Nourishing

Xbox 360 60GB

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat jau svetaineje atsirado 60gb versija

http://www.gerakaina.lt/new/product_info.p...ducts_id=537472

Neuzilgo turetu ir but pardavime

 

After rumours that were later confirmed for North America at E3 2008, Britain's time has come. From August 15, UK customers will find that new Xbox 360 consoles now come with a 60GB hard drive, a 200-percent increase in capacity from the 20GB drive that currently ships with the standard model. The recommended retail price remains unchanged at £199.

 

This upgrade may come as no surprise to UK Xbox 360 owners. Xbox Live Arcade downloads, game add-on packs, and the Video Marketplace all vie for the rather limited hard-drive space on the 20GB hard drive.

 

In a statement, Neil Thompson, senior regional director of Microsoft's entertainment and devices division, said, "We know consumers need increasingly more and more space to store the amazing digital-entertainment content we provide."

 

Meanwhile, there's no change to the storage capacity or pricing of the other Xbox 360 models. The Xbox 360 Arcade includes a 256MB memory card--but no hard drive--for £159.99, whereas the Xbox 360 Elite boasts a 120GB hard drive for £259.99.

 

Although the 20GB model received a $50 price reduction in the US following the 60GB announcement, a Microsoft UK spokesperson confirmed to GameSpot UK that Microsoft has no current plans to reduce the price of 20GB models still in stores on this side of the Atlantic.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasyta..., Fis vienintele normali tokio pobudzio parduodtuve lietuvoje, malonu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia visų lauktas "Jasper" ar kaip?

ne cia yra tas naujasis x360 kuris eis su 60gb Jasper dar reiks laukti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada nesuprantu prasmės kam tą 60GB dabar dėjo, vistiek niekam nereikalingas tas HDD, nu bent man. Tai čia tiesiog kur 65nm GPU ir viskas? Tokspats kur ir tie naujesni su 20GB?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada nesuprantu prasmės kam tą 60GB dabar dėjo, vistiek niekam nereikalingas tas HDD, nu bent man. Tai čia tiesiog kur 65nm GPU ir viskas? Tokspats kur ir tie naujesni su 20GB?

 

 

Reikalingas 60gb hdd del to kad miscrosoftas uzsimine kad greitai zaidimus gali buti pradeti leidziami is hdd todel ir padidino kietojo disko talpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalingas 60gb hdd del to kad miscrosoftas uzsimine kad greitai zaidimus gali buti pradeti leidziami is hdd todel ir padidino kietojo disko talpa.

Ne į temą

Na vistiek reiks originalaus kompakto, nebent žinoma ką nors nulauž... Na bet man užteks ir to 20GB, aš vistiek žaidžiu vieną žaidimą kol jį pereinu, tai įsirašau vieną pereinu ir ištrinu. ;-) Bet manau vistiek kažką pačiam žaidime padarys kad leistų į hdd, arba naujoje konsolėje, nes čia velnes žino kaip jie įgyvendins, kai konsolėje niekas nesikeičia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na vistiek reiks originalaus kompakto, nebent žinoma ką nors nulauž... Na bet man užteks ir to 20GB, aš vistiek žaidžiu vieną žaidimą kol jį pereinu, tai įsirašau vieną pereinu ir ištrinu. ;-) Bet manau vistiek kažką pačiam žaidime padarys kad leistų į hdd, arba naujoje konsolėje, nes čia velnes žino kaip jie įgyvendins, kai konsolėje niekas nesikeičia...

 

Ne į temą

Seip tj jo ir vistiek kad galetum lost is hdd reiks zaidima ideti, kaip ir sakiai tad nematau prasmes to 60gb pasirodymo, man gerai taip kaip ir yra :idea:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

60GB wersija yra skatinimas pirkti is xbox live.. wisokius erijalus ir tt. buvau su draugeliu nuejes i xbl tai ten wisokiu pilna ir melodramu, ir imtyniu ir netgi is kazkokios zaidimu parodos. taigi juso reikia parsipust i harda. o kas ten kokiam anglui sumeket keleta $$ uz tai ka jis nori pamatyt... loginis MS sprendimas, daugiau wietos, daugiau siuntimosi, daugiau baksu i kisene

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada nesuprantu prasmės kam tą 60GB dabar dėjo, vistiek niekam nereikalingas tas HDD, nu bent man. Tai čia tiesiog kur 65nm GPU ir viskas? Tokspats kur ir tie naujesni su 20GB?

Nuo rugsėjo update galėsi diegti žaidimus į HDD, kad greičiau lygiai krautųsi ir mažiau braižytų DVD. Tarkim GTA 4 užima 7GB, tai 2 žaidimai, ir nebėra seno 20GB HDD. :huh:http://www.topzone.lt/zaidimo-diegimas-xbox360.html Redagavo Crank

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo rugsėjo update galėsi diegti žaidimus į HDD, kad greičiau lygiai krautųsi ir mažiau braižytų DVD. Tarkim GTA 4 užima 7GB, tai 2 žaidimai, ir nebėra seno 20GB HDD. :huh:http://www.topzone.lt/zaidimo-diegimas-xbox360.html

Aš kaip ir sakiau, jeigu žaidžiu, tai tik vieną žaidimą vienu metu. Pereisiu vieną ir trinsiu lauk. Na bet jei flashinta konsolė ar ir toliau nuskaitinės tuos diskus ar dar kokią nesamonę sugalvos.

 

Ne į temą

O tas naujasis dashboard irgi rugsėjį išeina?
Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek prisimenu, žadėjo rudenį update išleisti. :lol: Vistiek 20GB bus labai mažai, jei vienas žaidimas užima 7GB.

 

Manau, kad nuo PS3 nukopins, kai diegimas dažniausiai nebūtinas, bet įdiegi greičiau kraunas ir dar update iš kart gali parsiųsti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.