ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Kaip suprantu su tokia temperatura netureciau gaut RROD. Pas mane sena motinine xenon, buvau gaves RROD. Perlitavau GPU ir dabar mastau ar vel gausiu RROD ar ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu su tokia temperatura netureciau gaut RROD. Pas mane sena motinine xenon, buvau gaves RROD. Perlitavau GPU ir dabar mastau ar vel gausiu RROD ar ne...

 

 

Man atrodo, kad tau vietoj litavimo reikėjo prisidėti 50-60Lt ir imt Jasper (aš taip dariau). Nes Xenonai po kiek laiko vėl miršta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad tau vietoj litavimo reikėjo prisidėti 50-60Lt ir imt Jasper (aš taip dariau). Nes Xenonai po kiek laiko vėl miršta :)

 

nenoriu imt kito, nes sis puikiai veike nuo 2006 ir tik neseniai gavo RROD. Tad perlitavau GPU ir uzdejau naujesni ausintuva. na tikiuosi jis ir toliau veiks be problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoriu imt kito, nes sis puikiai veike nuo 2006 ir tik neseniai gavo RROD. Tad perlitavau GPU ir uzdejau naujesni ausintuva. na tikiuosi jis ir toliau veiks be problemu.

 

Paminėsi mano žodžius, kai vėl 80lt reiks mokėt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigavo ir mano xbox 2006/07 rrod, buvo ir su papildomais ausintuvais ir gerai vedinamoje vietoje. Error 0020, pasidomejau siek tiek jo tvarkymu, radau kad prispaudus GPU ir tada jungus turetu veikt. Pameginau, suveike. Gal kas turit patarimu kaip pritvirtint tokioj pozicijoje kad nereiketu masazo jam kas karta daryti? :)

 

daryk reflow va geras tutorijalas
ir ta nauja Hibrid xclampa. dar kiek veiks bet geriau parduot ir imt jasperi arba slima (geriau jasperis gerai atsirisa).

 

Sveiki,

 

 

As nusipirkau xbox ,Ir po to buvo viena karta prod parode tai isjungiau ir ijungiau ir veike.Bet ilgai nelaukes iskarto x-clamp padariau ,bet gpu neperkaitinau tuo metu nes veike tvarkingai.Po savaites vel parode prod ir jau td perkaitinau :) Ir db be problemu veikia kokios 2 savaites.Tai noreciau paklausti taip ir palikti ? Ir dar as turiu ta hot airgun tai su juo ,jei prod ismestu gal patikimiau butu.Nors prod dar nebuvo ismete jokiu luziu ir t.t :D Konsole 2006-11-22

 

dar ventiliatorius perdaryk kad pilnai uztu ir dar pora papildomu idek garsas bus didokas bet taip tikrai patikimiau.

 

Po 3h zaidimo GPU temp 51C, CPU 42C. Cia normaqli temperatura ar per auksta?

 

ideali nenormali buna kai 80-100 svyruoja 70 irgi jau nelabai.

 

nenoriu imt kito, nes sis puikiai veike nuo 2006 ir tik neseniai gavo RROD. Tad perlitavau GPU ir uzdejau naujesni ausintuva. na tikiuosi jis ir toliau veiks be problemu.

 

dar reikejo idet dar 2 ausintuvus pritvirtint prie cpu ir gpu radiatoriaus (gpu jei turi ta naujesni) ir padaryt kad visu pajeumu isi dirptu, xclump reikejo darytta team hibrida.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar reikejo idet dar 2 ausintuvus pritvirtint prie cpu ir gpu radiatoriaus (gpu jei turi ta naujesni) ir padaryt kad visu pajeumu isi dirptu, xclump reikejo darytta team hibrida.

 

Is tiesu manau kad X-clamp fixas nepadeda visiskai(galit pult mane kiek norit) Ka padaro x-clampas tai suspauzdia motinine su GPU arba CPU, aisku taip pagerina kontakta tarp GPu ir motinines(ir boxas veikia ilgiau) Bet jis iskraipo motinine, ko pasekoje buna labai sunku suremontuot xboxa arba neimanoma. Niekad nedeciau jokiu X-Clamp fixu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tiesu manau kad X-clamp fixas nepadeda visiskai(galit pult mane kiek norit) Ka padaro x-clampas tai suspauzdia motinine su GPU arba CPU, aisku taip pagerina kontakta tarp GPu ir motinines(ir boxas veikia ilgiau) Bet jis iskraipo motinine, ko pasekoje buna labai sunku suremontuot xboxa arba neimanoma. Niekad nedeciau jokiu X-Clamp fixu.

 

tai reikia daryt labai tiksliai ir neperverzt kad neislinktu motinine seip sakau geriausi xboxo fixai reflow ir reball dar ventiliatoriuku pridedi padarai kad visi uztupilnu pajegumu ir xas dar veiks koki pusmeti maximum teko susidurt su tokiu atveju kad po reball fixo xboxas veikie metus laiko, pats nelabai patikejau bet taip yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man po x-clampo paprasto laiko jau gal pusę metų, thu thu thu.

Dar prieš tai irgi buvau bairį padaręs su savaržėlėm (suveržiau motininę laikančius xsus), tai laikė gal daugiau nei pusę metų, bet paskiau vėl nulužo.

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar pataisomas E65 error? ir ar sunku?

 

E65: DVD Drive Error.... DVD Timeout, Wrong firmware, dvd is without f/w chip, etc. This can also be caused by the tray not being fully closed on boot.

 

Reiškia pataisomas. Reik žiūrėt kas tavo rom'ui negerai. Gal tiesiog laidą ištarukej, o gal rimčiau mirė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar nuo kiek rrod mirsta boxas <_< ?

 

gali ir nuo pirmo,gali ir nuo dešimto.Priklauso nuo eroro ir daug kitų faktorių neimanoma tiksliai pasakyti.Jei turi kreivas rankas ir taisysi RROD tai ir pirmo karto užteks :) Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką daryt? XBOX360 Slim freezina, bet tik ONLINE, gal žinot ką reiktų daryti? naudoju WiFi routerį, bet lago geimuose nėra, tiesiog ima ir užfreezina.. Gal ką reik routerio settingsuose pakoreguot ar firewalle? Gal kam taip yra buvę?

 

Išbandžiau Wired connection - nefreezina

Išbandžiau offline - nefreezina

Wifi - freezina.

 

Gal yra pasiulymų?

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, susiduriau su tokia problema. Idedu kompakta i DVD Roma raso Play DVD paspaudi A, sumirguliuoja ekranas ir raso Insert DVD to DVD rom ar kzkas panasaus. Ir taip su visais kompaktais. Kaip galvojat parejo DVD Romas? ar koks kitas gedimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.