altas123

xbox 360 sujungtas su pc

Rekomenduojami pranešimai

Ar galima kaip nors sujungti xbox 360 ir pc be routerio tiesiog tiesiai sujungus laidus.Kad butu galima streaminti muzika ir filmus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bet pvz ar jum patogu sharinti failus sujungus? :) man tai daug patogiau isikelti i flaske koki filma nueiti prisijungti prie xbox'o ir pasiziureti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bet pvz ar jum patogu sharinti failus sujungus? :) man tai daug patogiau isikelti i flaske koki filma nueiti prisijungti prie xbox'o ir pasiziureti :)

bet jeigu kas nors nori paziureti aukstos kokybes hd filma kas turi hd ready telika tai manau y fleske tai netilps nebent flaske 16gb bet tokios man atrodo ne daug kas turi, o seip kokiai muzikai ar siaip nuotraukas pazet tai fleske simta kart geriau tik kad as neturiu flaskes reiks nusipirkt kada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jeigu kas nors nori paziureti aukstos kokybes hd filma kas turi hd ready telika tai manau y fleske tai netilps nebent flaske 16gb bet tokios man atrodo ne daug kas turi, o seip kokiai muzikai ar siaip nuotraukas pazet tai fleske simta kart geriau tik kad as neturiu flaskes reiks nusipirkt kada.

Ne į temą

esu mates skelbiu.lt 32gb flaske, ji kainavo tikrai nedaug gal 120lt jei neklystu tai va tokios sociai :) as naudooju 8gb ir man uztenka labai sociai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jeigu kas nors nori paziureti aukstos kokybes hd filma kas turi hd ready telika tai manau y fleske tai netilps nebent flaske 16gb bet tokios man atrodo ne daug kas turi, o seip kokiai muzikai ar siaip nuotraukas pazet tai fleske simta kart geriau tik kad as neturiu flaskes reiks nusipirkt kada.

tai kompa pajungi per VGA jungti prie tv ir ziuri. pas mane taip ir padaryta, nesamone kazkokia jungti pc per xbox prie tv, jei gali tiesiogiai pc pajungti kaip monitoriu antra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.