kosmosasLT

DBZ: THE MOVIE

Rekomenduojami pranešimai

Kažkas rašė kodėl taip ilgai filmą kuria, na aš skaičiau, kad kai tuo laiku išleis daug filmų, ir jis galėtu konkuruoti su jais. Na kažkas panašaus -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pagr charai butu azijieciai butu zimei geresnis filmas o db keli amerikieciai terp pulko azijieciu tiesiog nelogiska ir jei ne amerikieciai tikriausiai niekas net nebutu sugalvojas tokios durnos idejos kaip db filmas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tik man ar ir kitiems atrodo sitas filmas bus peace of crap.. i animacija veikejai visiskai nepanasus.. siuzetas unpopuler at the school.. goku isvis i mokykla nejo .. tik i vairavimo ten egzamina... istorija visiskai neatitnka ... visokiu ten super galiu neturis bus eilinsi fighitngas tai ka cia per sh pinigu plovima cia nori padaryt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko jūs norėjote? Gi ne japonai kuria tai aišku, kad filmas dvelks "holivudiškumu" x)

Jie darė filmą taip, kad jį galėtų žiūrėti kiekvienas, o ne anime ar dbz fanai ..aišku, aš nesakau, kad tai gerai, bet išėjo keli screenai ..jūs matėt kaip Pikolas atrodo????

Žiūrėkit ir bjaurėkitės.

KRIUGERIS GRĮŽTA

Nuotrauka

 

Dar keli screenai:

Gokas su uniforma.

Nuotrauka

 

Greičiausiai Džinas Vėžlys:

Nuotrauka

 

Bulma:

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau sakau kad bus peace of crap kaip kazkas cia sake nes animacijoi geraj atrode bet tikram gyvenime bus lievaj jau matau :throw:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tik man ar ir kitiems atrodo sitas filmas bus peace of crap.. i animacija veikejai visiskai nepanasus.. siuzetas unpopuler at the school.. goku isvis i mokykla nejo .. tik i vairavimo ten egzamina... istorija visiskai neatitnka ... visokiu ten super galiu neturis bus eilinsi fighitngas tai ka cia per sh pinigu plovima cia nori padaryt..

is dalies man jau atsibostu ta pati scenariju matyt filme,koks buvo anime.Pavyzdziuj zaidimuose dbz budokai tenkaichi2,3 dalyse daug pasikartojanciu istoriju.atsibostu ir vel jas matyt ir filme :hi: filmo laukiu,nes idomu pamatyt kaip dbz fanui ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is dalies man jau atsibostu ta pati scenariju matyt filme,koks buvo anime.Pavyzdziuj zaidimuose dbz budokai tenkaichi2,3 dalyse daug pasikartojanciu istoriju.atsibostu ir vel jas matyt ir filme :) filmo laukiu,nes idomu pamatyt kaip dbz fanui ;)

Man tai kaip tik butu idomu pamatyt kai multika perkelia i filma :hi:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tarkim kazkaip buvo tarkim iron man multikas o dabar sukure filma tj manau filmas gan neblogas :hi: o gal zinot dbz filmo finansavima didelis ar toks nlb jei didelis manau galim tiketis graziu spec efektu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tarkim kazkaip buvo tarkim iron man multikas o dabar sukure filma tj manau filmas gan neblogas <_< o gal zinot dbz filmo finansavima didelis ar toks nlb jei didelis manau galim tiketis graziu spec efektu :D

Biudzetas 100 mln jav doleriu uztat as jo ir nelaukiu :) Manau bus tikras shit. Ir dar jie nori kad konkuruotu su kitais filmais ... Kiek girdejau filmas bus 2010 bet tikrai kokio gears of war filmo nepralenks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.