padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

PAGALIAU!!! 15 platina. Paskutines kelias valandas žaidžiau sukandęs dantis.

 

1L6ee9fc.png

 

Žaidimas šiaip super, po jo GTA5 atrodo toks nuobodus. Labiausiai patiko dykumos, pirmąkart iki jų nulėkus, mano veidas buvo  :god:

 

O tas mašinų ir YPAČ lėktuvų valdymas buvo...... :kid:

 

Nors, prisiminus Just Cause vairavimą ant PS2, šitas daug geresnis.

 

Nepaisant kaikurių nesąmonių, super!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dalis tragiška man pasirodė. Galvoju, gal antra tvirtesnė bus? Kažkaip traukia vis tiek pabandyti. Laukia eilėje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo na šiaip tikrai lengvas, aš užtrukau 64h, jeigu nepatiktų, bent dėl trofėjų nesunkiai pereitum.

 

Man po Skyrim buvo laaaabai keista, kol persipratau iki valdymo nepatiko. Bet po poros dienų jau viskas ok.

 

Dabar tarp kitkto PSN sale, už 3 ar 4 svarus yra.

 

Įspėju: Kiek trofėjų sąraše yra viskių collectibles, kad surinktum 75% turėsi surinkti 2x tiek :D

 

Kai reikėjo 1000 items, aš baigiau su 2400, 100 miestelių - 220, 150 faction collectibles - 220 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAGALIAU!!! 15 platina. Paskutines kelias valandas žaidžiau sukandęs dantis.

 

 

Žaidimas šiaip super, po jo GTA5 atrodo toks nuobodus. Labiausiai patiko dykumos, pirmąkart iki jų nulėkus, mano veidas buvo  :god:

 

O tas mašinų ir YPAČ lėktuvų valdymas buvo...... :kid:

 

Nors, prisiminus Just Cause vairavimą ant PS2, šitas daug geresnis.

 

Nepaisant kaikurių nesąmonių, super!

Jo, man irgi galas zaidimo atsibodo, bet nebenorejau pasiduoti kai jau buvau taip toli nuejes. Lektuvu valdymas buvo ok, bet masinu, ipac lengvuju, apibudinimas butu kaip karve ant ledo. Jokio svorio neturi ir tiesiog slidineja kelyje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kas žaisite Dead Space 3 ar Battlefield 3, reikia pagaliau sužaisti coop ir sumedžioti trofėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai daznai po vienu trophy hunter'io account'u glaudziasi keli zaidejai. Duck360 ar kaip jis ten vadinasi tai tikrai.

4 zaidejai Duck360 yra, broliai is JAE, del to dauguma zaidimu gauna dar pries release date net :)

Visi apie trofejus snekat, dar GTA V paminetas ir prisiminiau, kad sedi pas mane GTA V ties 99.5% completion, nes glitchinos :(

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4 zaidejai Duck360 yra, broliai is JAE, del to dauguma zaidimu gauna dar pries release date net :)

 

 

Kodėl jie gauna prieš išleidimo datą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl jie gauna prieš išleidimo datą?

Nes artimuosiuose rytuose parduotuves ignoruoja oficialias isleidimo datas. Vos juos tik pasiekia zaidimu shipment'ai, nemazai parduotuviu pradeda pardavineti zaidimus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl jie gauna prieš išleidimo datą?

Butent tai ka VIncelis pasake. Galiu nebent prideti, kad ne visos parduotuves taip darydavo ir darydavo tik vos kelios, bet kai visi zmones pradejo pirkti tik is tu parduotuviu - kitom neliko is ko rinktis ir taip pat zaidimus parduoda iskart, kartais netgi menuo iki isleidimo datos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Vaidinho tu rimtai padarei tą platiną? :o Aš kai prieš pusmetį žaidžiau Online, jis JAU buvo miręs. Na ką, dedu siūstis ir nuo rytojaus vėl Drive'insiu

 

PS: Kiek laiko online praleidai? Turėjai ką nors padedant? Aš iš online turiu tik 3 trofėjus ir tai du iš jų yra 5 ir 20lvl online :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės kalba, jog Rockstar atgaivino GTA 4 su patchu ir dabar vėl galima pelnyti visus trofėjus. Reikės pažiūrėti, boostintojų netrūksta. :)

 

Aišku, čia nebus norinčių? :D

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 su daug noro ir šiek tiek kantrybės - padariau :D Kiek online laiko sugaišau tiksliai nepasakysiu, bet viską su single player užtrukau gal 30 valandų. Maniau, kad be boost'inimo neapseisiu, net susiradau žmonių grupelę pagrinde capture the flag trofėjų paboost'int, bet gavosi taip, kad viską padariau pats. Žmonių buvo tai mažiau nei per mano gimtadienius ( :DD ), bet vis į tam tikrus modus jungdavausi, kol atsirasdavo bent tie keturi žmonės (kitur 2 užtekdavo, tai ten lengviau) ir šiaip ne taip susirinkau viską. Labai padėjo tas, kad žaidimas labai patiko ir neatsibodo. Sėkmės tau toje dykynėje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Vaidinho eh ten dar nėra taip blogai, bet nervina, kai žmonės tiesiog atsijungia iš lenktynių.  :fuuu:  Iš paprastų tai ok, užskaito kaip pergalę, Sprint Gt ar kiti ne. Fuuuuuuuuuuuuu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten tas kur 5 bombas atnest ir uzminuot obliteration mape reik? ant ps4 lengvai gavau ji,susiraskit 4 zmones,eikit i tuscia mapa ir boostinkit. iprastai losiant be sansu beveik 

 

Kažkaip neprireikė šito boost'inti.

Tiesiog eini į 4 žmonių žemėlapį ir per round'ą tikrai vieną-dvi bombas nunešti galima net ir vidutiniokui.

 

 

Man liko paskutinio DLC Trophies ;) Bring it on!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei eini i mapa su 4 zmonem, tai aisku galima ir taip nunest tas bombas. bet jei mape su 20 zmoniu, tai be sansu tada, visi skuba imt ta bomba,saudo. pora sykiu buvau paemes, bet benesent pasove :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.