ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

cia tai tikrai neneskit taisyt savo xbox' u,paimt tai is karto paima,o kai reikia atiduot tai turi 2 savaites vos negaudyt,kad pasiimtum,net nesutvarkyta....

ai nesamone pas tokius meistriukus nest as jau pirkdamas xboxa is tokiu va meistriuku apsigavau... vien tik bedos geriau jau pats ekspermentuosiu kazka darydamas... o jai ka teks taupyt pinigus ant naujos durnadezes ;DD beto kas yra is panevezio tai toks meistriukas yra is kurio pirkau xboxa kuris tikrai uztikrino kad nieko jam daryta nebuvo tai pradarius issigandau kai gavo rrod... krc tokiem meistrams nuejai su tuo visu xboxu ir davei per smakra kad atsimintu... tai wa atsargiai su tuo panevezieciu apgaviku... ce jai ka kad zinotumet jo emailas reklama netoleruojama@kateka.lt

 

 

nu viska suvarziau ir t.t. viskas gerai atrodo nebent kazko nepastebiu.. bet kazkaip keista kad pirma is cd romo pasigirsta tokie trys pyptelijimai duslus ir tada tik pasirodo rrod. ar ce taip turi buti ar kazkas su cd romu negerai ? bet jis darinejasi veike... aciu iskarto uz atsakyma

Redagavo dolm3n

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebegaliu girt ir Dimos kuris cia reklamuojasi:) taise taise jis man x'a, bet nieko nepataise. o taisymo budas vertas to 160lt buvo x-clamp padarymas ir paprastas perkaitinimas konsoles:D siunte jam mano boxa kelis kartus bet parveztas jis veikdavo 3-4 val:D:D pats dbr susitvarkiau, tj zaidziu be problemu kol kas 2 menesius.:D jei suges tai vel taip pat remontuosiu ir vel tiek pat zaisiu;) nesunku visaj galiu pasakyt;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

osmosai pas mane tik vienas x clampas padarytas ant gpu o ant cpu nera kaip buvo taip ir yra tai gali buti del cpu nes cpu radiatorius dabar netvirtai stovi is vieno sono kilnojas tai del to gali buti ane ?

tai tu viska normaliai suversk tvirtai ir tada ziurek,nes rrod meta ir tada kai heatsinkai neuzdeti arba perstipraia per silpnai pritvirtinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebegaliu girt ir Dimos kuris cia reklamuojasi:) taise taise jis man x'a, bet nieko nepataise. o taisymo budas vertas to 160lt buvo x-clamp padarymas ir paprastas perkaitinimas konsoles:D siunte jam mano boxa kelis kartus bet parveztas jis veikdavo 3-4 val:D:D pats dbr susitvarkiau, tj zaidziu be problemu kol kas 2 menesius.:D jei suges tai vel taip pat remontuosiu ir vel tiek pat zaisiu;) nesunku visaj galiu pasakyt;)

ir kaip tu jy susitvarkiai ? jei gali pasakyk busiu dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaip ir dar keli zmones su hybrid fix'u

puiku as atvesiu tau toki suremontuot,kiek ten sakei duodi garantija kad veiks? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puiku as atvesiu tau toki suremontuot,kiek ten sakei duodi garantija kad veiks? :thumbsup4:

jokiu as garantiju neduodu. neuzsiimu xbox remontu. bet manasis jau tarnauja 2 menesius po fix'o. ir ta fix'a dariau home made. manau advanced gal net ilgaamziskesnis. beje zaidziu ne vienas. turiu broli kuris losia irgi gan daug. per diena kaip minimum x'as naudojamas 4-5val.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaicius tema darosi baugu pirkti xbox'a. Beje kai raso kad pardavinejami xboxai nauji nuflashinti, ir kad nepazeistas garantinis lipdukas tai tiesa, ar gali taip buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaicius tema darosi baugu pirkti xbox'a. Beje kai raso kad pardavinejami xboxai nauji nuflashinti, ir kad nepazeistas garantinis lipdukas tai tiesa, ar gali taip buti?

garantinis lipdukas lengvai atsiklijuoja/nusiima pakaitinus buitiniu fenu...

 

Ne į temą

o siaip pasakykit nors viena elektronini prietaisa, kuris laiko amzinai ir negenda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

garantinis lipdukas lengvai atsiklijuoja/nusiima pakaitinus buitiniu fenu...

 

Ne į temą

o siaip pasakykit nors viena elektronini prietaisa, kuris laiko amzinai ir negenda

 

na bet kalbant apie konsoles, tai pasakyk ar yra daugiau tokiu gendanciu isskyrus xbox 360? :)

jei nebutu MS susisike nuo pat isleidimo pradzios, xboxo negalima butu blogu zodziu minet. nusipirkai sau ir zaidi 5 ar 10 metu, ot fainai butu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant xbox pradejo degti 3 raudonos lemputes, tv ekrane juodas ekranas. Manau čia nuo elektros šuoliu. Ar imanoma toki xboxa sutvarkyt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tipo dingo elektra ir tada rrod?secondary code turetu buti 0001,man taip buvo begalybe+ kartu.restartindavau xboxa ir viskas vel veikdavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tipo dingo elektra ir tada rrod?secondary code turetu buti 0001,man taip buvo begalybe+ kartu.restartindavau xboxa ir viskas vel veikdavo

nu siaip dingeja karts nuo karto o itampos suoliai dazni buna, del to buvo ir tv sudeges, o ant x'so nieko nerodo tik juoda ekrana ir 3 raudonos lemputes dega jokio error

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo man seniau ,palikau X360 ijunkta, o pats kas kur isvazevau ,aisku pradejo lyti zaibuoti , grizau namo ziuriu x360 3 raudonos lemputes dega galvojau bus sakes X ,telika ijiungiau ziuriu veikia ,isiungiau X, paskui ijiungiau ziuriu veike , ir dal ilgokai zaidziau su tuo X , aisku dabar turbut mano X arba uzlinkes jau yra arba toliau zaidzia tas zmogus, arba banas live duotas :) ,bet ten kur pirko zmones jiems nelabai rupejo tas Live

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.