miglyx

Artūras Ivanovskis -Nepatikimas

Rekomenduojami pranešimai

Seip kaip prekibinkas turetum zinot jei paemi avansa bet neparduodi grazini dvigubai taip visada buvo tam jis ir duodamas kad kitam neparduotum jei esi sazingas aciprasisi ten sukures ackira tema su aciprasimu ir grazinsi dvigubai

 

Apsiverke vaikas

vel uzblokavo skype :)

Redagavo daffas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš net nežinau, kažkoks kuriozas. Nelabai suprantu Miglyx kam tu šaldei tą sąskaita nepabaigęs šito reikalo. Kažkaip nelabai man čia logiška iš tavo pusės. Ir apskritai čia plot twist. Jis turi realius įrodymus ir anot išmanančių playmanų jie ne photoshopinti. O tavo įrodymas tik tavo žodis ir galbūt šiokia tokia reputacija šiam tinklapyje. Kad ir kaip ten bebūtų jo įrodymai stipresni už tavo... :) Todėl dabar jeigu nenori susigadint savo reputacijos privalai nueit į banką ir pateikt savo realius įrodymus, nes manau jeigu prekiauji nemažai tai reputacija vis gi svarbi.. :) o dabar čia tik keistai kažkaip vartaisi...Na jūs tik be grasinimų pasistenkit, nes nieko čia tuo nepasieksit per daug. Tikiuos viską ramiai ir gražiai išspręsit.. :sir:

Redagavo drake345
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, prisipazinsiu. Viska perskaiciau, bet nieko nesupratau, tiek apie ka kalbejote, tiek ka rasete nesugebu perskaityti lietuviskai :poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nuomone narys daffas pateikė gan gerus įrodymus ir tikrai jie nėra suklastoti, nes visi pavedimai rodomai taip kaip ir turi būt, nes ir yra nuskaitymas iš pačio banko už pavedimą kitą dieną ir panašiai, taip, kad Miglyx Tavo eilė rodyti įrodymus ir nešmeišti žmogaus, kol viska nėra galutinai išsiaiškita, nes už šmeižtą, žmogaus duomenų paviešinimą be jokios priežastis gali būti pats patrauktas baudžiamojon atsakomybėj ir keistai atrodo, kad taip imta ir užšaldyta sąskaita iš oro kol su žmogum nesutvarkytu reikalai, kai plius DNB bankas su pavedimais dažnai grybą pjauną ir neateina pinigai po pora dienų iš jo ar į jį, pats tai žinau, nes tokių dalykų įplaukos per pora mėnesiu pas mane viršija po kelis tūkstančius litų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Miglyx, bankomate gali pinigų nerodyti, nors jie jau ir yra sąskaitoje. Man pačiam tikrai ne vieną kartą taip yra būvę, jei pavedimas iš kito banko. Atrodo taip, kad tu dabar bijai nueiti į banką ir pateikti savo įrodymus, kad jis tikrai nieko nepervedė. Grynas vaikų darželis.

 

daffas, perskaičiau vieną vietą "[18:14:49] daffas: negrasinu as pats mentas", kuri šiek tiek sukėlė juoką. Nuo kada į Policijos pareigūnų gretas priima beraščius? "acidarik", "aciprasimo" ir t.t...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Miglyx, bankomate gali pinigų nerodyti, nors jie jau ir yra sąskaitoje. Man pačiam tikrai ne vieną kartą taip yra būvę, jei pavedimas iš kito banko. Atrodo taip, kad tu dabar bijai nueiti į banką ir pateikti savo įrodymus, kad jis tikrai nieko nepervedė. Grynas vaikų darželis.

 

daffas, perskaičiau vieną vietą "[18:14:49] daffas: negrasinu as pats mentas", kuri šiek tiek sukėlė juoką. Nuo kada į Policijos pareigūnų gretas priima beraščius? "acidarik", "aciprasimo" ir t.t...

 

Nuo tada kada nebeliko tvarkos ant leituvos ir neturiu as laiko cia rasinetis graziai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasišiko čia bičas biški. Gavo gruzo, tai nebesilankys temoj, turbūt jau tūsina už tuos tris šimtus :D Anyway, smagu būtų jei išmoktumėt rašyt, nes sunkiai ką galima suprast čia. Nei rišlaus minčių dėstymo, nei normalios gramatikos, tai xuj čia ką suprasi dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo tada kada nebeliko tvarkos ant leituvos ir neturiu as laiko cia rasinetis graziai

 

Ne į temą

Lyg yra skirtumas kur sugaiši 30,8 sekundes ar 31,2 sekundes parašyti be klaidų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai cia skamba, pradzioi sako kreipsiuos i policija, paskui jau pats sako, kad mentas. Vienas kita tik siurpina ir naudos jokios is to :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gera čia komedija vakarui :)

Nuotrauka

Redagavo ButasJ
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip čia viskas įdomiai bent jau man .

[18:15:05] daffas: buciau ne mentas i galva siulicau :)

Tai jeigu tu policininkas tai kodėl dar rašyti neišmokote ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir policininkas turi būti dorus pilietis, bet realybėj pažiūrėk kokių padugnių yra, važinėja girti, dar visokių korumpuotų esu matęs. Tikiuosi jaunoji policininkų karta nebus tokia ar bent budulių į policininkų mokyklą nepriiminės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perskaičiau istoriją :) Miglyx reputaciją susigadinsi l. greitai su šia tema, gyvenime visada lengviau kažką prarasti negu užsitarnauti. Artūras pateikė įrodymus ok, o tu? Jei kaip sakai nesilankysi šioje temoj daugiau, tai viskas su tavim aišku. O Artūrui linkiu nesinervuoti ir nekaltinti Lietuvos dėl savo tingėjimo LT raides ar bent skyrybos ženklus naudoti :cheers:

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.