GizmoKaKa

Atsibodo seni theme? Nebėda tam yra sprendimas !

Rekomenduojami pranešimai

nepadeda........... gal cia cfw kalta 3.80m33-4?

na, gal, bandyk atsinaujint iki 3.90 M33, man ant sios veike.. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, gal, bandyk atsinaujint iki 3.90 M33, man ant sios veike.. :)

Taip ant 3.80m33 yra daug nusiskundimu , kad neveikia pasidaryk 3.90m33 ir tūrėtų viskas normalei veikti :) Jei ka pm Skype: gizmo-kakius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek cia visko perskaiciau ir turiu nulauzta psp 4.01 m33-2 ir parsipuciau pagal sia turima sistema thems pack`a nu ir nieko man cia nesigauna :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek cia visko perskaiciau ir turiu nulauzta psp 4.01 m33-2 ir parsipuciau pagal sia turima sistema thems pack`a nu ir nieko man cia nesigauna :P

Plugina ijungei ? viska darei pagal , kaip parašyta , nes jei darei viską pagal parašyma reiškias turejo viskas gautis ;\ tuomet tikrink savo bėdas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska parariau kaip parasyta, bet kai pekeiciu y tema man pasikeicia y originalia, kas cia gali buti ? pas mane 4.01 M33-2 versija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plugina ijungei ? viska darei pagal , kaip parašyta , nes jei darei viską pagal parašyma reiškias turejo viskas gautis ;\ tuomet tikrink savo bėdas

 

na kai viska kopini y kortele tai tik buna klausia kad yra toks aplankas ir ar ji keisit ar nea

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sios temos tinka tik and Phato ar ir ant Slimo, nes kiek darau viska pagal aprasyma, man vistiek temos neina, pas mane Slimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sios temos tinka tik and Phato ar ir ant Slimo, nes kiek darau viska pagal aprasyma, man vistiek temos neina, pas mane Slimas.

ir man tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tj dazniausej parsisiunciu ta tema kazkokia kur tik tarkim ikelti reik kad nereik nieko daryt ikeli ir veikai pilno pavadinomo nzn ir tiesiog man pasikeicia game icon ir pan... ir isidedu is pc koky grazu paveiksliuka koky noriu ir uzsidedu ant screen ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane slim'as 2000, 4.01 M33-2 Ir Kaip įjungiu plugin išeinu iš recovery, man ekranas pasidaro juodas, o poto psp išsijungia. Tai va. Viską sutikrinau, vistiek neveikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.