dcmL

Ebay?

Rekomenduojami pranešimai

Iskilo klausimas! Kazkur forume buvau rades kad zmones perka pigiai ps3 zaidimus is ebay, tai susidomejau ir galvoju nusipirkti sau, bet paziurejau kad visi zaidimai (kuriais domiuosi) ships to: united states. Tai reiskia kad man jo niekas nesius i lietuva (europa)?

 

Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O imanomas variantas, kad susitarus jis neatsius ir paskui teigs kad buvo parasyta tik i USA? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jie tuos regionus raso kur reikia ir kur nereikia, bet geimai eina be problemu nesvarbu kur jie pirkti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Warning! Kai kurie online zaidimai (pvz.Call of duty 4) gali del skirtingu uploadu USA / Europe neleisti zaisti vienoj komandoj. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot,ar pvz perkant is ebay pasitaiko atveju,kad atsiuncia tik puse komplektacijos,ar vapse neveikianti daigta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot,ar pvz perkant is ebay pasitaiko atveju,kad atsiuncia tik puse komplektacijos,ar vapse neveikianti daigta?

kiek pirkau is ebajaus, o pirkau ganetinai daug, gavau visas prekes. Visos prekes pilnos komplektacijos, nebuvo prie ko prisiknist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot,ar pvz perkant is ebay pasitaiko atveju,kad atsiuncia tik puse komplektacijos,ar vapse neveikianti daigta?

Buna visko , kartais prekes ateina ispakuotos arba neveikiancios , o kartais visai neateina , kaip man atsitiko. Uzsisakiau ps3 zaidima is Hong Kong'o , buvo pigu tai pasiulymas suviliojo ir pardavejo reitingas buvo 99% , bet preke taip ir neatejo , tai dabar bandau issireikalauti pinigus per paypal. Veliau uzsisakiau is UK , tai uzsakymas atejo po 4 dienu , jokiu problemu. Is esmes ebay pirkti saugu , bet ne 100%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neateiti gali ir del pasto ar kur lietuviai itrauke i nosi :D nes jie megejai. Jeigu bijot pirkti is ebay tai pirkit is tu pardaveju kurie turi bent 98% feedback ir yra issiunte daugiau kaip 1000prekiu. Kadangi pardavejai kurie yra issiunte daug prekiu jie tikrai nenores prarasti gero feedback ir pan. jais galima pasitiketi, bet jeigu pardavejas turi 100% feedback ir yra pardaves tik 3 prekes tai tikrai labai rizikuojat ;] anyways PayPal be problemu grazina pinigus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien prisiregistravau paypal su virtuon tai meginsiu kazka nusipirkti... pirkau kompiuteri bet zaidimo negavau :D pasakiau pardavejui kodel man neidejo, nes kompiuteri siunte is vilniaus elektromarkt ,tai jis man atsake kad isidejo i kisene bet pamirso idet i deze... tai manau jai nebuciau paklauses zaidimas papildomas butu dinges :D dekui forumieciam kurie parase kad gauna papildoma zaidima prie ps3 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien prisiregistravau paypal su virtuon tai meginsiu kazka nusipirkti... pirkau kompiuteri bet zaidimo negavau :D pasakiau pardavejui kodel man neidejo, nes kompiuteri siunte is vilniaus elektromarkt ,tai jis man atsake kad isidejo i kisene bet pamirso idet i deze... tai manau jai nebuciau paklauses zaidimas papildomas butu dinges :D dekui forumieciam kurie parase kad gauna papildoma zaidima prie ps3 :D

idomiai cia.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien prisiregistravau paypal su virtuon tai meginsiu kazka nusipirkti... pirkau kompiuteri bet zaidimo negavau :lol: pasakiau pardavejui kodel man neidejo, nes kompiuteri siunte is vilniaus elektromarkt ,tai jis man atsake kad isidejo i kisene bet pamirso idet i deze... tai manau jai nebuciau paklauses zaidimas papildomas butu dinges :D dekui forumieciam kurie parase kad gauna papildoma zaidima prie ps3 :P

man tas pats buvo perkant x360 is topo centro,jei nebuciau paklauses ar turi but zaidimas,tai jauciu butu net ir neuzsimine :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimelis.Nupirkau zaidima ebay per paypal, gavau i email patvirtinima kad sumokejau ir ji issiunciau pardavejui i email.Dbr man reikia tik laukti kol parsius zaidima?Daugiau nieko nereikia padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.