noutbukas

Apsipirkinejimas su e-gold

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Atsiprasau jei ira tokia tema ir panasiai... As dirbu internete, manau cia ne vienas ir tus pirnigus persivedu i e-gold, nes paypal reikia aktyvuoti korta, kad ja butu galima apsipirkti (tai yra tureti vitualia kokia VISA kortele). Ir pradejau taupyti tenai e-gold pinigus ir ateity galvoju prisipirkti uz tus pinigus kokiu PSP priedus. Bet nezinau kokiu parduotuviu, kuriose pardavinetu psp kokius priedus ir butu galima atsiskaityti e-gold'u.

 

Gal as ir klystu, kad reikia aktyvuot paypal korta tureti virtuoaliai kokia VISA, jei as klystu padekit man ir paaiskinkit kur reikia eiti, kad butu galima uzsiregistruoti nemokamai paypal'e. Is anksto aciu!

Redagavo noutbukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jusu pasakytam puslapi nieko nera susije su psp, bet vistiek aciu! O kaip ten man pasikeisti e-gold i paypal nelabai supratau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu! uz sakyta puslapi, beje ten jokio stebuklo neisigysiu, bet uz tat zadu is tenais uzsitaupius paimti 4Gb flash Pro Dua atminties kortele. Bus tada geraiu, nes man mane kolkas psp stovi 2Gb.

Redagavo noutbukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakau geriau pasikeist, ten brangu :/ geriau iš e-bay pirkt :)

P.S tai tik mano nuomonė

 

Ne į temą

TRUE: sponsorius tavo paraše SCAMAS :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai gal tu ir sakai ebay.co ten galima nusipirkti 4Gb atminties korta uz ~20$, bet ar ten neapgauna? Turiu viena klausima: kaip ka nors perki susimoki is karto uz viska, ar kaip gauni preke reikia dar ka nors dasimoketi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neapgauna :D jei apgauna paypal'e dispute padarai ir grąžina pinigus :D o šeip laimės reikalas ar reiks mokėt, jei muitinė nepagaus valio :) nereiks daugiau mokėt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip :D bet retai pagauna tad nesijaudink :D man iš 3siuntinių ( virš 50$) nepagavo :) bet kartą reikėjo nueit į muitinę pasiaiškint :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau mano draugui viena karta pervede AWS, bet as nesu garantuotas kad ir man perves. Psiulyk kokiu geru adresu kuriuose butu galima normaliai ir uzsidirbti kokius ~20$ (ar tavorasomiuose puslapiuose tikrai nusiima... ir nors karta esi pirkes uz tus pinigus kokius daigtus is www.ebay.com). Kiek kainuoja mazdaug kainuoja prekiu atsiuntimas jei pirktum is ebay? Is anskto aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna ivariai :D dazniausiai ~5-30$ :D o šeip pažiūrėk į ebay "gida"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

easy :D

 

užsiregistruoji-> parašai posta ka nori keist, pervedi pinigus, jei patikimas ir jis tau perveda į paypal :D

beje galiu parekomenduoti: :Dhttp://www.uzdarbis.lt/Parduodu-Paypal-per...ese-t34773.html esu pas jį keitęs patikimas :D;)

Keiciu Paypal i :

 

E-gold, WMZ (pirmenybe, ketimas vyksta is kart)

neteller, click2pay, clickandbuy (antroje vietoje, ketimas vyksta is kart)

Hanza, SEB (trecioje vietoje, gali tekti palaukti kelias valandas)

 

Perku su Paypal e-parduotuvese:

 

Ebay

Dealextreme

ir dar ten kur priima Paypal

Nuo sumos dydzio priklausys koks procentas bus uzdetas, tai svyruos nuo 10%-15%

 

 

Nepriimu apmokejimo:

 

Moneybooker

Redagavo Welnias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O per kiek laiko imano uzsidirbti internete ant 4Gb atminties korteles (jei ta kortele kainuoja ebay.com ~20$)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.