vytenis007

Keli klausimai Xbox turintiem

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

 Noriu nusipirkti Xbox one ir turiu kelis klausimus, būčiau labai dėkingas atsakiusiems:

 

1. Accountą reikia registruoti panašiai kaip xbox360 UK adresu ?

2. Kaip yra su digital žaidimų versijų pirkimu iš xbox marketplace, reikia turėti kreditinę kortelę būtent to regiono kuriame susikūrei accountą ? (jei taip kaip tai išspręsti paprasčiausiu būdu), ar užtenka turėti Lietuvišką kreditinę, Virtuoną, o gal Paypal ?

3. Ar galima žaisti xbox360 nupirktus arcade žaidimus ? skaičiau, kad xbox one turi palaikymą 360 žaidimams, bet kaip su arcade ?

4. Ea access - čia jei užsisakai metams "nuomojiesi" 10 žaidimų ? kaip dažnai jie keičiasi ? dabar žiūrėjau sakykim įeina Fifa 15, tai po kažkurio laiko į tą paketą įdės Fifa 16 ?

5. Gameshare reikia naudotis tik su patikimais žmonėmis ? ar yra kažkokia apsauga nuo tokios situacijos, kad sakykim gali slaptažodį pakeisti :) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Taip,tas pats kaip ir x360

3. x360 zaidimu palaikymas atkeliauja lapkriti berods,bus palaikoma 100 zaidimu starto diena tarp ju ir arcade.ateity plesis.

4. EA Accsess esantys zaidimai prieinami visi,isimto dar nebuvo nei vieno,vis dadeda nauju-senu:) fifa 16 tikrai nesitikek be 2016 pavasario.

5. Tik su patikimu zmogumi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip yra su accountu geriau yra UK ar US, kaip suprantu Us marketplace būna geresnės kainos, ar yra kažkokių kitų niuansų ?

Ir pirkti iš marketplace galima su paypal, mastercard ar virtuon ? ar reikia turėti tos šalies kurios accountas kortelę ?

 

Fifa 16 su dėže gausiu :), tik šiaip kaip pavyzdį paklausiau. Neblogas dalykas tas Ea Access.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik isigijus konsole EA Accsess pirmiausias pirkinys turetu but. Ypac jei patinka sporto zaidimai.

 

Man gyvenant uk us store atsiskaityt nepavyksta nei su paypal nei su kreditine ar debetine kortele,nes billing adresas neatitinka,bet gyvenant lietuvoje paypalas veikia jei perki is us ar uk store. Del kitu kortu nezinau kaip.

Regionai keiciami labai paprastai ir laisvai,tad nelabai svarbu kuri pasirinksi registruojantis o seip us kainos gerokai mazesnes zaidimu nei kad uk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu ar tik nesugalvos paskui sugrąžinti vėl regionus PAL, NTSC ir šiaip ar čia nebus kokių taisyklių pažeidimas perkant iš US, nėra žinoma ar už tai banai neatkeliauja ? .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per 2 metus nieko nenutiko tai nemanau kad kazka pakeis. Bano tikrai negali duot,nes paciu MS sistema tai leidzia.

Digital geimam regionu niekad nebuvo,tad jei ir padarytu region lock'a is xbox store pirkti vistiek greiciausiai veiks,tik fizines kopijos tada neveiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

US marketplace kainos geresnės tikrai. O dėl pirkimo iš to marketplace, tai reikia daryti paprastai - nueinat į pcgamesupply.com ir nusiperkat to regiono, kurio reikia, gift card. Čia vienintelis puslapis, kurį radau, kuris be problemų parduoda visoms kreditinėms kortelėms visų regionų gift cards ir netikrina adreso. Dabar mano regionas US, ir visus žaidimus perku doleriais, ir vargo nematau. Dar ir live gold ten galima pigiau rasti, kažkokius braziliškus pardavinėja, bet viskas veikia. 

 

Alternatyva būtų pirkti gift cards iš amazon, ką irgi dariau. Bet ten reikia fiktyvaus US adreso, kurį galima gauti per kažkokį ten singapūro pašto servisą. Patogiau pirmas variantas. 

