Kitukas

kaip irasyti ps2 zaidimus i diska su alcohol 120%

Rekomenduojami pranešimai

na jeigu man suka diska imeta i esr meniu ir poto kai paspaudziu launch cdvd tai ismeta ruzava vaizda o kituose zaidimuose visokias spalvas ismeto ir pakrauna o mano tik viena ta ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 tai tau tik vieno zaidimo nepakrauna o kitus paleidzia? nu ka tada zinok kad softmodintas ne  visus zaidimus paleidzia, lygtai apie 70% zaidimu tik pasileidzia...

 nors gali bandyti usb, gal tapati kurio is disko nepaleido is usb gal paleis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o i usb kaip ikelti su esr ir viskas?


dar sita man jokio zaidimo nepakrauna bandziau ps1 viena zaidima pakeiciau ji i dvd formata o kita ps2 i dvd padariau ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 tu neperdarinedamas pirmiausiai bandyk, ir del ps1 jei gerai pamenu tai softmodintas nepaleidzia,  kaip pvz 100% pasileidzia svr2010 

 

 i usb kelt reikia su ps2 zaidimu kelimo i hdd irankiais, pvz usbinsane, is usb paleisti irgi yra programu, pvz openps2loader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia, nu sakiau, pacinimas tai esr ikelimas i zaidimo diska kad pasileistu su esr, o per usb paleidinejama su kitomis programomis, esr nenaudojama tai jos ir i zaidima deti nereikia.

 keliant i usb nieko su zaidimo "iso" failu daryti nereikia.

 pasieskok temos pavadinimu "pavyko paleisti ps2 zaidima is usb" ar kazkaip panasiai vadinasi, ten viskas yra apie paleidima is usb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 as siunciuosi is bile kur kur randu man reikiama, aisku paziuriu i regiona, pacinu su esr pacer ir dar niekad problemu nekilo, nors as nedaug rasau i diska, tik duktereciai, sau keliu i usb hdd nors ir seip ne visi zaidimai pasileidzia tipo kazkur apie 70% bet kiek as bandziau man visi pasileido, kiek zn nepasileidzia dvd9 verisos galbut dar keli is dvd5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsisiunciau ratchet and clank 3 noriu supatchint ir raso patching process already completed tai tik burnint ir viskas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu seip neturetu buti...

 siusdamasis torrenta paskaitinek aprasyma ir komentarus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten ne torentas :D is isozone ar kaip ten dabar is emuparadise daug daliu ten


arba gal man daryti uzpatch ir tada patch per nauja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyt viska gali bet nesekmingas bandymas reiskia sugadinta diska, todel as situ klausimu nieko nerekomenduosiu, as galiu tik pasiulyti pries siunciantis isitikinti kad tai tikrai tai ko tau reikia ir kad tau tai tiks, t.y. paskaitineti komentarus, as kaip ieskau tai google vedu "zaidimo pavadinimas torrent download" tuomet man ismeta torentu svetaines su mano ieskomais zaidimais, as pasiskaitineju komentarus, jei komentarai teigiami, torentas ne mires tada siunciuosi, siusdavau pvz is zmule tai visokio fake slamsto pasitaiko net iki tokiu apsurdu kaip siunciausi mortal kombat armageddon o parejo wwe svr 2009 kuri as jau turejau, o tuometiniu 256mb/s (realiai siusdavo 30mbps) interneto planu man zaidima parsisiusti reikedavo apie dvieju dienu, tai isivaizduok kaip as apsidziaugiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsisiunciau ratchet and clank 3 noriu supatchint ir raso patching process already completed tai tik burnint ir viskas?

Sitas reiskia kad jau nupatchintas zaidimas, jei ten raso kad nera to uxx decryptorio tai siuskis kita to paties zaidimo faila is kitur, jei raso complete tai reiksia kad nupatchinai, o jei raso already patched, tai reiskia kad jau naudtojas pries ikeldamas nupatchino

Jei kas neaisku rasyk i pm paaiskinsiu :)

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.