vazonas

Fallout 3

Rekomenduojami pranešimai

Gal prie to pacio ir as klausima. Gal atsimenat toki questa kaip reikejo paklausyti ieskomo tevo irasus kasetese ir mape kur rodo nueini prie prietaiso kazkokio ir ten nk neina padaryt? Ka jus daret? Kaip ivygdet ji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal prie to pacio ir as klausima. Gal atsimenat toki questa kaip reikejo paklausyti ieskomo tevo irasus kasetese ir mape kur rodo nueini prie prietaiso kazkokio ir ten nk neina padaryt? Ka jus daret? Kaip ivygdet ji?

 

kaip qestas vadinasi? koks kasetes pavadinimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais ne i vault 112 reik dabar jam nueit? Nes pamenu kazkokias kasetes klausiau dar nesuradus tevo, o ji suradau vaulte 112, suzaidus tranquility lane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

questas: scientific pursuits ir dbr reik atlikt: listren to dad's personal journal entry 10

beto bandziau i vaulta eit bet tos durys neatsidaro pro kurias isejau is jo pirma karta

Redagavo pliauska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netoli rivet city yra kazkoks senas muziejus ar kas. Ten jame turi susirast ta 10 tevo irasa, ji perskaityt, ir tada turesi keliaut i vault 112.

 

O jei durys neatsidaro, tai kazko nedadarai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

questas: scientific pursuits ir dbr reik atlikt: listren to dad's personal journal entry 10

beto bandziau i vaulta eit bet tos durys neatsidaro pro kurias isejau is jo pirma karta

 

tai cia main questas, nesuprantu kaip cia jis tau nepasidaro.

ten kur questai visi padaryk ji active ir paziurek kur mapo rodykle nuves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as turiu ta kasete viska nueinu kur ta rodykle o ten rodykle i aparata kazkoki nuveda o ten nk neina daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal prie to pacio ir as klausima. Gal atsimenat toki questa kaip reikejo paklausyti ieskomo tevo irasus kasetese ir mape kur rodo nueini prie prietaiso kazkokio ir ten nk neina padaryt? Ka jus daret? Kaip ivygdet ji?

As irgi buvau uzsitreges ant sito questo, bet youtube.com man pagelbejo ir sekmingai perejau si nuostabu zaidima ;)

 

!!!SPOILERIAI!!!

Ne į temą

Fallout 3 Main Quests - Scientific Pursuits part1of2

 

Fallout 3 Main Quests - Scientific Pursuits part2of2

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nedasuto kad reik ta kasete paklausyt paciam pitboy ar kaip ten jis. Tai viskas tuo ir issisprende. dekui uz pagalba forumieciai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu xbox sky jau yra italiskas goty, tikiuosi greit isvysti ir normalu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spalio 13, jau isejas

w00t.

Jau LM ir t.lt yras tik ten rašo pal/ntsc versija tai nelabai suprantu, ar ji veikia ant PAL konsolės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

w00t.

Jau LM ir t.lt yras tik ten rašo pal/ntsc versija tai nelabai suprantu, ar ji veikia ant PAL konsolės

Yep, viskas veikia, pats zaidziu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

blogai perejai, eik per nauja db :D

siaip side questai yra ne ka prastesni uz main, tik uz juos ach neduoda, o juos daryti yra taip pat smagu.

o be to kiek teritorijos neisvaiksciojai ir kiek visokiu idomiu vietoviu nepamatei.

as zaidziau ji 120h, db turiu 3 papildymus, manau dar bus kokia +20-30h.

as esu copletionist'as man reik viska pamatyt viska suzinot ir viska turet, todel ir skilai mano visi po 100, dar nepasiekus paskutinio lvl.

Gerai viperi. Išsigandau, dabar bus proga pražaist žaidimą iš naujo, tai ir viską pereisu, nes dar primuši :D. LABAI BIJAU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.