hydrogenet

God Of War 2 problema

Rekomenduojami pranešimai

Taigi kazkada senai parsisiunciau GOW 2 is zebra FTP. Ten jis yra 2 dvd disku. Taciau nepereidavau as to pirmo disko nes kai reikedavo eiti kapotis pries bosa Euryale (tokia nutukusia slykscia gyvate :D), tai zaidimas tiesiog pakibdavo. As galvojau, kad cia diskas kazkoks sugadintas ir jo paprasciausiai nebelosiau. Bet va snd nuejau nusipirkau nauja Verbatim DVD-R ir galvojau, kad viskas gerai veiks, isirasiau 2x greiciu taciau ir vel zaidimas pakimba. Gal sakau mano V7 PS2 fat konsole neisnesa to zaidimo? Ar blogas sito zaidimo relyzas ir pirkti Dual DVD ir isirasyti normalu GOW 2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiap GoW2 yra DVD DUAL LAYER, one ne 2 dvd.

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau cia bus blogas relyzas. geriau siuskis 2dvd versija nes tavo cipas gali neskaityti DVD DL. Cepa>>Klysti yra DL versija, 2xDVD, 1 DVD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano chipas yra DMS4 todel manau, kad jis skaitys DL DVD. Buvau bios atsidares raso tipo, kad DL DVD palaikymas yra ijungtas. Tik idomu ar pati konsole skaitys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jai chipas palaiko DL tai ir ps2 TURETU skaityt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va beveik baigiau siustis DL DVD versija GOW2. Taciau mano konsole yra V7, o as parduotuvei radau tik DVD+R DL. Taigi nzn ar skaitys sena konsoles versija. Ir dar viena klausimelis, as db per Toxic BIOS padariau, kad DVD+R DL veiktu, spaudziu Start, kad issisaugotu nustatymai. Ir jau kokios 3val. kai tas langas man issokes Saving Settings. Ar kada nors jis baigsis sita nesamone?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.