 

Kai turi gift cardą, eini į redeem code, ir bum - pinigai tavo marketplace sąskaitoje, gali pirkti ką nori. 

 

Kito būdo pirkti iš US marketplace nėra. Paypalas bent jau man neveikia, lietuviška kreditinė galima sakyti irgi neveikia - suveikė tik kai dariau live gold trialą ir po to kai labai norėjo nuskaičiuoti už papildomą mėnesį, irgi tai padarė :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

US marketplace kainos geresnės tikrai. O dėl pirkimo iš to marketplace, tai reikia daryti paprastai - nueinat į pcgamesupply.com ir nusiperkat to regiono, kurio reikia, gift card. Čia vienintelis puslapis, kurį radau, kuris be problemų parduoda visoms kreditinėms kortelėms visų regionų gift cards ir netikrina adreso. Dabar mano regionas US, ir visus žaidimus perku doleriais, ir vargo nematau. Dar ir live gold ten galima pigiau rasti, kažkokius braziliškus pardavinėja, bet viskas veikia. 

 

Alternatyva būtų pirkti gift cards iš amazon, ką irgi dariau. Bet ten reikia fiktyvaus US adreso, kurį galima gauti per kažkokį ten singapūro pašto servisą. Patogiau pirmas variantas. 

 

Kai turi gift cardą, eini į redeem code, ir bum - pinigai tavo marketplace sąskaitoje, gali pirkti ką nori. 

 

Kito būdo pirkti iš US marketplace nėra. Paypalas bent jau man neveikia, lietuviška kreditinė galima sakyti irgi neveikia - suveikė tik kai dariau live gold trialą ir po to kai labai norėjo nuskaičiuoti už papildomą mėnesį, irgi tai padarė :D

 

man veikia kuo puikiausiai paprasta swedbank ir SEB kortele us regione

Redagavo gyzzmoltu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galit paaiskint man zaliam nusiperku console ir kaip pasidaryti ea access ir xbox live gold? turiu jungtis per pati xboxa? ir ten moketi kokiu metodu? kur yra nurodoma kad us ar uk? noriu zaist fifa16 online bet suprantu kad gan sudetinga tai pradet :D

aciu uz pagalba..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galit paaiskint man zaliam nusiperku console ir kaip pasidaryti ea access ir xbox live gold? turiu jungtis per pati xboxa? ir ten moketi kokiu metodu? kur yra nurodoma kad us ar uk? noriu zaist fifa16 online bet suprantu kad gan sudetinga tai pradet :D

aciu uz pagalba..

 

Geriausia manau šituos dalykus nusipirkti tokiuose puslapiuose kaip pcgamesupply, g2a, cdkeys.com, boxeddeal ir t.t., ten galima dažniausiai mokėti ir kreditine, ir paypal, o tada nueiti per kompą prie xcox accounto prisijungti arba konsolėje, ir suvesti gautą kodą. Tai dažniausiai pigiausias variantas nusipirkti XBL. EA access man atrodo irgi taip pat, bet pats nenaudoju, tai tiksliai nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia manau šituos dalykus nusipirkti tokiuose puslapiuose kaip pcgamesupply, g2a, cdkeys.com, boxeddeal ir t.t., ten galima dažniausiai mokėti ir kreditine, ir paypal, o tada nueiti per kompą prie xcox accounto prisijungti arba konsolėje, ir suvesti gautą kodą. Tai dažniausiai pigiausias variantas nusipirkti XBL. EA access man atrodo irgi taip pat, bet pats nenaudoju, tai tiksliai nežinau.

EA access taip pat. Pats naudoju G2A, xbox live ~14 doleriu 3 menesiams, EA ~2 dolerius menesiui. Taip pat kas dabar neturi XBOX gold, galima nusipirkti uz 1 doleri menesiui.

Redagavo DukFis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal ne i tema. Bet man neduoda pasirink regijono europos. Ir norint prikabint mastercarda prašo postal codo. Niekaip neiveikiu šios užduoties gal galėtumėt padėti. Reikalinga bet kokia pagalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.