GTx

Dėl Cs:Go Steam gifto

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą
Grizau is darbo visas pavarges,bet perskaites posta iskart atsigavau ir nuotaika pakele ;D
Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grizo vel.. :D taigi ne karve kainuoja tas cs go.. Pasitaupyk biski ir yra steam zaidimu parduotuviu kur galima atsiskaityt per maxima ir nusipirk, o ne cia maldaut :D

Redagavo Eivinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problemos seimoj? Nesukrapsto tevai keliu litu? Galu gale jau tokiu metu pats turetum sukti smegenine kur prasimanyti pinigu.

 

o ką aš galiu padaryti man tėvai neduoda jokių pingių o ypač ant žaidimų cs go atsiusiučiau bet nėra visko ir crack serverose reiktų žaisti ir o aš noriu būti originalus steam cs go žaidėjas kiekviena diena svajoju apie šį išvajota žaidimą man tikrai reik

 

Duočiau aš tau ta Cs go,bet apsimelavai kaip matau tai ir nebeduisiu,bandyk laimė kitais metais,o kad paeerzinti tave galiu kuriam nors kitam playmanui padovanot :D

 

plz duok labai aš tikrai noriu tikrai maldauju tavęs duok daugiau nemeluosiu dėdė prašau turėjau puponautų kolekcija galėjau atiduoti bet vakar išmečiau nepagalvojes apie tai man tikrai reik aš noriu žaisti smagu kad kažkam ių to juoko yra bet man reikia negi per daug prašau juk neprašau nupirkti tik jeigu turit koki nereikalinga gal nieks nepirko ir užsiliko galėtų duoti tikrai nebus vertu žaisiu kiekviena diena nes tai mano dream žaidimas dabar verkdamas rašau ir prašau maldauju noriu man dar neteko žaisti būtų naujovie prašau pagalvok dar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarimas: mažiau prašyk, daugiau taupyk. Per metus laiko 35 litus susitaupyti yra niekis, mažiau čipsu ir kolos (arba cigarečiu ir alaus) vartok ir po kokio mėnesio jau turesi tokią sumą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienam atrodo, kad cia kazkoks trolis zaidzia su jumis ir reakcijas tikrina? Anyway, graudu ziuret :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plz duok labai aš tikrai noriu tikrai maldauju tavęs duok daugiau nemeluosiu dėdė prašau turėjau puponautų kolekcija galėjau atiduoti bet vakar išmečiau nepagalvojes apie tai man tikrai reik aš noriu žaisti smagu kad kažkam ių to juoko yra bet man reikia negi per daug prašau juk neprašau nupirkti tik jeigu turit koki nereikalinga gal nieks nepirko ir užsiliko galėtų duoti tikrai nebus vertu žaisiu kiekviena diena nes tai mano dream žaidimas dabar verkdamas rašau ir prašau maldauju noriu man dar neteko žaisti būtų naujovie prašau pagalvok dar

nu tu duodi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyk steam accounta, atsiusiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtai? reik susikurti nes neturiu čia tikrai? o gal per email gali edvinas148@gmail.com ar būtinai tik steam jei taip tai sukurti man?

 

 

P.S. juk čia lietuva čia turėtu vieni kitiems padeti čia ne rusija be to ne aš joks ne trolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu joo, vienu kąsniu sotus nebūsi. Tai jau cs'o paprasto nebereikia po metų? Ai, taip, už savo buką išmaldą gavai gi dykai. Turiu tavo amžiaus pusbrolį, nesiskiriat nei kiek. Tikriausiai visi šiais laikais taip nukvailėję tokioj jaunystėj būna. Taupytis nuo dienpinigių/valgio pinigų neišeina? Pabandyt gi galima prie tų visokių saldainių aparatų neit. Ai, ir tarp kitko, maldaut ne vien forume galima, gatvės irgi tinka. Sakyčiau net greičiau būtų:>

Anyway, sėkmės tau prireiks šį kartą daugiau. Tai taip, jos ir linkiu. Laikykis savo kvailam kelyje. :D

EDIT: viršutinis komentaras nužudė. Tu ką, gal parduot tą giftą žadi dar?

Redagavo Tylusis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai, susikur ir parasyk koks acc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tylusis tikrai dėkui už tada bet cs atsibodo o dar anksčiau esu žaidės o cs go ne karto ir tikrai žiauriai norisi o cs panolifinau labai daug be to GMR kodėl man nori duoti? ir kodėl per email negali šiaip idomu pasidarė nes aš jau nesitikėjau kad gali duoti ar čia nebus kokia apgaule?


ne neketinu parduoti kodėl tokia mintis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kam tau tas CS GO jeigu neturi steamo? Nu nenori nereikia. Einu kokiam normalesniam atiduosiu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.