vesiolas

"Nuotykiai" tesiasi

Rekomenduojami pranešimai

Manau problema slypi GPU. Nesk pas ta meistra ir sakyk, kad padarytu Hot Air Trick.

gal nori pasitycioti ar ka ^_^

 

[off][/off] gal manai dima taip taiso boxus kai sugenda :D

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas Dima? Kazkoks didmeistris i kuri visi kiti turi lygiuotis? Jei Dima taip daro, tai ir visi taip daryt turi?? Man nusisvilpt ar Dima perlituoja GPU is naujo, ar jis i ranksluoscius suka. As tik pasakiau kaip galima pataisyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tas kai su ranksluosciais suvinioja boxa ir pasitaiso kazkiek laiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie ranksluosciai? Paimi statybini fena, kuris gali uzkaitint iki 500 laipsniu, izoliuoji plastasines dalis, kad neissilydytu ir kaitini GPU, RAM ir Southbridge. Kai reflowinasi palieki atvest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie ranksluosciai? Paimi statybini fena, kuris gali uzkaitint iki 500 laipsniu, izoliuoji plastasines dalis, kad neissilydytu ir kaitini GPU, RAM ir Southbridge. Kai reflowinasi palieki atvest.

jeigu tau nutiks kada nors rrod (jeigu), ar kazkas panasaus kaip man, tai parasyk kaip sekesi ten su fenu darbuotis :badmood:

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va db belosiant fifa 09,man irgi staiga isryskejo zalia,isjungiau konsole,kabelius istraukiau ir vel ikisau tai db ijungiau tai lygtais atsistate viskas (tfu,tfu,tfu).Konsole vasara pirkta,tai neturetu but del laido,kas cia galejo but,kad isryskejo ta zalia spalva?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gal tik taip atrode, fifoj viskas zalia :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va db belosiant fifa 09,man irgi staiga isryskejo zalia,isjungiau konsole,kabelius istraukiau ir vel ikisau tai db ijungiau tai lygtais atsistate viskas (tfu,tfu,tfu).Konsole vasara pirkta,tai neturetu but del laido,kas cia galejo but,kad isryskejo ta zalia spalva?

Kelintu metu gamybos X360?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va db belosiant fifa 09,man irgi staiga isryskejo zalia,isjungiau konsole,kabelius istraukiau ir vel ikisau tai db ijungiau tai lygtais atsistate viskas (tfu,tfu,tfu).Konsole vasara pirkta,tai neturetu but del laido,kas cia galejo but,kad isryskejo ta zalia spalva?

nu as rytoj parsinesiu boxa ir paziuresim kas buvo nutike su tom spalvom :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai matyt su kabeliu kas nors negerai, nes 2008 metu modeliams GPU problemos atkrenta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vesiolas,

Ne į temą

gal zinai kas klaipedoj keicia box'o rom'us ir kiek praso uz tai?
[off][/off] siaip pasiziurek cia forume yra toks meistras sigis tai jam ir pasiskambink :(

 

nu parsinesiau savo boxa, taigi meistras nieko dorai ir nepasake kas buvo,

tipo kazkas susije su praeitu rrod, nu ka toliau sekmingai zaidziu kol vel kas nenutiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.