dorklei

PSP HDD

Rekomenduojami pranešimai

Tai va turiu tokią idėją :

nusiperku išorinį hdd 30 gb įsimetu ir shell ant psp.Sujungiu.Ir tada jeigu aš įsimesiu į tą hdd muzikos, iso geimų ir viso kito .Ar galėsiu lošt kaip iš mmc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neimanaoma, bent jau kolkas,

šeip yra hdd ant psp bet jo talpa - 4GB ... :D :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai įdomu kodėl ne atrodo paimi sujungi per kabelį paspaudi irshell ta usb iconą ir vsio ten viską susirandi ir losi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip neimanoma.. vienas buvo padares

buti tai buvo bet niekas nezino kaip jis ta padare :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip neimanoma.. vienas buvo padares

Ten buvo ipodas, kadangi ipod palaiko Linux, tai paleidi usbhostfs ir tada eina per irshell. Man taip rods :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats tai naudoju savo archaišką MSI Mega Player 536 4Gb mp3 playerį. Jis turi funkciją susijungti su usb flash'u, fotiku ir t.t., ir transferinti failus pirmyn ir atgal. Prijungto PSP jis nepažino, bet kortelių skaitytuvą ir MS kortą jame - pažino. Paimi ir persimeti žaidimus ar kažką, tik kadangi kopijavimas primityvus - neklausia kur, o įmeta į root'ą, tai reikia su file manageriu PSPyje susitvarkyti.

 

Mane domina, kaip niekad neturėjusį ipod, ar tie didelės talpos Ipod video, classic ar touch turi šitą direct transfer funkciją? Jei taip, tai bus dar vienas pliusas, kodėl verta įsigyti. O iš šiaip ši funkcija yra iš principo labai patogi, kai fotikas atostogose užsipildo, ar nori kažką greitai backupint :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepastebejot kad kai jungiat PSP su iR Shell reikia paleisti USB clienta? :D i iPod tai yra jau irasyta, o i paprasta kad ir USB flash jo neimesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi kazkur cia rase ir dar youtubei maciau video kai bahurelis vietoj umd skaitytuvo isidejo 30gb harda.. ir per irshell narse jis ten

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi kazkur cia rase ir dar youtubei maciau video kai bahurelis vietoj umd skaitytuvo isidejo 30gb harda.. ir per irshell narse jis ten

nu b* nu mazas vaikas turi fantaziju ir megsta apsikineti kitus jis beje neirode to nepaleido geimu keliu kad tai rodytu!!! maciau as irgi ta video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai rimtai panaršiau šitą reikalą. Tikrai niekas to nepadarė, ir vargu ar padarys. Va.. nebent man pačiam pavyko permesti, iš mano MP3 grotuvo, ISO failus į PSP ir atgal (žiūr. postą aukščiau), arba iš panašaus įtaiso (pvz. Steno 311, kuris skirtas backupams is fotikų, flashų ar atminties kortelių daryt).

Kažkaip nesuderinamos sistemos ir kita. Vienintelis toks būdas yra IRShell, bet esi "parištas" prie laidų arba wifi spindulio.. arba nešiokitės laptopą, tai visa žaidimų kartoteka bus šalia :lol:

 

Dar yra 4Gb hardas, kuris pasijungia į PSP per MS slot'ą, bet jis buvo "įspūdingas", tik kai jį išleido (t.y. 2005 gale), o dabar MS 8GB gali už to hardo kaina nusipirkti...

Redagavo Mindauxx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.