. Išarchyvuokite asiųstą failą ir iš jo išsikelkite tik aplanką su keliais .xex failais.

2. FanSpeedPatches aplanką keliame i USB flešiuką.

3. Dedame USB į konsolę

4. Per xex menu aplanką iš USB įsikelkite į konsolės HDD

5. Dabar per xex menu atsidarome aplanką ir matome daug failų su pvz: 70speed.xex

6. Pasirenkame greitį kuriuo norite, kad veiktų konsolės aušintuvas. (Aš rekomenduoju nuo 70 iki 90)

7. Jūsų konsolė permes jus į dashboarda. Po to tiesiog išjunkite ir ijunkite konsolę iš naujo.

8. Viskas! Jums pavyko jūsų konsolė dabar bus vėsi kaip niekad tik aišku pasikeis aušintuvo garsumas.

 

Greičio pasirinkimas:

oospeed - Konsolė tiesiog iškeps šio failo į vidų kelti net neapsimoka, nebent kada norėsite sudeginti konsolę.

44speed - Nesaugu gali perkaisti

50speed - Nesaugu

60speed - Nerekomenduoju

70speed - Gerai

80speed - Labai gerai

90speed - Puiku

100speed - Konsolė labai atvės tačiau aušintuvas labai garsiai ūš :).

Autospeed - Čia jei norite grįžti prie automatinio greičio.

 

Aš pats naudoju 80% greitį nes tai aukso viduriukas :) Konsolė veikia nelabai garsiai, o temperatūra nukrenta 10-20 laipsniu.

Mano konsolės temperatūra dabar būna tarp 45-55 laipsnių ir ne aukščiau net po ilgų žaidimo maratonų :D

90-100 rekomenduoju tiems kurie savo konsolę yra įspraudę į siaura vietą kur sunkiai patenka oras.

Jei padėjau + :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai jau tu čia viską sunkiuoju būdu darai. taigi yra dashlounch nustatymuose visa tai, gali po vieną laipsnį pasirinkt kokią temperatūrą palaikyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o FSD veikia ant auto rezimo ir pati su temperaturom susitvarko. 80-89 CPU GPU laipsniai yra dar OK, jei virsyja, tada reiktu susirupinti. Bet net po 5h intensyvaus zaidimo nesu mates kad butu virs 85 laipsniu.

Tad kam isradineti dvirati? Auto rezimas reiskia kad konsole pati pasididins apsisukimus kai jai to reikes. Beto Slim turi auto off funkcija pasiekus kritine temp, tad joks perkaitimas negresia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta prasme yra du nustatymai, gali keisti greiti,bet geriau ant auto, bet gali nustatyti kiek laipsnių palaikyti, turiu nustatęs ant 50,uždėjęs tylų papildomą case coolerį ir beveik jokio garso(kad palaikyti 50C su standartiniu cooleriu man dirba per garsiai,),ir konsolė pakankamai vėsi

Redagavo nekroshius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va tik įdėjau gidą ir kritika pasipylė... Jei nepatinka pasilaikykit savo komentarus sau ir manau tikrai atsiras žmonių kuriems tai bus naudinga ir jie tuo pasinaudos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad tavo gidas bevertis :) padarytum geriau ka nors naudingo, ko tikrai zmonems reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va tik įdėjau gidą ir kritika pasipylė... Jei nepatinka pasilaikykit savo komentarus sau ir manau tikrai atsiras žmonių kuriems tai bus naudinga ir jie tuo pasinaudos.

 

nesupyk, bet tavo gidas bevertis,nes nereikia nieko siųstis,viskas jau yra dashlaunch ir fsd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gidas gal bevertis gal ir ne, žmogus stengėsi pats o ne plagijavo kažkieno idėjas. kritikuoti lengva visados o kad buvo pastangos įdėtos tai nors už tai reikėtų susilaikyti nuo tokių komentarų. peace :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saunus gidas, saunuolis autorius kad pasistenge :) aisku kas turi rgh manau zino,kad galima per FSD nustatyt ventiliatoriaus pajeguma labai paprastai. bet saunuolis uz pastangas, jokios kritikos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O per FSD reguoja fan nustatytimai fan'uj ? Pas mane nustatyta 95proc.

 

Ne į temą

oho 95 proc. uzstatei? juk labai garsiai uzia tada. Man uztenka 65-70 proc ir neuzkyla cpu auksciau 60 laipsniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

oho 95 proc. uzstatei? juk labai garsiai uzia tada. Man uztenka 65-70 proc ir neuzkyla cpu auksciau 60 laipsniu :)

 

pas mane zephyr yra seip nesigirdi lb daznai ausines isidedu ir nk negirdziu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ei Vesiolas, gerą citatą pasirinkęs esi iš Liongino Baliukevičiaus Dzūko dienorasčio - "...ir kas gi mus nugalės, jei mes mirti nebijom, jeigu mes nugalėjom mirtį..." :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ei Vesiolas, gerą citatą pasirinkęs esi iš Liongino Baliukevičiaus Dzūko dienorasčio - "...ir kas gi mus nugalės, jei mes mirti nebijom, jeigu mes nugalėjom mirtį..." :)

 

Ne į temą

tiesa pasakius, šį posakį pamačiau visai atsitiktinai. kadangi domiuosi tattoo, tai pamačiau šį užrašą ant kūno ir įstrigo in galvą B). tik vėliau pasiskaičius komentarus sužinojau kad tai buvo susiję su lietuvių partizaniniu pasipriešinimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.