Makaras

Lagina Video ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esu naujokas, man iskilo tokia beda, kai žiuriu youtube video 720p lagina video kame bedos ? gal flesh player atnaujinti ?
Mano PC- vakar buvau pravales dulkes pc, ir wind persisrasiau.
4Ram
2.3 Ghz
Video korta 256mb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesijaudink man taipogi lagina ir tai ne flash playeris kaltas, nes youtube jau HTML5 playeri naudoja, kuris šiuo atveju ir lagina. Tik man lagina 1080p, o 720p normaliai. Internet exploreis naujausias tai gerai groja, net 60fps video, bet jo nenaudoju kadangi turi kitų problemų naršant internetą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator Aš nesuprantu kodel man pc kaista jeigu viskas yra isvalita pvz koki filma zuri kur esi parsisiuntes cpu jau 100%, arba i eini i narsykle irgi taip rodo kas čia yra as nesuprantu. Cpu 2,3 dveju branduoliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

100% užimtumas CPU nelygus kaitimui. :D Temperatūra tu pasakyk kokia yra, tada bus aišku kaista ar ne. O realiai, 1080p filmus ganėtinai normalaus PC reik jei nori sklandžiai žiūrėt, ypač per full hd tv :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pc toks pusiau :D žinau kad niera mano pc jau geras :D bet anksčiau taip nebudavo :D. žiurekit kai cpu :D kila..
Čia dar ant 720p - 1080p is viso :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cambix Juk sakiau kad viskas pravalita dulku nebera pasta prideta normalei..

 Gal per daug pridejai? Irgi buna blogai kai per daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pc turi. O gal del 32bit ? kaip manot ar geriau 64bit ?. aš kai perinstaliavau pc neidegiau jokiu drivers nei video card nieko. Neturiu disku drivers. Ziurejau intike yra ar niera nesuprantu, gali but kad lagina del drivers..
4Ram
Vaizdo korta 256mb
2.3 cpu dveju branduoliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.