algis

PSP 3000 Lite Blue Tool (new Pandora)

Rekomenduojami pranešimai

LEDAS kažkaip labai jau greit nulaužė. Ne kokio turbūt buvo apsauga.

 

oi neperskaičiau jog patvirtinimo nėra vis jau gal kas nors jį nulauž.

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo būtu gerai ir dar galėtu sutaisyt ekrano problemą tada iš viso ledas būtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O eina PSP 2000 batarke i PSP 3000 ideti? Jai eina tai jauciu kad vel hakeriai padarys homebrew kur padarys PSP batarke i Pandora? Gal tik su kitu kodu o ne 0xffffffff ar kaip ten :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai idomus dark alex komentaras apie si reikala. Jis sako per daug skubeti su sio daikto pirkimu nereikia, nes istikruju niekas nezino kaip ten viskas yra. Gal cia koks slamstas, ka zinai. Palaukiam kol pasirodys, tada matysime ar galima downgradinti ar ne.

iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai cia atviras pizdavojimasis is SONY. kaip psp pirmas isejo nieks nesklebe po visa intika + neleido pandora bateriju i prekyba, o dabar tai ... tai gal tegu geriau nueina i pati SONY ir pasako "pasakykit koda, nes anksciau ar veliau mes jis suzinosim". nu negaliu, tiesiog mano protu nesuvokiama kaip taip galima. ir tipo dar tie patys SONY negali kaip nors teisiskai prie ju prisikabint ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tiesa pasakius neatsirises nes pas mane slimas su nauju motherboardu :D esme tame kad, tu pvz isivaizduok: isleidi softa kuris tau ten kainavo milijonus kad sukurtum ir yra serial'as kuris tinka panaudoti tik viena karta. aisku daug zmoniu pirks originalu, bet viena diena koks nors xuj-jang-li nulaus ta tavo softa, padarys kazkokia programa su kuria nereiks to serial'o ir isleis i prekyba su visokiais "pribumbasais" ir dar paasikinimu kaip naudotis. nu ir tipo tai nebutu tau smugis zemiau juostos ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tiesa pasakius neatsirises nes pas mane slimas su nauju motherboardu ;) esme tame kad, tu pvz isivaizduok: isleidi softa kuris tau ten kainavo milijonus kad sukurtum ir yra serial'as kuris tinka panaudoti tik viena karta. aisku daug zmoniu pirks originalu, bet viena diena koks nors xuj-jang-li nulaus ta tavo softa, padarys kazkokia programa su kuria nereiks to serial'o ir isleis i prekyba su visokiais "pribumbasais" ir dar paasikinimu kaip naudotis. nu ir tipo tai nebutu tau smugis zemiau juostos ???

ką aš tau galiu pasakyti.. užjaučiu. Gal aš irgi taip kalbėčiau su nenulaužiamu PSP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pagalvoji tai biski gaila kureju.. jie dirba o mes vagiam.. bet mes turim pasiteisinima: mes lietuviai ;) mes vogem vogiam ir vogsim jeigu bus galima.. nesvarbu reikia nereikia: mes vogsim. anyway nereikia sony gailet nes ju nenulauziamas PS3 jiems nemazai pelno nesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ce truputi nesupratau vieno dalyko - sony gauna kaskokius procentus nuo parduotu geimu ar ka? nes seip konsoles nulauziamumas mano nuomone turetu didint pacios konsoles pardavimus tiesiog mazint geimu pardavimus (automatiskai mazina geimu kurimo ant konsoles nauda tai gal kuriama maziau geimu, bet ce manau minimalus poveikis)

jei kaska sumaisiau prasau pataisyt :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.