Imugas

Minecraft išgyvenimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, taigi nusprendžiau ir aš pradėti kelti į youtube video :) Kaip pirmajį prisistatimo video nusprendžiau padaryti Minecraft išgyvenimo video, tačiau nereiškia kad aš žaisiu vien jį. Jau esu apgalvojes, kad darysiu ir Let's Play video. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uEq12yfvVt0

 

Taigi šį pirmą video atiduodu jūsų teismui :) Jeigu nesunku parašykit mano daromas klaidas, kad ateityje galėčiau jas ištaisyti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarimas. Nebekurk tų minecraft.. Pilnas youtube video tokių. Kurk kitų žaidimų lets play'us. Ir biški linksmiau. Nes atrodo, kad kuri video  net ne savo noru. :D Sekmės. :)
P.S. Jei dėsi video į playmaniją tai kurk bloga ir ten kelk video. :)

Redagavo Eivinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš Minecraft ir pats nelabai noriu kurti, nes man neperlabiausiai jis ir patinka, tačiau dabar sukuriau epizodą minecraft, nes nežinojau su kokiu kitu žaidimu "pristatyti" savo kanalą :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam daryti tai kas nepatinka? Didžiausios klaidos gyvenime, lyg kankini save :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir nekursiu daugiau minecraft, o kad man nepatinka kurti tikrai nesakiau, o priešingai. Aš labai mėgstu kurti video, o vėilau stebėti kaip auga peržiuros ir t.t Jeigu man tai nepatiktu tikrai tuo neapsiimčiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai kad valgiau žiūrėdamas video, tai 5 min nepraėjo visiškai veltui  :trl:  O jei rimčiau keli pirma video ir iškart Minecraft. Tu taip žmonių nesudominsi. Pirmas video turėjo būt kažkas įdomesnio. Beja kartais labai neaiškiai kalbi. Stenkis. Šaunuolis kad kuri. Sėkmės ateityje.  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.